• Koniec spotkania! Dramat Bawarczyków! Inter awansuje do 1/4 finału!

• Kroos za Breno.

• Żółta kartka dla Motty.

• Kharja zmienia strzelca bramki sprzed kilkunastu sekund.

• Macedończyk ukarany za zdjęcie koszulki.

• Gooool!!! 3:2 dla Interu!! Pandev po podaniu od Eto'o umieścił piłkę pod poprzeczką! Fatalnie w tej sytuacji zachowali się stoperzy Bayernu, którzy nie byli w stanie powstrzymać Kameruńczyka.

• Indywidualna akcja Ribery'ego, który podał do dobrze ustawionego w polu karnym Altintopa, lecz Turek opanował piłkę ręką.

• Po raz kolejny szczęścia z dystansu próbował Sneijder, piłka odbiła się od pleców stojącego tuż przed bramkę obrońcy Bayernu.

• Inter stara się skonstruować zwycięską akcję. Na razie dobrze i przede wszystkim szczęśliwie z opresji wychodzi defensywa gospodarzy.

• Była okazja dla Interu. Sneijder dostał dobrą piłkę od Cambiasso, jednak przy uderzeniu zza pola karnego zabrakło zdecydowanie precyzji.

• Van Buyen opuszcza murawę. W jego miejsce Badstuber. Kolejna wymuszona zmiana.

• Hamit Altintop za kontuzjowanego Robbena.

• Duże zamieszanie pod bramką Bayernu. Obrońcy gospodarzy w ostatniej chwili wybili piłkę 2 metry od bramki!

• Inter potrzebuje tylko jednej bramki do awansu.

• Sneijder!! 2:2!! Eto'o cofnął piłkę do stojącego przed polem karnym rozgrywającego Interu, który uderzył nie do obrony po dłuższym słupku.

• Precyzyjnie dośrodkował Ribery, piłka trafiła do Gomeza, który bardzo ładnie złożył się do uderzenia z woleja. Tym razem świetna interwencja golkipera Interu.

• Uciekła piłka Lucio, który walczył o nią do końca i powalił Luiza Gustavo.

• Coutinho zgrał piłkę głową do Lucio, lecz w ostatniej chwili uprzedził go Kraft.

• Spóźniony Breno zahaczył wychodzącego na czystą pozycję Pandeva.

• Mnóstwo niedokładnych zagrań z obu stron w tym fragmencie spotkania.

• Pandev w prostej sytuacji nie opanował futbolówki i przerwał jedną z nielicznych kontr Interu.

• Nie czeka ze zmianami Leonardo. 18-letni Coutinho za Stankovicia.

• Zbyt lekki strzał po ziemi Schweinsteigera.

• Mediolańczycy potrzebują dwóch bramek by awansować. Czy są w stanie tego dokonać?

• Rozpoczynamy drugie 45 minut.

• Koniec pierwszej połowy.

• Robben w znakomitej sytuacji z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę. Holender złapał się za głowę.

• Niesamowita sytuacja! Po uderzeniu Gomeza piłka zatrzymała się na kilka sekund na linii bramkowej, do dobitki zdążył Muller, który pod presją obrońcy trafił w słupek!

• Brzydki faul Luiza Gustavo na Sneijderze.

• Defensywy obu zespołów nie należą do najmocniejszych. Tym razem Ribery miał mnóstwo czasu, lecz będąc sam na sam z bramkarzem zwlekał zbyt długo i trafił w kładącego się Julio Cesara.

• Już 2:1 dla Bayernu!! Tym razem pechowa interwencja Motty, który wystawił piłkę do Mullera, a ten przerzucił piłkę nad bezradnym bramkarzem. Kolejny przypadkowy gol.

• Długo dryblował w polu karnym Gomez, który ostatecznie oszukał obrońcę i kropnął wprost w Julio Cesara.

• Płaski strzał Robbena - tym razem pewny chwyt bramkarza.

• Bramka była analogiczną do tej z pierwszego meczu. Również aktorzy i scenariusz taki sam: strzelał Robben, źle wybijał Julio Cesar, dobijał Gomez.

• 1:1!! Ależ błąd Julio Cesara! Brazylijczyk po strzale Robbena niezrozumiale odbił piłkę przed siebie do której błyskawicznie dopadł Gomez i stojąc tyłem wpakował do sieci.

• Bayern uparcie atakuje skrzydłami. Na razie żadnego zaskoczenia dla gości, którzy upatrują swojej szansy w oszczędnych kontratakach.

• Wysoki pressing Interu skutecznie ogranicza możliwości rozegrania piłki gospodarzom.

• Najpierw Lahm, a chwilę później Pranjić posłali niecelne dośrodkowanie w pole karne mistrzów Włoch.

• Nie przebierają w środkach zawodnicy Interu, którzy starają się faulować przeciwników w okolicach środka boiska.

• Bardzo dobre podanie Arjena Robbena do Mario Gomeza, który uderzył wprost w nogi Julio Cesara. Będzie tylko rzut rożny.

• Inter cofnięty we własne pole karne wygrywa walkę o górną piłkę. Początek spotkania kompletnie zaskoczył Niemców.

• Goool!! 1:0 dla Interu!! Goran Pandev wypuścił sam na sam Samuela Eto'o, który założył siatkę bramkarzowi Bawarczyków!

• Rozpoczynamy pierwszą połowę.

• Wielkim optymistą przed tym spotkaniem jest napastnik Interu, Goran Pandev. - Nasi fani zasługują na zwycięstwo. Ten mecz będzie jak finał i musimy powtórzyć ubiegłoroczny sukces - stwierdził Macedończyk.

• - Musimy wygrywać każdy mecz. Chcę opuścić klub bez uszczerbku na honorze i wyjść przez główne drzwi - deklarował przed pierwszym gwizdkiem trener Bayernu, Louis van Gaal.

• Na korzyść Bayernu przemawia fakt, że wygrali siedem ostatnich meczów LM przed własną publicznością. W ostatnich czterech latach zawsze awansowali do ćwierćfinałów, ostatni raz odpadając w 1/8 finału w 2006 roku w rywalizacji z AC Milan.

• Witamy w relacji na żywo z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Interem Mediolan. Pierwszy mecz na wyjeździe 1:0 wygrali Bawarczycy.