Bayern Monachium

2

FC Ingolstadt 04

0

• KONIEC! Bayern wygrywa z FC Ingolstadt 2:0! Gola w tym spotkaniu strzelił Robert Lewandowski!

• Javi Martinez został ukarany żółtą kartką.

• Jeszcze Rafinha próbował swoich sił i zaatakował bramkę rywali, jednak czujny na posterunku był Ramazan Özcan.

• Nieudane zagranie Roberta Bauera z rzutu wolnego.

• Zmiana również w Bayernie, za Thomasa Muellera pojawił się Sebastian Rode.

• Zmiana w Ingolstadt, Lukas Hinterseer schodzi, w jego miejsce pojawił się Maurice Multhaup.

• Philipp Lahm otrzymał piłkę od Thomasa Muellera i oddał pewny strzał w stronę lewego słupka.

• GOOL! PHILIPP LAHM!

• Pascal Groß oddał strzał na bramkę Bayernu, jednak został on zablokowany przez jednego z obrońców.

• Thomas Mueller znów wpadł w pole karne i strzelał, ale futbolówka powędrowała daleko od prawo słupka.

• Zmiana w Bayernie, Xabi Alonso zastąpi Jerome'a Boatenga.

• Kolejna zmiana w ekipie gości, za Stefana Lexa wszedł Max Christiansen.

• Świetna wrzutka Boatenga, Robert Lewandowski najszybciej do niej dobiegł i pewnym strzałem na krótszy słupek pokonał golkipera Ingolstadt .

• GOOL! ROBERT LEWANDOWSKI!

• Thomas Mueller wpadł w pole karne, uderzył w sam środek bramki, jednak Ramazan Özcan świetnie interweniował.

• Thiago Alcantara uderzał z rzutu wolnego, futbolówka bez problemów znalazła się w rękach golkipera gości.

• Stefan Lex znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Bayernu, ale Neuer górą w tym pojedynku!

• Tobias Levels został ukarany żółtą kartką.

• Jerome Boateng został ukarany żółtą kartką.

• Robert Lewandowski strzela na bramkę gości, futbolówka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

• Zmiana także w Ingolstadt Almog Cohen opuścił plac gry, zastąpił go Stefan Wannenwetsch.

• Pierwsza zmiana w Bayernie, za Arturo Vidala wszedł Thiago Alcantara.

• Philipp Lahm stanął przed szansą zdobycia gola, ale Ramazan Özcan świetnie obronił jego strzał!

• Arturo Vidal uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Ingolstadt.

• Kingsley Coman posła piłkę w pole karne przyjezdnych, ale Romain Bregerie wybił ją na aut.

• Mathew Leckie faulował, sędzia odgwizdał przewinienie.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Arturo Vidal tuż przed polek marnym rywali odegrał piłkę do Roberta Lewandowskiego, ale strzał Polaka został zablokowany.

• Nieskuteczne wykonanie rzutu rożnego przez Arturo Vidala.

• I znów groźna akcja przyjezdnych, Roger dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka powędrowała w kierunku lewego słupka, jednak Neuer znów uchronił swój klub przed stratą gola.

• To mógł być gola dla FC Ingolstadt! Pascal Groß oddał strzał sprzed pola karnego, ale jeden z obrońców Bayernu wybił w ostatniej chwili.

• Holger Badstuber znów poza boiskiem, spod opatrunku na jego głowie sączy się krew.

• Robert Lewandowski został złapany na spalonym.

• Marvin Matip przyjął piłkę zagraną z rzutu rożnego, jednak nie zagroził w żaden sposób bramce gospodarzy.

• Jak na razie Bayern oddał dwa celne strzały na bramkę rywali, zaś Ingolstadt jeden.

• Thomas Mueller pędził na bramkę rywali, ale koniec końców został zatrzymany.

• Robert Lewandowski oddał mocny strzał na bramkę Ingolstadt, kiedy wszystko wskazywało na to, że piłka wpadnie do siatki, Romain Bregerie w ostatniej chwili ją wybił!

• Zagranie Jerome'a Boatenga, ale żaden z graczy Bayernu nie dopadł do piłki.

• Beniaminek Ingolstadt nie pozwala Bayernowi przedostać się pod własne pole karne. Przyjezdni postawili dziś mistrzom Niemiec bardzo twarde warunki.

• Pascal Groß uderzał z rzutu wolnego, ale Manuel Neuer znów popisał się pewną interwencją i szybko przejął piłkę.

• Holger Badstuber musi na moment opuścić boisko. Zderzył się z rywalem i rozbił czoło.

• Thomas Mueller oddał strzał wprost z linii pola karnego, jednak był on niecelny i w efekcie piłka powędrowała daleko od prawego słupka bramki.

• Mathew Leckie dośrodkowywał, ale Manuel Neuer pewnie wyszedł z bramki i wyłapał futbolówkę.

• Javi Martinez wrzucił piłkę w pole karne, ale zrobił to niedokładnie i jeden z graczy Ingolstadt w porę ją wybił.

• Pascal Groß dośrodkowywał z boku boiska, jednak futbolówka nie znalazła żadnego adresata i przejęli ją gospodarze.

• Spokojny początek spotkania. Jak na razie nie oglądaliśmy groźnych sytuacji żadnego z zespołów.

• Stefan Lex próbował dośrodkowywać na pole karne Bayernu, ale przeciwnicy odebrali mu futbolówkę.

• Lukas Hinterseer został złapany na spalonym.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bayern Monachium - FC Ingolstadt LIVE! Czy beniaminek postawi się monachijczykom?.

• Rezerwowi FC Ingolstadt: Nyland – Soares, D. da Costa, Christiansen, Wannenwetsch, Multhaup, Kachunga.

• Rezerwowi Bayernu: Ulreich – Kirchhoff, Alcántara, Alaba, Rode.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bayern Monachium - FC Ingolstadt!