3

• Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

• Koniec spotkania! Manchester City dość niespodziewanie pokonuje na Allianz Arena Bayern Monachium.

• Zaledwie dwie minuty doliczone do drugiej połowy!

• Na spalonym Negredo. Coraz mniej czasu mają goście na strzelenie czwartej bramki.

• Ostatnia zmiana w Manchesterze. Na boisku pojawił się Jack Rodwell, który zmienił Edina Dżeko.

• Franck Ribery padł w polu karnym! Gwizdek arbitra jednak milczy!! Nie ma karnego!!

• Żółta kartka dla Zabalety po faulu na Riberym.

• To powinno być 4:2!! Kolejny KATASTROFALNY błąd zaliczył w tym spotkaniu Dante, który zaplątał się przy przyjęciu piłki. Całą sytuację wykorzystał Negredo, który wyprzedził Brazylijczyka. Skórę obrońcy gospodarzy uratował jednak Neuer, który wygrał pojedynek z hiszpańskim napastnikiem City!

• Kolejne napomnienie. Fernandinho ukarany żółtym kartonikiem.

• Faul w ofensywie Alaby, który bardzo ostro zaatakował Zabaletę. Od rzutu wolnego City.

• Na drugą zmianę decyduje się także Manuel Pellegrini. Wchodzi Negredo, który zmieni Davida Silvę.

• Czy Manchester dopnie swego i strzeli czwartą bramkę - bramkę, która da im awans z pierwszego miejsca?

• Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Schodzi Mandzukić, w jego miejsce na placu gry pojawił się Shaqiri.

• Boateng ukarany żółtą kartką.

• Navas wstrzelił piłkę w pole karne. Futbolówkę sprytnie przepuścił Dzeko, po czym fatalny błąd zaliczył Boateng, który nie trafił w nią, a zamykający całą akcję James Milner nie dał szans Neuerowi. To wszystko sprawiło, że Manchesterowi City brakuje już tylko jednej bramki, aby wywalczyć awans z pierwszego miejsca!

• GOOOOOOOOOOL!!!! Coś nieprawdopodobnego!!! Manchester wychodzi na prowadzenie!! na listę strzelców wpisał się James Milner, który wykorzystał fatalny błąd Jerome Boateng'a!!!

• Wyrównująca bramka podziałała na Bayern jak płachta na byka! Bawarczycy od razu podkręcają tempo!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! Manchester odrabia dwubramkową stratę!!! Aleksandar Kolarov podszedł do piłki ustawionej jedenaście metrów od bramki i pewnym strzałem doprowadził do remisu!

• Ależ okazja dla Manchesteru!! Mamy rzut karny!!

• Pierwsza zmiana w szeregach Bayernu! Boisko opuszcza Mario Goetze, w jego miejsce Javi Martinez.

• W odpowiedzi City! Dzeko będąc tyłem do bramki zdecydował się na uderzenie z półobrotu, ale nie sprawiło ono większych problemów Neuer'owi.

• Pierwszy w drugiej połowie rzut rożny dla Bawarczyków, po tym jak dośrodkowanie z lewej strony boiska Alaby zablokował Zabaleta.

• Ładne podanie ze środka pola Fernandinho do Edina Dżeko, Bośniak przytomnie zgrał piłkę do Jesusa Navas'a, który natychmiast podjął decyzję o strzele. Strzał Hiszpana został jednak zablokowany przez Dantego.

• Sędzia wznawia grę, przy piłce gospodarze.

• Wracamy po przerwie. Obie ekipy już zameldowały się na murawie, za chwilę początek drugiej połowy.

• Pierwsze 20 minut należało bezapelacyjnie do Bayernu. Później wraz z upływającym czasem do głosu powoli zaczęli dochodzić goście z Manchesteru. Przełożyło się to na bramkę kontaktową, która najprawdopodobniej zapobiegła pogromowi.

• Za nami pierwsza część spotkania! Jak na razie Bayern prowadzi na Allianz Arena z Manchesterem City 2:1.

• Dla Anglika oznaczać to będzie pauzę w następnym spotkaniu.

• Kolejna kartka w tym spotkaniu. Tym razem "żółtkiem" ukarany James Milner.

• Świetne prostopadłe podanie Ribery'ego na bramkę próbował zamienić Goetze. Niemiec przegrał jednak pojedynek sam na sam z Hartem!

• Edin Dżeko poturbował Dantego!! Sędzia nie miał wątpliwości i wlepił żółty kartonik Bośniakowi!

• Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Dante.

• Spotkanie nieco nam się wyrównało. Goście coraz pewniej utrzymują się przy futbolówce.

• Ribery na pełnej szybkości wyprzedził Demichelisa, ale zatrzymał się ostatecznie na Lescottcie. Rzut rożny dla gospodarzy!

• Mecz nam się troszkę zaostrzył. Manchester gra agresywnie i przynosi to zamierzony efekt.

• GOOOOOOOOOOOOL!!! City łapie kontakt 2:1!! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło wprost do James'a Milnera. Anglik nie połakomił się na gola i wystawił futbolówkę do lepiej ustawionego, tuż przed bramką, Davida Silvy, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• Pierwsza niezła akcja Manchesteru, jednak strzał Fernandinho pozostawił wiele do życzenia. Futbolówka po uderzeniu Brazylijczyka poszybowała wysoko ponad bramką Neuer'a

• Kolejną szansę wykreowali sobie gospodarze. Zakończyła się ona strzałem Kroos'a. Uderzenie Niemca nie sprawiło jednak problemów Hartowi, który pewnie wyłapał futbolówkę.

• Dośrodkowanie na szesnasty metr, gdzie był osamotniony Ribery. Francuz zdecydował się na bezpośredni strzał z woleja, jednak jego próbę wzorcowo zablokował Lescott

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Boisko z powodu kontuzji opuszcza Richards, w jego miejsce wchodzi Zabaleta.

• GOOOOOOOOL!!! Bayern 2 City 0!!! Po sporym zamieszaniu w polu karnym najwięcej zimnej krwi zachował Mario Mandżukić, który sprytnym podaniem obsłużył Mario Goetze. Niemiec nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce i mamy już dwubramkowe prowadzenie gospodarzy!

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kroos'a na bramkę próbował zamienić Dante jednak obrońca Bawarczyków trafił wprost w Harta!

• W odpowiedzi City, ale wrzutka Kolarov z lewej strony boiska niedokładna.

• GOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Bayernu!!! Strzelcem gola Thomas Mueller, który wykorzystał fantastyczne prostopadłe podanie od Dante'ego i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans Hartowi! Ależ początek!!

• Ależ błąd naciskanego przez Bawarczyków Lescotta. Niewiele brakowało, a strzeliłby samobója przy próbie podania do Harta

• Spokojny początek spotkania. Bawarczycy długo utrzymują się przy piłce. Goście na razie wycofani.

• Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał nad Allianz Arena! Od środka rozpoczynają goście

• Piłkarze są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Tak przed pierwszym gwizdkiem arbitra wygląda sytuacja w grupie D:

tabela grupa D

• Arbitrem tego spotkania będzie David Fernandez Borbalan. Warto zwrócić uwagę, że hiszpański sędzia nie lubi bardzo ostrej gry. W 9 meczach obecnego sezonu Primera Division pokazał, aż 55 żółtych kartek oraz 2 czerwone!

• Trener gości zgodnie z obietnicami posadził na ławce swoich kluczowych zawodników, którzy mają być w 100% wypoczęci na sobotni mecz z Arsenalem. Dzisiejsze spotkanie z perspektywy linii bocznej obejrzą m.in Negredo oraz Agüero.

• Ławka Manchesteru: Pantilimon, Boyata, Kompany, Rodwell, Zabaleta, Negredo, Agüero

• Ławka Bayernu: Starke, Contento, Van Buyten, Rafinha, Martinez, Shaqiri, Pizarro

• Do rozpoczęcia meczu zostało jeszcze ładnych parę minut, zapraszam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

• Obie ekipy zapewniły sobie już awans do kolejnej rundy, ale emocji na pewno nie zabraknie, bowiem dziś gra toczy się o coś więcej niż tylko trzy punkty...

• Witamy serdecznie! Kibice w Bawarii już odliczają minuty do pierwszego gwizdka - gwizdka, który rozpocznie rywalizację na Allianz Arenie pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem City. Serdecznie zapraszamy na ostatni wieczór z fazą grupową Ligi Mistrzów!