Bayern Monachium

2

Manchester City

0

• Koniec spotkania. Bayern nie zaczął dobrze, ale koniec pierwszej połowy miał niesamowity ! W drugiej połowie dyktował już warunki gry i wygrał zasłużenie.

• Petersen za Gomeza

• Kolarov mógł zdobyć gola honorowego, ale piłka o metr minęła lewy słupek

• Wchodzi witany brawami Arjen Robben, a na ławkę wędruje również serdecznie żegnany Franck Ribery

• Spec od stałych fragmentów - Toni Kross schodzi z murawy. Ostatnie 7 minut spędzi na murawie Anatolij Tymoszczuk.

• Hart mocno ryzykował. W ostatniej chwili odegrał piłkę do obrońcy, a blisko był już nacierający Mueller

• Powinno być 3:0 ! Z rzutu wolnego wrzucał Kroos, w polu karnym pięknie głową uderzał Gomez, ale tym razem ładna interwencja Harta zapobiegła stracie trzeciego gola przez City.

• A teraz żółtym kartonikiem ukarany drugi z braci Toure - Kolo. Poszkodowany ten sam - Frank Ribery

• Yaya Toure nieczysto potraktował Riberyego. Sędzia bez wahania pokazuje żółtą kartkę

• Wrzutka Milnera z rzutu wolnego ląduje wprost w rękach Neuera.

• Mancini dokonuje trzeciej zmiany. Schodzi Barry, pojawia się Kolarow.

• Schweinsteiger groźnie przymierzył zza pola karnego, lecz świetnie interweniuje Hart.

• Niewidoczny Nasri opuszcza murawę. Za niego wchodzi James Milner

• Mamy jednostronne widowisko, ale dzieje się naprawdę niewiele

• De Jong mógł wyjść sam na sam, ale Neuer spokojnie wyszedł z bramki i bez problemu zgarnął piłkę. Bayern cały czas przeważa i gra jak chce. To już robi się nudne :0

• Gospodarze wyraźnie dominują

• Po dośrodkowaniu Lahma, Gomez chciał w ekwilibrystyczny sposób zdobyć hat-tricka, lecz piłka po jego zagraniu przeszła nad bramką

• Uderzenie Rafinhy blokuje Kompany. Monachijczycy grają bardzo swobodnie

• Trener Mancini zaczyna działać, ale zmiana dość zaskakująca. Z murawy schodzi Dzeko, a w jego miejsce pojawia się Nigel de Jong.

• Mueller podał do Krossa, lecz ten ostatni pośliznął się w polu karnym, a mógł mieć dobrą okazję

• Niecelny strzał Lahma. Bayern częściej obcuje z futbolówką

• Zaczynamy drugie 45 minut, miejmy nadzieję niezłego widowiska

• Bayern - City Gomez, Schweinsteiger i Kroos cieszą się ze zdobycia bramki

• Bayern - City Silva i Ribery walczą o piłkę

• A Wam jak podoba się mecz ? Czy Bayern zasłużył na prowadzenie ?

• Koniec pierwszej połowy. Początkowo wydawało się, że to City jest bliżej prowadzenie, ale to Bayern grał dokładniej i bardziej kreatywnie. Anglicy zaś kompletnie zaspali w obronie, zwłaszcza przy pierwszym golu.

• Bayern prowadzi już 2:0 !!!! Najpierw dość "wymyślnym" faulem popisał się Dzeko. Z rzutu wolnego fantastycznie wrzucił Kross. W polu karnym van Buyten dobrze główkował, ale Hart zdołał obronić. Znowu tam gdzie trzeba był jednak Gomez, który po rękach angielskiego bramkarza podwyższył prowadzenie. Mocne uderzenie Niemców do szatni.

• Kompany umiejętnie zablokował drogę biegnącemu Riberyego. Francuz upadł na ziemię, ale o rzucie karnym nie ma mowy

• Żółtą kartką za brutalne wejście ukarany Sergio Aguero. Argentyńczyk dzisiaj nie imponuje

• GOOOOOOOL !!!!!!!!! Bayern od kilku minut nacierał i udokumentował swoją przewagę. Wszystko zaczęło się od rajdu Riberyego lewą stroną. Francuz zbiegł bardziej ku środkowi i uderzył z ostrego kąta. Hart zdołał odbić piłkę przed siebie, ta trafiła pod nogi Muellera, lecz Niemiec nie potrafił skutecznie dobić. Wyręczył go później Gomez i wprawił kibiców w wielką euforię.

• O wielkim szczęściu może teraz mówić MC ! Mueller zagrał z boku pola karnego do Schweinsteigera, który bezpośrednio uderzył na bramkę i minimalnie się pomylił. Jakby mu się poszczęściło Hart byłby bez szans !

• Ribery szybko wbiega w pole karne - wycofuje do Krossa, ten strzelił i wywalczył rzut rożny

• Znowu Niemcy. Tym razem szczęścia próbował z daleka Schweinsteiger. Na posterunku znów był Neuer. Bayern szuka kolejnych rozwiązań. Tym razem są to strzały z dystansu

• Potężny strzał Riberyego z kłopotami piąstkuje przed siebie Hart. Bayern kontynuuje akcje - dośrodkowanie na 11 metr wybijają głową defensorzy "The Citiziens"

• City dynamicznie atakuje, Bayern sporadycznie chce coś zdziałać skrzydłami. Obu drużynom nie można odmówić jednego... niedokładności

• Złe wybicie obrony Anglików. Próbował to wykorzystać Kross. Huknął fatalnie

• Kolo Toure technicznie przymierzył z rzutu wolnego tuż przy słupku. Neuer nie dał się zaskoczyć

• Richards wbiegł w pole karne i... przewrócił się. Po cichu liczył na jedenastkę...

• Kapitalny rajd Nasriego zakończony interwencją obrońców w polu karnym

• Uderzenie Schweinsteigera z dystansu wędruje wysoko nad poprzeczką

• Główka Toure ląduje w rękawicach Neuera.

• Dzeko złożył się do strzału i obił piłkę o obrońców tym samym wywalczył rzut rożny.

• Bayern próbuje atakować skrzydłami. W pole karne gości fantastycznie przedarł się Rafinha, po czym podał w kierunku Riberyego. Francuz nie nadążył za akcją

• Czytelny strzał Schweinsteigera bez problemu łapie Hart.

• Początek niezbyt ciekawy, ale zwiastujący emocje. Gra się nieco wyrównała, ale to City miało lepsze okazje.

• Wielkie szczęście monachijczyków ! Po otrzymaniu dobrego podania, Edin Dzeko z bliska posłał piłkę wprost w ręce Neuera. Gdyby lepiej przymierzył, z pewnością mielibyśmy bramkę

• W pierwszych minutach to Manchester City częściej utrzymuje się przy piłce, co przekłada się na próby ataków. W narożniku pola karnego Boateng faulował Silvę, ale sędzia puścił grę. Hiszpan mocno jednak nie ucierpiał i zagrał do Nasriego, który próbował strzelać, lecz został zablokowany

• Pierwszy gwizdek zabrzmiał. Zaczął Bayern.

• Piłkarze na murawie. Właśnie wysłuchaliśmy hymn Ligi Mistrzów. Teraz powitania, wymiana proporczyków, rzut monetą i zaczynamy ciekawe widowisko na które oczywiście bardzo liczymy

• Co ciekawe obie drużyny, ani razu nie grały jeszcze ze sobą :)

• Przed nami bardzo ciekawe spotkanie. Na przeciw siebie stają budowany za wielkie pieniądze, naszpikowany znakomitymi zawodnikami Manchester City i chcący powrócić do czasów świetności Bayern Monachium, który może pochwalić się niebywałą passą - bramkarz Manuel Neuer nie puścił bramki od 838 minut, czyli od 14 godzin. Czy i tym razem zachowa czyste konto ?

• Manchester City: Joleon Lescott, Nigel de Jong, James Milner, Pablo Zabaleta, Carlos Tevez, Aleksander Kolarov, Costel Pantilimon

• Bayern: Arjen Robben, Hans - Jorg Butt, Anatolij Tymoszczuk, Nils Petersen, David Alaba, Takashi Usami, Diego Contento

• Wyjściowe jedenastki są już podane :) Teraz czas na rezerwowych