Bayern Monachium 1 - 1 Schalke 04 Gelsenkirchen

1

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

• Dziękujemy za uwagę! Miłego wieczoru!

• KONIEC! Bayern remisuje na Allianz Arena z Schalke 1:1! Bramkę dla monachijczyków strzelił Robert Lewandowski!

• Fahrmann fenomenalnie interweniuje i utrzymuje w grze Schalke!

• Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Hummels i Howedes cierpią na murawie po jednym ze starć.

• Mocny strzał Costy po ziemi, ale pewnie broni Fahrmann.

• Muller zastopowany przez jednego ze stoperów Schalke.

• Kehrer zmienia Goretzkę.

• Alaba zagrywa w "szesnastkę" do Martineza, a Hiszpan fatalnie się pomylił z kilkunastu metrów!

• Piłka po rzucie rożnym powędrowała przed pole karne Schalke, a tam Alonso uderzył niecelnie.

• Coman wywalczył korner.

• Costa wstrzelił piłkę przed bramkę Fahramanna, ale Lewandowski nie zdołał zareagować!

• Limit zmian w zespole Bayernu wyczerpany. Schalke nadal wygląda naprawdę dobrze dziś. Czyżby remis?

• ... a Lahm melduje się w miejsce Rafinhi.

• Alaba zmienia Bernata, a...

• Martinez ukarany kartką.

• Bayern dosyć długo utrzymuje się przy piłce.

• Choupo-Moting melduje się w miejsce Burgstallera.

• Wcześniej natomiast na placu gry pojawi się Coman, który zastąpi Robbena.

• W drugiej odsłonie mamy do czynienia z mniejszą liczbą sytuacji bramkowych.

• Zaraz na murawie pojawi się Lahm.

• Weinzierl bardzo energicznie i żywiołowo reaguje przy ławce trenerskiej.

• Zakotłowało się pod bramką gości po rzucie wolnym wykonywanym przez Alonso, ale piłkarze Schalke wyszli z opresji.

• Pierwsza kara indywidualna w meczu.

• Nastasić zastępuje Badstubera.

• Tym razem przewaga Bayernu zaczyna być coraz większa.

• Piłka w siatce Bayernu, ale na pozycji spalonej był jeden z piłkarzy Schalke!

• Już niedługo opiekunowie dokonają zapewne pierwszych roszad.

• Dobra interwencja Fahrmanna.

• Pierwsze minuty drugiej odsłony obrazują nam pojedynek na Allianz Arena jako wyrównaną potyczkę.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Gramy, gramy!!!

• Piłkarze wracają na murawę! Zaraz początek drugiej części!

• KONIEC! Do przerwy Bayern remisuje 1:1 z Schalke 04 Gelsenkirchen!

• Burgstaller na pozycji spalonej.

• Lewandowski tym razem trafił w poprzeczkę! Odpowiedź Bayernu!

• Podopieczni Markusa Weinzierla zaskakują na plus.

• Goretzka w sytuacji sam na sam został dogoniony przez Bernata! Hiszpan odebrał futbolówkę piłkarzowi Schalke!

• Caligiuri z 10. metra trafia tylko w poprzeczkę!

• Nic ciekawego ze stałego fragmentu gry nie wynikło.

• Lewandowski zastawił się w polu karnym. Odwrócił się z futbolówką i wywalczył korner.

• Oj w ostatnich chwilach zaostrzyło się na murawie. Nadal czekamy na kolejne sytuacje bramkowe.

• Na razie arbiter nie ukarał nikogo kartką. Niewiele przewinień na Allianz Arena.

• Goretzka w dogodnej sytuacji uderzył futbolówkę nad monachijską bramką!

• Jak na razie groźniej wyglądają akcje gości.

• Od kilku minut gospodarze mają problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

• Czekamy na kolejne sytuacje bramkowe.

• Robben strzelił w górne rzędy trybun...

• Goście z Gelsenkirchen są dziś naprawdę dobrze dysponowani.

• Goretzka wypuścił w bój Kolasinaca, a jego mocny strzał odbił Neuer!

• Posiadanie piłki 61%-39% na korzyść miejscowych.

• Bardzo sprytny strzał stopera Schalke! Będą emocje!

• GOOOLLLL!!!!! NALDO!!!!! KAPITALNY STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO!!!!

• Lewandowski szukał prostopadłym podaniem Mullera, ale zrobił to niedokładnie.

• Vidal zagrał do Polaka, a ten na dużym spokoju ograł golkipera rywali! 15 gol w sezonie!

• GOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKIIIIIII!!!!

• Kiepsko rozwiązany stały fragment gry zakończony stratą.

• Najdo wybił futbolówkę poza boisko. Będzie rzut rożny dla mistrza Niemiec.

• Gospodarze poradzili sobie ze stałym fragmentem gry rywali i teraz długo utrzymują się przy piłce.

• Schopf wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

• Ryzykowna interwencja Neuera! To mogło skończyć się stratą golkipera mistrza Niemiec!

• Długa piłka do Costy, ale ten znajdował się na pozycji spalonej.

• Gospodarze występują w czerwono-białych kompletach. Przyjezdni zaś w niebieskich.

• Od środka rozpoczynają monachijczycy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki!

• Rezerwowi Schalke: Nübel, Geis, Konopljanka, Choupo-Moting, Kehrer, Nastasić, Avdijaj

• Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Alcántara, Lahm, Alaba, Coman, Sanches, Benko

• Oba zespoły od kilkunastu minut intensywnie rozgrzewają się na Allianz Arena.

• Bayern jest liderem tabeli z dorobkiem 46 punktów. Schalke (21 pkt.) natomiast zajmuje odległe 11. miejsce.

• W ekipie gospodarzy od 1. minuty zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Natomiast po drugiej stronie barykady zagra dziś były już zawodnik Bawarczyków, Holger Badstuber.

• Witamy serdecznie! Wczoraj rozpoczęła się 19. kolejka Bundesligi! Dziś o godz. 15:30 na Allianz Arena, Bayern zmierzy się z Schalke!