Bayer Leverkusen 2 - 3 Borussia Dortmund

Bayer Leverkusen

2

Borussia Dortmund

3

• Sędzia kończy spotkanie. W Leverkusen oglądaliśmy świetne widowisko po którym BVB wygrało 3:2. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacja na żywo.

• Schieber na ostatnią minutę

• 3 minuty doliczone

• Kehl zmienia Goetze

• Arkadiusz Milik debiutuje w Bundeslidze zmieniając Reinartza

• Andre Schuerrle minimalnie obok słupka bramki Langeraka uderza piłkę

• Reus odważnie na przebój między dwóch rywali zostaje jednak zablokowany

• Końcówka spotkania zapowiada się niezwykle ciekawie. Bayer z pewnością będzie dążył do wyrównania. Czy zadebiutuje Milik?

• Grosskreutz za Błaszczykowskiego

• Hegeler za Castro

• Strzelec 2 bramek dla Leverkusen fauluje Goetzego i ogląda kartkę

• Toprak fauluje Lewandowskiego i ogląda żółtą kartkę

• Kolejna świetna akcja Boenischa na skrzydle - wrzutka do środka ale ani Kiessling ani Sam nie potrafili dojść do tego podania

• Strzał Błaszczykowskiego obronił Leno!!

• Karny dla BVB znów faulowany Lewandowski

• Nerwowe ostatnie minuty na boisku w Leverkusen

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! Jaka odpowiedź BVB. Minutę po stracie bramki Lewandowski dobija z 11 metrów piłkę do pustej bramki !!

• G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Reinartz głową pokonuje Langeraka !!!

• Bramka stracona w tym spotkaniu przez BVB jest pierwszym w oficjalnym meczu w 2013 roku.

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Po asyście Kiessllinga Reinartz w tłoku wpycha piłkę do bramki!!

• Sam niepotrzebnie próbował włączyć się do akcji co spowodowało pozycję spaloną

• Carvajal ukarany żółtą kartką

• Lepiej, zdecydowanie lepiej rozpoczęli drugą połowę gospodarze ale jak do tej pory Langerak broni kapitalnie

• Niesamowita, kapitalna interwencja Langeraka po strzale Boenischa a po chwili świetnie na linii odbija piłkę Hummels!!!!

• Ale blisko bramki byli zawodnicy gospodarzy. Najpierw Sam uderzył ale obronił Langerak a po chwili Boenisch nie trafił w bramkę

• Gramy!!

• Rolfes zmieniony przez Sama

• Leverkusen-Doermund 0:2 po świetnych pierwszych 20 minutach. Potem tempo gry odrobinę siadło. Zapraszam po przerwie

• 60 sekund dolicza sędzia

• Andre Schuerrle po akcji całego zespołu niepotrzebnie chciał strzelać i zrobił to niedokładnie

• Ostatnie minuty pierwszej połowy już zdecydowanie bardziej spokojniejsze. Żadna z drużyn nie potrafi sobie stworzyć dogodnej sytuacji. Przed momentem Goetze zamiast podawać do Lewandowskiego niepotrzebnie próbował sam wykończyć akcję

• Reus do spółki z Lewandowskim oraz Goetze prawie jak na treningu rozgrywali sobie piłkę aż w końcu wmieszał się w to Philipp Wollscheid wybijając piłkę

• Goetze zbyt indywidualnie próbował grać przed polem karnym gospodarzy co skończyło się stratą

• Leno 40 metrów od swojej bramki uprzedza Błaszczykowskiego w pojedynku biegowym!

• Pół godziny spotkania za nami i Bayer poza jedną niewykorzystaną okazją Stefan Kiesslinga nie miał zbyt wiele okazji do zdobycie honorowej bramki

• Kapitalne wejście z prawej strony Piszczka, który próbował dogrywać do Lewandowskiego ale Polaka uprzedzili rywale wybijając piłkę!