Bayern Monachium

5

Werder Brema

2

• Arbiter nie doliczył ani minuty. Koniec meczu, Bayern wygrywa a Werder wciąż nie jest pewny utrzymania. Świetny come back Bawarczyków. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

• Dwie próby strzałów z dystansu. Najpierw Robben został zablokowany a potem Schweinsteiger mocno przestrzelił.

• Goetze niecelnie podawał w polu karnym, piłka w rękach Wolfa. Bramkarz Werderu wznawia grę.

• Muller strzelał głową ale trafił w poprzeczkę!

• Kroos zmienia Aarona Hunta.

• Na boisku zobaczymy za chwilę Kroosa. Felix z Werderu szykuje się do wejścia na plac gry, nie ma już jednak szansy zagrać w bratobójczym pojedynku bo Guardiola wykorzystał limit zmian.

• Kolejny korner, tym razem Robben został zablokowany przez defensorów Werderu.

• Luca Caldirola ukarany żółtą kartką

• Nie przestaje atakować Bayern. Tym razem świetnie uderzał Ribery, ale piłka odbita rykoszetem daje jedynie rzut rożny.

• Wspominana wcześniej zmiana, czyli Contento za Alabę.

• Chwilę po wejściu Robben zalicza kapitalny drybling przebiegając z piłką wzdłuż linii pola karnego i kieruje ją do siatki!

• Wejście smoka! Robben na 5:2!

• Bayern pójdzie na całość. Dante zmieniony przez Arjena Robbena.

• Elia, niegdyś wielki talent holenderskiej piłki, dziś zmienia Franco di Santo.

• Werder przy piłce, nie mają już nic do stracenia więc próbują atakować.

• Diego Contento szykuje się do wejścia na boisko. Prawdopodobnie zmieni Davida Alabę.

• Pierwsze ostrzejsze starcie w meczu, Junuzović leży na murawie i jest opatrywany przez sztab medyczny. Tymczasem Ribery wysłuchuje reprymendy od Guardioli.

• To powinna być bramka! Pizarro miał okazję na strzelenie trzeciej bramki, jednak fatalnie się pomylił..

• Rozruszali nam się gospodarze! Muller do Lahma, ten wpada w pole karne ale zamiast strzału decyduje się na podanie i psuje akcję Bawarczyków!

• Schweinsteiger wykańcza dośrodkowanie Lahma perfekcyjnym uderzeniem głową!

• "ŚWEJN STAJGER"! Kolejna bramka Bayernu!

• Znów w ataku Gwiazda Południa. Broni się jednak Werder, Ribery zmuszony do wycofania piłki.

• Korner. Ribery wykonawcą, nie było zagrożenia. Bayern gra ostrożniej, zaczęli doceniać rywala.

• Ribery w polu karnym podawał do Alaby ten szybko odegrał do Pizarro który z najbliższej odległości trafia do pustej bramki!

• Bayern prowadzi! Pizarro !!!

• Ignjovski zmienia Makiadiego. Brema walczy o arcyważny punkt.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka strącona przez jednego z zawodników Bayernu upada tuż przed nogami Pizarro. On nie mógł tego zmarnować.

• 173. trafienie Pizarro w Bundeslidze daje remis!

• Muller zatrzymany przez Prodla, mamy rożny. Świetny mecz Austriaka.

• Byłoby groźnie, ale di Santo nie utrzymał się przy piłce po tym jak odebrał ją w okolicach 20 metra!

• Wreszcie ruszyli do przodu. Muller zagrał w pole karne - niecelnie. Piłka wraca pod pole karne Neura i zaczyna się kolejna mozolna akcja.

• Wciąż sporo pomyłek w drużynie Bayernu. Gospodarze nie radzą sobie z wysokim pressingiem Werderu, wciąż jednak utrzymują się przy piłce wymieniając bezsensowne podania.

• Prodl znów dobrze interweniuje w polu karnym po rzucie rożnym Bayernu.

• Realizator pokazuje nam właśnie Kroosa. Felixa, z Werderu. Jego brat Toni również rozpoczął dziś na ławce.

• No i wracamy do gry! Od początku atakuje Bayern.

• Lahm zmienia Weisera, który grał dzisiaj przeciętnie.

• Wracamy na stadion Bayernu, goście są już na murawie. Werderowi potrzebny jest dziś chociażby jeden punkt żeby utrzymać się w Bundeslidze. Dadzą radę?

• Koniec pierwszej połowy, gwizdy żegnają gospodarzy. Sensacja na Allianz Arenie, Werder prowadzi 2:1.

• Grę wznawia Wolf, który złapał piłkę po kolejnej próbie Bawarczyków.

• Dośrodkowanie Garcii mija się z celem! Bremeńczycy nacierają, bramka wisi w powietrzu!

• Werder po rzucie rożnym podwyższa prowadzenie, ale sędzia podnosi chorągiewkę do góry. Wątpliwy spalony...

• Nie było zagrożenia a tymczasem Neur popełnił błąd, który prawie przyniósł bramkę dla Werderu! Prawie zrobił "Boruca" w dryblingu. Korner dla Bremy.

• Niesamowity mecz w Monachium. Werder skrzętnie wykorzystuje każdy błąd Bawarczyków. Rzut wolny dla gości, wykonawcą Junuzović.

• Thomas Mueller ukarany żółtą kartką

• Kolejna kontra Bremeńczyków, Hunt wychodzi na pozycję i z łatwością mija Boatenga po czym kieruje piłkę do bramki Neura!

• ZNÓW WERDER ! HUNT !!!

• Ribery dośrodkowuje w pole karne, piłkę wybija Makiadi.

• Pizarro!!! Peruwiańczyk minął defensorów, lekką podcinką strzelił nad Wolfem a piłkę z bramki efektownym zagraniem w powietrzu wybija Prodl!

• Znów górą Wolf, tym razem wyjściem z bramki zabiera piłkę sprzed nóg Mullera.

• Goetze kontra Wolf, zwycięsko z tego pojedynku wychodzi bramkarz gości i wciąż mamy remis.

• Znów próbował Pizarro, znów bezskutecznie. Rozkręca nam się Bayern.

• Zza szesnastki huknął Boateng ale świetnie interweniował Wolf!

• Z trudem powstrzymany Ribery, kolejny korner dla Gwiazdy Południa.

• Po dośrodkowaniu Alaby Muller fauluje obrońcę drużyny gości.

• Dośrodkowanie w pole karne Werderu, ale wszyscy zawodnicy w czerwonych trykotach mijają się z piłką.

• Mario Goetze znów faulowany, tym razem już bliżej bramki. Około trzydzieści metrów do bramki Wolfa.

• Zdjęcie aż prosi się o przeróbkę. Super-Frank!

ribery

• Realizator pokazał właśnie siedzącego na trybunach Uliego Hoenesa. Czyżby Allianz Arena była przerabia na więzienie? A może to areszt domowy?

• Franck Ribery dostaje świetne podanie na wolne pole od Pizzarro i doskonale wykańcza akcję. Remis!

• REMIS! RIBERY!

• Claudio Pizzarro znów próbuje uderzać na bramkę. Lepiej zachowałby się gdyby podał do Mullera, strzał niecelny.

• Korner dla Bawarczyków, wykonywał go Frank Ribery. Nie ma jednak zagrożenia.

• Kolejna kontra zespołu gości zażegnana przez Neura na dwudziestym piątym metrze. Mogło to zakończyć się drugą bramką dla Werderu... Bayern kompletnie lekceważy rywala.

• Bayern wygląda na przestraszony zespół. Przestali walczyć, znów grę wznowi Wolf.

• Goetze faulowany w środkowej strefie boiska.

• Beznadziejne zagranie Martineza. Grę wznowi Wolf.

• Ribery spóźniłsię z kryciem Theodora Gebre-Selassie, który wykańcza kontratak gości! Fatalne zachowanie defensywy gospodarzy...

• GOL! WERDER!

• Przewaga Gwiazdy Południa widoczna od pierwszych minut. Desperacka obrona Werderu w oczekiwaniu na kontrę.

• Ładny atak, tym razem Muller ruszył prawą stroną ale jego piłka znalazła miejsce jedynie w rękawicach golkipera Werderu.

• Groźnie Bremeńczycy. Świetne dośrodkowanie do di Santo, po jego uderzeniu głową mamy pierwszy korner dla gości.

• Ribery krótko zagrał piłkę z partnerem z zespołu, po czym odegrał do Pizzarro a ten minimalnie się pomylił!

• Tym razem w ataku goście, niedokładnie zagrywana piłka wychodzi poza linię boiska i mamy aut.

• Ribery kręci rywalami, ale dobrze zachowują się piłkarze gości w obronie.

• Atak Bawarczyków. David Alaba rozpędził się po skrzydle, ale szybko został zatrzymany przez obrońców.

• Goście na biało, gospodarze na czerwono. Zaczęli!

• Fantastyczna atmosfera na trybunach, od środka zaczną piłkarze gości!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Niemiec Guido Winkmann. W przeszłości sędziował on już mecze Bayernu, wszystkie siedem spotkań zakończyło się wówczas wygraną Bawarczyków. Czy tak będzie i tym razem? Zapraszamy do typowania w komentarzach! ;-)

winkmann

• Widzieliśmy już rozgrzewających się zawodników Werderu, a tutaj fotki z drugiej strony boiska gdzie rozgrzewa się m.in. Frank Ribery.

BayernBayern

• W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi najlepszy strzelec zespołu - Mario Mandzukić. Chorwata zastąpi doświadczony napastnik, w przeszłości zawodnik Werderu - Claudio Pizzarro. Bayern

• W Monachium dziś słonecznie - doniesienia z Twittera Werderu ! ;-)

Monachium

• Ławka rezerwowych Werderu :

Mielitz, Lukimya,Ignjovski, Zander, Kroos, Elia,Petersen

• Ławka rezerwowych Bayernu

Raeder, Mandzukić, Robben, Lahm, Contento, Kroos

• Już za niespełna pół godziny zaczynamy relację LIVE z kolejnego spotkania Bundesligi! Jako że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze sporo czasu zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania >>>KLIK<<<