Bayern Monachium

0

Arsenal Londyn

2

• Arsenal odpada, choć żegna się honorowo. Nie mamy już angielskich zespołów w Lidze Mistrzów. Bayern może mówić o szczęściu w sytuacji gdy pudłował Gervinho. Nas cieszy świetny mecz w bramce Łukasza Fabiańskiego. Dziękujemy za uwagę.

• Koniec meczu!! Arsenal wygrywa, ale odpada z Ligi Mistrzów!!

• Długo w narożniku utrzymują się gospodarze.

• Ostatnia minuta na Allianz Arena. Czy wystarczy czasu Arsenalowi? Czy zdoła obronić się Bayern?

• Fauluje Arteta. Bayern z własnej połowy.

• Walczą o piłkę piłkarze nawet po gwizdku! Mamy emocje!

• 180 sekund dolicza arbiter.

• Arteta w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka ponad głowami wszystkich zawodników. Od bramki Neuer.

• Rosicky faulowany przez Gomeza.

• Jeszcze żołta kartka dla stopera Arsenalu.

• Po rzucie rożnym z bardzo trudnej pozycji bramkę zdobył Koscielny!! Czekają nas jeszcze emocje w końcówce!!

• GOOOOOOOLLLLLL!!! 2:0!!!!!!!!! Koscielny!!!!!

• Chamberlain wywalczył rzut rożny dla Kanonierów.

• Cazorla niby niewinnie, ale taktycznie fauluje. Kolejny kartonik.

• Żółta kartka dla Martineza za taktyczny faul. Zawodnik ten będzie pauzował w następnym meczu.

• Miller świetnie zamieszał obrońcami Arsenalu, ale ten mecz to mecz Łukasza Fabiańskiego!!

• Tymoschuk wchodzi w miejsce Kroosa.

• Faul Mertesackera na Robbenie. Żółta kartka.

• Dobra akcja na lewej flance Kanonierów zakończona dobrym wbiegnięciem Gervinho w pole karne. Skrzydłowy Arsenalu obrócił się przytomnie i z bliskiej odległości minimalnie spudłował!

• Gervinhooooo!!!!!! Ależ blisko bramki Arsenal!!

• Szansa Arsenalu!! Jenkinson płasko do Giroud, który przewrócił się i nie zdołał odegrać piłki do świetnie ustawionego Cazorli!

• Robben świetnie ograł Gibbsa, zszedł do środka, ale jego strzał, znów niecelny!

• Głupie zachowanie Giroud. Francuz odkopnął piłkę i otrzymał żółtą kartkę.

• Odpowiedź gospodarzy. Schodzi Mandzukic, za niego Mario Gomez.

• Schodzi także Walcott, za niego młodziutki Oxlade-Chamberlain.

• Zmiana. Schodzi Ramsey, wchodzi Gervinho.

• Arsenal mając nadzieje na awans musi podkręcić tempo.

• Piłka po rzucie rożnym wybita przed pole karne, tam z powietrza uderza Robben, jednak znów niecelnie.

• Fabiański!!!!! Muller świetnie zagrywał piętką do Robbena, ten wyszedł sam na sam z Łukaszem, ale Polak świetnie interweniował!

• Gibbs wdaje się w drybling na lewej stronie i traci piłkę. Robben z prawej strony w pole karne, ale piłka wybita przez jednego ze stoperów.

• Lahm zagrywa płasko przed pole karne, a tam na 20. metrze był Luis Gustavo, który oddał bardzo techniczny strzał, strzał ostatecznie minimalnie niecelny!

• Robben : Rosicky 1:0.

• Mandzukić z autu do Mullera, który byłby na spalonym, gdyby nie to, że nie obowiązuje on przy wyrzucie piłki z autu. Piłka po jego strzale i jeszcze po rykoszecie w rękach Fabiańskiego.

• Cazorla w mur... Robben biegł za piłką tak ofiarnie, że nie będzie nawet autu dla Kanonierów.

• Rosicky faulowany na dwudziestym piątym metrze od bramki Neuera. Może być groźnie.

• Pierwszy kwadrans drugiej połowy i ciężko powiedzieć, która z drużyn gra z nożem na gardle, bo to Bayern wykazuje większą aktywność.

• Muller zszedł z futbolówką do środka i z 20. metrów oddał płaski strzał na krótki słupek bramki Fabiańskiego, ten jednak spokojnie wyłapuje piłkę.

• Kotratak Arsenalu przerwany przez Lahma - to mogło się skończyć w jeden sposób - żółty kartonik.

• Rosicky "na chaos", ale na spalonym Walcott, choć ta decyzja wydaje się wątpliwa.

• Giroud pokusił się o uderzenie z półwoleja, jednak jego strzał daleko od bramki Neuera.

• Lahm bardzo odważnie wbiegał w strefę obronną Arsenalu, ale powstrzymał go Koscielny.

• Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska...

• Bayern Monachium - Arsenal Londyn

• Znów aktywny od początku drugiej części Robben uderza na bramkę Fabiańskiego, jednak ten strzał holendra daleki od ideału.

• Robben na prawo do Kroosa, ten w pole karne, ale Koscielny wybija na rzut rożny.

• Kroos!! Kolejne uderzenie z dystansu i piłka szybuje niedaleko obok słupka Fabiana!

• Robben!! Płasko strzelał sprzed pola karnego, piłka obok słupka!!

• Wracamy na Allianz Arena. Czas na drugą połowę meczu! Liczymy na wielkie emocje!! Od środka Bayern.

• Pierwsza część spotkania rozpoczęła się bardzo obiecująco, jednak później nieco rozczarowała. Arsenal spuścił z tonu, a i Bayern grał bardzo powoli i czytelnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że gospodarze mogą sobie na to pozwolić. Liczymy, że w drugiej połowie tempo wzrośnie!!

• Koniec pierwszej połowy spotkania!!

• Jeszcze jedna minuta.

• Żółta kartka dla Gibbsa, który ściął w pół wychodzącego z kontratakiem Robbena.

• Ramsey w pole karne, ale zbyt płasko.

• Ostatnie minuty pod dyktando The Gunners.

• Napastnik Arsenalu wrócił na boisko, ale wyraźnie utyka.

• Wydaje się, że francuz niedługo wróci na boisko.

• Długo utrzymywał się przy piłce Arsenal, ale mądrze bronił się Bayern. Teraz na murawie leży Giroud, który doznał urazu w starciu z van Buytenem.

• Z kontrą mogli wyjść goście, ale efektownym wślizgiem niebezpieczeństwo zażegnał Lahm.

• Aut dla gospodarzy na połowie Arsenalu.

• Na boisku chwila oddechu, a do rozgrzewki wychodzą pierwsi rezerwowi.

• Świetna wrzutka Kroosa po rzucie wolnym i z trudnością, ale skutecznie interweniuje Gibbs

• Rzut wolny dla Bayernu na wysokości 35. metra od bramki Łukasza.

• W końcu Arsenal. Walcott z prawej strony z wysokości 16. metra zagrywał wzdłuż bramki Neuera, ale tym razem Giroud nie sięgnął piłki!

• Muller!!!! Zawodnik Bayernu znalazł się w świetnej pozycji do zdobycia bramki po złym wybiciu Mertesackera, ale piłka uderzyła tylko w boczną siatkę!!

• Totalną kontrolę nad spotkaniem przejął Bayern

• Robben!! Holender uderzał płasko na bramkę "Fabiana", piłka jednak obok słupka Polaka.

• Egoistycznie zachował się jednak w poprzedniej akcji Robben, który mógł podać do wychodzącego na czystą pozycję Mullera.

• Kontratak miał zespół Bayernu i widzowie oglądali świetny pojedynek Robbena i Jenkinsona, gdzie górą był stoper Arsenalu.

• Znów podoba akcja. Piłka wędruje po okręgu, później z bocznej strefy pola karnego zostaje wycofana na 16. metr, tam znalazł się Kroos i strzelił lepiej niż Martinez, ale Fabiański znów czujny na linii.

• Zepchnęli gracze Bayernu Arsenal do bardzo głębokiej defensywy. Po dobrej akcji fatalnie strzelał z 17. metrów Martinez.

• Dobra akcja Bawarczyków zakończona wrzutką Gustavo z prawej strony, ale do tej pory pewnie w bramce wygląda Łukasz Fabiański.

• Po początkowym szturmie zdecydowanie zwolnili tempo piłkarze z Londynu.

• Wracamy na boisko. Faul w środku pola i znów fauluje Ramsey. Sędzia spotkania jednak nie ucieka się do indywidualnej kary.

• W chwili obecnej i tak Kanonierzy muszą strzelić jednak trzy bramki jeśli chcą myśleć o awansie. Każde niższe zwycięstwo promuje Bayern.

• @Tomasz Górski: Tak tak, dziękuję za czujność. Oczywiście w pierwszym meczu na Emirates było 3:1 dla Bawarczyków.

• Atak pozycyjny Arsenalu.

• Piłka na wolne pole do Mandzukicia, ale Fabiański pewnie interweniuje na 15. metrze.

• Lahm mocno wstrzeliwał piłkę w pole karne Fabiańskiego, ale obrońcy Arsenalu ofiarnie interweniowali.

• Wysoki pressing Bawarczyków skutkuje wybiciem piłki w aut przez Kanonierów.

• Obiecujące pierwsze minuty tego spotkania, choć widać, że Bayern nie wskoczył jeszcze na najwyższe obroty.

• Cazorla uderza na bramkę Neuera, ale piłka przelatuje obok bramki.

• Po dośrodkowaniu Kroosa z powietrza uderzał Luis Gustavo, jednak jego potężne uderzenie minęło bramkę Fabiana!!

• Rzut rożny dla Bayernu...

• Od autu z lewej strony Gibbs... Arsenal wychodzi z własnej połowy, ale na części przeciwnika traci piłkę.

• Faul Ramseya w środku pola. Zawodnik Arsenalu otrzymuje jednak tylko słowne upomnienie.

• Pierwsza akcja Bayernu. Kroos strzelał z dystansu, ale pewnie interweniował Fabiański!

• Na to liczyliśmy. Szybko strzelona bramka uskrzydli The Gunners i będziemy mieć dziś jeszcze sporo emocji!!! Walcott świetnie podciągnął prawym skrzydłem, zagrał płasko wzdłuż bramki, a tam formalności dopełnił Giroud.

• GOOOOOOOLLLLL!!!! GIROUD!!!!!!!!!! NIESAMOWITE!!!

• Gramy!!! Pierwszy gwizdek w Monachium!! Od środka Arsenal!!

• Jenkinsen zagrywa długą piłkę w stronę Walcotta, ale Neuer spokojnie wyłapuje bezpańską piłkę.

• Już akcja Bayernu, ale na spalonym dwóch zawodników gospodarzy.

• Jeszcze ławki rezerwowych: Bayern: Starke, Rafinha, Contento, Shaquiri, Tymoschuk, Pizarro, Gomez Arsenal: Mannone, Vermaelen, Diaby, Coquelin, Arsahin, Oxlade-Chamberlain, Gervinho

• Hymn Champions League rozbrzmiał na Allianz Arena!

• Piłkarze obu ekip wychodzą już na murawę! Czas poznać ostatnich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów 2012/13!

• Do pierwszego gwizdka na Allianz Arena jeszcze tylko 5 minut!

• W zespole Bayernu zabraknie dziś kontuzjowanego Ribery'ego. Szansę gry otrzyma zatem siedzący ostatnio na ławce Robben.

• Zespół Bayernu cechuje się w tym sezonie rozłożeniem strzelonych bramek na wielu zawodników. Mario Mandzukic strzelając bramkę w ostatnim meczu z Arsenalem stał się 10 graczem Bawarczyków trafiającym do siatki w tym sezonie w europejskich pucharach.

• W bramce Kanonierów zmiana. Wojciech Szczęsny został odsunięty przez Arsene'a Wengera od składu, w jego miejsce Łukasz Fabiański. W mediach pojawiły się dziś liczne spekulacje odnośnie powodu odsunięcia Szczęsnego. Mówiło się o niejakim konflikcie zawodnika i trenera Arsenalu. Ten drugi jednak oświadczył, iż chcę aby Polak nabrał świeżości.

• Jeśli drużyna z Londynu odpadnie dziś z elitarnych rozgrywek, będzie to trzeci sezon z rzędu, gdzie drużyna Wengera pożegna się w Ligą Mistrzów już w 1/8.

• Witamy na relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium, a Arsenalem Londyn. W pierwszym meczu Bawarczycy pewnie pokonali Kanonierów 3:0 i dziś wydaje się, że są pewni awansu do ćwierćfinału. Jednak piłkę nożną kochamy za to, że jest nieprzewidywalna i na to liczymy przed spotkaniem, które rozpocznie się za niespełna pół godziny.