Bayern Monachium

3

CSKA Moskwa

0

• Zgodnie z planem Bawarczycy zdobywają komplet punktów. Rosjanie wyszli na ten mecz wystraszeni. W II kolejce Bayern jedzie do Manchesteru na mecz z City, a CSKA zmierzy się z Viktorią Pilzno.

• Gianluca Rocchi odpuścił dwie minuty i kończy to dość jednostronne spotkanie. Bayern wygrywa bez trudu 3:0 z CSKA Moskwa. Bramkę po przerwie dołożył Arjen Robben.

• Zoran Tosić strzela z dystansu i Manuel Neuer zmuszony do większej parady. Lepiej późno niż wcale...

• Tylko Keisuke Honda próbuje czegokolwiek. Ambicji mu nie brakuje. Wyprowadzał kontrę, ale nieprzepisowo powstrzymał go Xherdan Shaqiri.

• Gianluca Rocchi dolicza 5 minut!

• Igor Akinfeev paruje strzał zza pola karnego Bastiana Schweisteigera. Z dobitką pospieszył Xherdan Shaqiri, ale był na spalonym.

• Franck Ribery strzela z dystansu pół metra obok spojenia.

• Niewiele zabrakło Xherdanowi Shaqiriemu by dobić CSKA!

• Tak samo Claudio Pizarro. Nie pilnował linii.

• Pokazał się Xherdan Shaqiri... na spalonym.

• Georgi Milanov strzela zza pola karnego. Piłka po "rynnie" wylądowała na górnej siatce.

• Piłkarze CSKA zdają się być pogodzeni z porażką. Jednak z przebiegu spotkania... od trzeciej minuty.

• Trzecia, ostatnia, zmiana w Bayernie: za Arjena Robbena pojawia się Xherdan Shaqiri.

• Najlepsza szansa gości. Keisuke Honda dostaje piłkę w polu karnym, ale zwlekał ze strzałem. Wykorzystał ten moment Dante, który wybił piłkę spod nóg Japończyka.

• Georgi Milanov wchodzi za Stevena Zubera.

• Pep Guardiola też zmienia napastnika: Claudio Pizarro wchodzi za Mario Mandżukicia.

• Za Ahmeda Musę pojawia się Konstantin Bazelyuk.

• Taktyka gry CSKA nie zmieniła się: przechwyt, dalekie podanie do Ahmeda Musy i... strata.

• Bastian Schweisteiger wchodzi na murawę w miejsce Toni Kroosa.

• Kapitalna asysta Davida Alaby i gol Arjena Robbena.:

• Efektowną asystę przy tej bramce zaliczył David Alaba.

• Jak na treningu. Podanie nad obrońcami do Holendra, a ten spokojnie zgasił piłkę i strzela z woleja nie do obrony.

• GOL, ARJEN ROBBEN!

• Ahmed Musa próbował ograć w polu karnym Jerome'a Boatenga, ale bezskutecznie. Bayern rusza z kontrą.

• Kilkanaście sekund później Dante fauluje napastnika CSKA w środku pola. Nieudolny atak przyjezdnych i piłka w posiadaniu Manuela Neuera.

• Ahmed Musa na spalonym.

• Mario Mandżukić nie zdołał trącić piłki do bramki po kapitalnym podaniu z głębi pola.

• Aleksandrs Cauna trafia w mur.

• Zoran Tosić faulowany na prawej stronie. Miejsce zbliżonego do tego, z którego asystował Arjen Robben...

• Cios za cios. Rosjanie wywalczyli rzut rożny. Po nim Manuel Neuer broni strzał Aleksandrsa Cauny.

• Arjen Robben strzela z dystansu. Piłka po rykoszecie złapana przez Igora Akinfeeva.

• Gwizdek sędziego przerywa akcję Bayernu. Arjen Robben mijając rywala pomógł sobie ręką.

• W odpowiedzi Steven Zuber. Jego strzał został zablokowany przez obronę Bayernu.

• Nieporozumienie między Igorem Akinfeevem, a obroną o mały włos nie zakończyło się źle dla CSKA! Arjen Robben strzela z woleja i bramkarz z trudem paruje to uderzenie.

• Gospodarze nie forsują tempa. Szanują piłkę, grają krótkimi podaniami. Przerzut Jerome'a Boatenga na kilkadziesiąt metrów wprost na nogę partnera.

• Zoran Tosić zagra od początku drugiej odsłony. Zmienił biernego Vitinho.

• Bayern zaczyna drugie 45 minut.

• I wracamy na drugą połowę. Z zespole gości będzie jedna zmiana...

• Trafienie Mario Mandżukicia:

• Piłkarze Leonida Slutsky'ego oddali 2 celne strzały na bramkę Manuela Neuera, ale niemiecki bramkarz z trudniejszymi strzałami spotyka się na treningach. Szybko strzelona bramka przy udziale Igora Akinfeeva było najlepszą rzeczą, jaką mogli sobie wymarzyć Bawarczycy. Mario Mandżukić tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie. Tym razem przy udziale... liniowego, który nie odnotował spalonego. Jak będzie wyglądała druga połowa? Wracamy za kilkanaście minut.

• Gianluca Rocchi kończy pierwszą połowę. Bayern prowadzi 2:0 z CSKA po golach Davida Alaby z rzutu wolnego i Mario Mandżukicia (ze spalonego)

• Toni Kroos na spalonym-widmo.

• Minuta doliczona.

• Bayernowi to mało. CSKA nie jest w stanie nawiązać walki.

• Piłkę ustawiał Franck Ribery, ale to Arjen Robben dośrodkował na 7 metr gdzie Chorwat za kolejnym podejściem już się nie pomylił. Sęk w tym, że w momencie zagrania był na spalonym.

• GOL, MARIO MANDŻUKIĆ

• Arjen Robben faulowany ok. 10 metrów od prawego narożnika pola karnego. Może być groźnie!

• Tym razem napastnik CSKA został sfaulowany przez Dante. Leżał na boisku i wstał z grymasem na twarzy.

• Prostopadłe podanie do Ahmeda Musy w stronę pola karnego zostało przecięte przez Jerome'a Boatenga.

• Co za pech Mario Mandżukicia! Strzela szczupakiem i piłka trafia w słupek! Zabrakło bardzo niewiele!

• Arjen Robben wzięty w kleszcze na 16. metrze. Nie zdołał strzelić na bramkę Igora Akinfeeva. Jeszcze chciał wpłynąć na sędziego, by ten podyktował rzut wolny.

• Oblężenie moskiewskiego pola karnego trwa. Ahmed Musa przerwał je na moment... faulem. Szybko rozegrany rzut wolny nie zaskoczył do końca piłkarzy CSKA.

• Vitinho strzela zza pola karnego i Manuel Neuer broni. Piłka leciała w sam środek bramki.

• Brzydki faul Arjena Robbena w Georgi Schennikova. Bez kartki dla Holendra.

• Gospodarze ruszyli z kontrą, ale przerwał ją wracający za akcją pomocnik CSKA. Po chwili Mario Mandżukić na spalonym.

• Keisuke Honda ograł na prawej stronie Davida Alabę, ale jego dośrodkowanie nie poszło w pole karne, a przed linię szesnastego metra. Próba akcji lewą stroną bez powodzeniam.

• Vitinho na spalonym. A Rafinha może grać. Wrócił na boisko.

• Rozgrzewa się Bastian Schweisteiger. Brazylijczyk w asyście medyków schodzi poza linię boczną. Co ważne, o własnych siłach, ale kulejąc.

• Rafinha leży na boisku trzymając się za kolano. Zderzył się z... Phillipem Lahmem

• Steven Zuber faulowany na własnej połowie przez Francka Ribery'ego. Trzeci z rzędu przegrany pojedynek jeden na jeden przez skrzydłowego Bayernu.

• Koronkowa akcja Francka Ribery'ego z Arjenem Robbenem. Holender wpadł z piłką w pole karne CSKA, ale w ostatniej chwili przyblokował go Sergei Ignashevich.

• Szczęścia próbował Frank Ribery, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Mario Mandżukić nie może się wstrzelić! Kolejna zmarnowana okazja przez Chorwata.

• Panie redaktorze, którego z zawodników CSKA powinni się obawiać Bawarczycy najbardziej? Teoretycznie Keiseuke Hondę i Ahmeda Musę. Praktycznie każdego ;)

• Rafinha strzela i trafia w boczną siatkę! Było blisko! Niektórzy widzieli ją po właściwej stronie.

• Czasami i Arjen Robben może źle dośrodkować. Od bramki Igor Akinfeev.

• A oto bramka Davida Alaby.

• Przewaga gospodarzy nie podlega dyskusji. Jedni grają, inni próbują przeszkadzać. Nawet to nie wychodzi zawodnikom Leonida Slutsky'ego

• Mario Mandżukić dostał dobre dośrodkowanie z lewej strony, ale strzela głową nad poprzeczką. Niepocieszony jest Pep Guardiola.

• Ahmed Musa strzela z dystansu znacznie obok bramki Manuela Neuera.

• Próba dośrodkowania Rafnhi w pole karne rywala było dobrym pomysłem, ale zostało przecięte przez stopera CSKA.

• Piłkarze CSKA próbują przedostać się w pobliże pola karnego Manuela Neuera, ale póki co nie wiedzie się ta sztuka.

• Powinno być 2:0 dla Bayernu! Igor Akinfeev wygrał pojedynek sam na sam z Mario Mandżukiciem! Trzeba za tę sytuację zganić Chorwata. I pochwalić rosyjskiego bramkarza!

• Bayern idzie za ciosem, ale goście bronią się rozpaczliwie.

• Ależ początek Bayernu! Reprezentant Austrii kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego! Piłka z 25 metrów poszybowała nad murem i Igor Akinfeev musnął piłkę, która wpadła do siatki!

• GOL, DAVID ALABA

• Dogodną szansę na strzelenie bramki miał Thomas Mueller, ale ostatecznie rzut rożny dla Bawarczyków.

• Gwizdek Gianluki Rocchiego i goście zaczęli pierwszą połowę

• Dziwne że w pierwszym nie zagra Martinez szkoda ): Javi Martinez (oraz Mario Goetze, Holger Badstuber i Thiago Alcantara) są kontuzjowani.

• Obie drużyny już są na środku boiska i odsłuchują hymnu Ligi Mistrzów. Za kilka minut rozpocznie się mecz!

• I motyw muzyczny znany każdemu z nas:

• Rezerwowi CSKA Moskwa: K. Bazelyuk, A. Berezutski, S. Chepchugo, G. Milanov, E. Rahimić, Z. Tosić, V. Vasim.

• Rezerwowi Bayernu: D. Contento, J. Kirchhoff, C. Pizarro, B. Schweisteiger, X, Shaqiri, T. Starke, D. van Buyten.

• Zachęcam do podawania typów jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Bayern Monachium - CSKA Moskwa! Obrońcy tytułu pojedynkiem z rosyjskim potentatem rozpoczną walkę o obronę trofeum Ligi Mistrzów. Emocji na pewno dzisiaj nie zabraknie.