MŚ 2018: Belgia - Panama ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

MŚ 2018: Belgia - Panama ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ma wyjść łatwo i przyjemnie

Belgia

3

Panama

0

• Panamczycy do końca walczyli o gola honorowego, ale sędzia kończy mecz! Pewne zwycięstwo Belgów!

• Pod polem karnym znalazł się Lukaku, ale przegrał pojedynek z obrońcami.

• Mecz został przedłużony o 4 minuty.

• Ostatnia zmiana w meczu. Chadli zastępuje Witsela.

• Escobar z rzutu wolnego uderzył mocno, płasko, ale dobrze ustawiony Courtois spokojnie złapał piłkę.

• De Bruyne niebezpiecznie zaatakował Tejedę przed własnym polem karnym. Żółta kartka dla Belga.

• Courtois ratuje Belgów przechwytując piłkę w sytuacji przeciwko dwóm Panamczykom!

• Druga zmiana w zespole belgijskim. Thorgan Hazard zastąpił Mertensa.

• Hazard z rzutu wolnego trafił w mur.

• Mogło być groźnie pod bramką Courtois, ale Tejeda nie sięgnął piłki dośrodkowanej z lewej strony!

• Po długim podaniu De Bruyne w pole karne Panamczyków wbiegał Hazard, ale przegrał drybling, w który wdał się z trójką rywali.

• GOL DLA BELGII! Hazard zagrał prostopadłe podanie do Lukaku, który w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad bramkarzem! Zabójcza kontra!

• Pierwsza zmiana w Belgii. Boisko opuszcza Carrasco, a wchodzi na nie Dembele.

• Ostatnia zmiana w Panamie. Tejada zastąpił Pereza.

• Torres zagrywał lobem w pole karne, ale nie było to ani dobre podanie, ani groźny strzał. Piłkę łapie Courtois.

• GOL DLA BELGII! De Bruyne zewnętrzną częścią stopy dośrodkował za plecy obrońców, a Lukaku z pięciu metrów głową posłał piłkę do bramki!

• De Bruyne z rzutu wolnego trafił w mur.

• Zszedł również Rodriguez, którego zastąpił Diaz.

• Podwójna zmiana w Panamie. Schodzi Barcenas, a wchodzi Torres.

• Ładna akcja Belgów, ale Lukaku nie opanował piłki w polu karnym.

• Kolejna żółta kartka - tym razem dla Vertonghena.

• Barcenas z 16 metrów strzelił obok bramki.

• Żółtą kartkę otrzymał Godoy.

• ZNAKOMITA szansa dla Panamy! Po doskonałym przerzucie Murillo przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

• De Bruyne z rzutu wolnego nieznacznie obok bramki!

• Żółta kartka dla Murillo i rzut wolny dla Belgów, niedaleko pola karnego.

• Armando Cooper ukarany żółtą kartką.

• CO ZA GOL! Dries Mertens przechwycił piłkę wybijaną przez obrońców - z narożnika pola karnego uderzył prostym podbiciem i zmieścił piłkę za kołnierz bramkarza! Znakomite uderzenie!

• Belgowie rozpoczęli drugą połowę.

• Początek drugiej połowy lada moment, piłkarze są już na boisku.

• Belgowie mają inicjatywę i zdecydowanie więcej oddanych strzałów na swoim koncie, jednak nie byli zbyt blisko strzelenia gola. Panamczycy próbowali kontrataków, ale Belgowie dobrze pracowali w defensywie, nie pozwalając na stworzenie zagrożenia pod własną bramką. Do Soczi wrócimy po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

• Barcenas ukarany żółtą kartką.

• Pierwszą połowę przedłużono o 2 minuty.

• Hazard fauluje kontratakującego Murillo.

• Z dystansu strzelał Cooper, jednak wysoko nad bramką.

• Penedo wychodzi z bramki i zdążył dobiec do prostopadłego podania przed Lukaku, świetna interwencja!

• Po rzucie rożnym w bardzo ekwilibrystyczny sposób uderzał Torres, ale ten strzał nie mógł zaskoczyć Courtois.

• Indywidualną akcję przeprowadził Hazard, który wbiegł w pole karne i uderzył po krótkim słupku, ale ponownie górą był bramkarz Panamy.

• Dobrze zapowiadał się kontratak Panamy, ale Perez zwlekał z podaniem i akacja straciła tempo.

• Dobrze interweniuje Escobar i długie podanie nie dociera do Lukaku.

• De Bruyne z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne. Piłka zahaczyła o mur i wyszła poza boisko.

• Hazard długo prowadził piłkę i mając dużo miejsca zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelnie.

• Escobar zdążył na lewe skrzydło i przeciął podanie Lukaku do Meuniera.

• Niecelny strzał De Bruyne zza pola karnego.

• Torres przeciął dośrodkowanie De Bruyne do Lukaku, ale nieomal strzeliłby samobója! Rzut rożny dla Belgii.

• Żółtą kartką ukarany Davis.

• Belgowie sprytnie rozegrali rzut rożny - De Bruyne podał płasko na bliższy słupek w polu karnym, ale Mertens trafił tylko w boczną siatkę.

• Meunier wywalczył rzut rożny.

• Vertonghen dobrze zatrzymał we własnym polu karnym Barcenasa.

• Meunier otrzymał żółtą kartkę za faul na Rodriguezie.

• Torres fatalnie podawał w polu karnym do własnego bramkarza - piłkę przejął Hazard ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Po strzale Mertensa świetnym refleksem popisał się Penedo! Korner dla Belgii!

• Dobra akcja Belgów - po przepuszczeniu piłki przez Mertensa z lewej strony pola karnego uderzał Carrasco, jednak prosto w bramkarza.

• Belgowie bez problemu radzą sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego i konstruują atak pozycyjny.

• Na prawym skrzydle faulowany był Cooper, rzut wolny dla Panamy z niebezpiecznego miejsca.

• Po prostopadłym podaniu De Bruyne okazję miał Lukaku, ale strzelił ponad bramką.

• Spotkanie rozpoczęli Panamczycy, piłka w grze!

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku, odgrywane są hymny.

• Panamczycy skazywani są na porażkę, ale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Wzorem dla nich może być reprezentacja Kostaryki, która przed czterema laty awansowała aż do ćwierćfinału, a odpadła dopiero po rzutach karnych z Holandią.

• Zdecydowanym faworytem najbliższego meczu jest reprezentacja Belgii. Podopieczni Roberto Martineza są sklasyfikowani na trzecim miejscu w rankingu FIFA i uważani są za drużynę, która może okazać się czarnym koniem turnieju. Panamczycy natomiast są w rankingu na 55 lokacie.

• Dzień dobry, już o 17.00 rozpoczniemy mundialową walkę w grupie G! Na początek starcie Belgii z Panamą, a o 20.00 zagrają ze sobą Tunezja i Anglia. Relację NA ŻYWO przeprowadzi Bartłomiej Krawczyk.

Przemysław Drewniak, Michał Rygiel

Belgia - Panama LIVE! Ma wyjść łatwo i przyjemnie

Belgia - Panama LIVE! Ma wyjść łatwo i przyjemnie ©Bartek Syta

MŚ 2018: Belgia - Panama ONLINE. Do gry wkracza czarny koń turnieju, czyli reprezentacja Belgii. Na Euro nie do końca sprostała oczekiwaniom. Teraz ma być inaczej - lepiej. Początek spotkania o godzinie 17:00. Relacja LIVE w GOL24! [18.06.2018]

Mecz Belgia - Panama ONLINE

W drugim poniedziałkowym meczu Belgia zagra z Panamą. Reprezentacja prowadzona przez Roberto Martineza jest niepokonana od 19 spotkań i należy do grona ścisłych faworytów mundialu, ale na początku będzie grać z poważną wyrwą w obronie - przeciwko Panamie nie wystąpią Thomas Vermaelen z Barcelony i prawdopodobnie Vincent Kompany z Manchesteru City. Obaj mają być gotowi na ostatni grupowy mecz Belgów z Anglią, który będzie dla nich pierwszym poważnym wyzwaniem na turnieju w Rosji.

Wcześniej Belgia zmierzy się z Panamą i Tunezją. Ekipa z Ameryki Środkowej to debiutant na mistrzostwach świata. Przed turniejem w sparingach nie dała sobie rady przeciwnikom ze Starego Kontynentu, przegrywając z Norwegią, Szwajcarią i Danią.

Reprezentanci Panamy to najwięksi beneficjenci historycznej zapaści reprezentacji USA. Amerykanie musieli wygrać z Trynidadem i Tobago, żeby móc bukować bilety do Rosji, ale przegrali 1:2, z czego skorzystała właśnie Panama. Panamscy piłkarze zdają sobie sprawę ze swojej sytuacji. Najprawdopodobniej zakończą swój pierwszy (i być może ostatni) udział na mistrzostwach świata po trzech spotkaniach. Jednak patrząc na to, co do tej pory działo się na mundialu, nie można wykluczyć kolejnej sensacji.

Zwłaszcza, że gracze z Ameryki Środkowej nie zwykli się poddawać. Jeśli trzeba wiedzieć jedną rzecz o reprezentacji Panamy to to, że są niezwykle zdeterminowani i zawzięci. Na pewno nie odpuszczą, o czym w marcu mogli przekonać się Duńczycy, którzy pokonali kadrę Hernana Dario Gomeza tylko 1:0. Selekcjoner Hernan Dario Gomez powinien ustawić swój zespół w formacji 5-4-1, a jak mówił Luis Ovalle, obrońca "Los Canaleros" - kluczowe aspekty to utrzymanie piłki i szybkie ataki. Musimy zachować koncentrację w defensywie i grać bardzo zespołowo.

MŚ 2018: Kto wygra mecz Belgia - Panama?

Niestety wszystko wskazuje na to, że w wyjściowym składzie Panamy zabraknie Romana Torresa. Obrońca Seattle Sounders dał swoim rodakom awans do rosyjskiego czempionatu, pokonując Keylora Navasa w 88 minucie spotkania Panama - Kostaryka, wygranego przez gospodarzy 2:1. Uwaga kibiców powinna być zwrócona też na “Matadora” - Luisa Tejadę. 36-letni napastnik zagra swoje ostatnie mecze w karierze, a do tej pory w 103 meczach w narodowych barwach zdobył 43 gole i jeśli ktoś ma zdobywać bramki dla Panamy, to właśnie on.

Na papierze nie ma wątpliwości co do tego, że to Belgia zakończy ten mecz ze zwycięstwem. Ale jak pokazała chociażby Islandia, zespołowa gra połączona z dyscypliną taktyczną może przynieść pożądany rezultat.

Przewidywane składy:

Belgia: Thibaut Courtois - Jan Vertonghen, Dedryck Boyata, Toby Alderweireld - Axel Witsel, Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco, Thomas Meunier - Dries Mertens, Eden Hazard - Romelu Lukaku.

Panama: Jaime Penedo - Roman Torres, Fidel Escobar, Eric Davis, Michael Murillo - Gabriel Gomez, Anibal Godoy, Armando Cooper, Edgar Barcenas, Jose Luis Rodriguez - Blas Perez.

Mecz Belgia - Panama TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 2 oraz TVP Sport. W internecie mecz dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Komentuje duet Aleksander Roj – Andrzej Strejlau. Studio od 16:30 w TVP 2. Gośćmi Piotra Dębowskiego będą Arkadiusz Onyszko, Tomasz Frankowski i Jakub Wawrzyniak. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.