Borussia Dortmund 2 - 1 Eintracht Brunszwik

Borussia Dortmund

2

Eintracht Brunszwik

1

• Sędzia kończy spotkanie. BB wygrywa 2:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej.

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Samobój Lewandowskiego, który po rzucie rożnym gości głową skierował piłkę do własnej bramki! 100. mecz w Bundeslidze zdecydowanie nie wyszedł Polakowi.

• G o o o l l l l ! ! ! ! Reus pewnie z rzutu karnego, który wywalczył rezerwowy Hofmann

• Karny dla Borussi!!!

• Ostatnie minuty meczu przed nami. Z pewnością nawet jeżeli przegrają to zawodnikom gości należą się brawa za ambicję.

• Dwójkowa akcja Reusa z Lewandowskim. Ostatecznie Polak uderza z 30 metrów i zmusza bramkarza gości do interwnecji.

• Kolejna okazja dla BVB ale źle z lewej strony zagrywał Reus

• Ogromny kamień z serca spadł z pewnością zawodnikom gospodarzy po strzeleniu tej bramki.

• Kruppke - kapitan opuszcza boisko w jego miejsce Ademi

• G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! W końcu gospodarzom się udało. Doskonale do strzelca bramki zagrał Hummels a młody zawodnik BVB mierzonym uderzeniem od słupka trafił do siatki!!

• Ostatni kwadrans meczu zacznie się za moment. W dalszym ciągu obraz gry nie zmienia się zupełnie.

• Mkhitaryan i Lewandowski mieli 100% okazje na bramkę jednak bramkarz gości ma dziś "dzień konia"!!

• Theuerkauf za faul taktyczny

• Borussia bije głową w mur...czy strzelą bramkę?

• Borussia Dortmund - Eintracht BrunszwikBorussia Dortmund - Eintracht Brunszwik

• Aubameyang z prawej strony bardzo źle dogrywa w pole karne do Lewandowskiego

• Desperackie uderzenie Lewandowskiego z 20 metrów znów nad bramką.

• Ewentualny punkt dla Eintrachtu to byłby niewątpliwie ogromny sukces. Jednak jeszcze do zakończenia meczu prawie 40 minut.

• Bender z daleka i daleko od bramki

• Tym razem Schmelzer pada w polu karnym gości ale sędzia znów słusznie nie używa gwizdka

• Dla kogo zaświeciło słońce w Dortmundzie?

• Dośrodkowanie po rzucie wolnym trafia na głowę Lewandowskiego, który przenosi piłkę nad bramką

• Znów przed szansą Jackson, który w polu karnym próbował oddać uderzenie na bramkę. Jednak Bender doskonale przeczytał zamiary napastnika beniaminka Bundesligi

• Jackson pada w polu karnym ale arbiter pozostaje niewzruszony

• Sahin uderza na bramkę - piłka przelatuje nad poprzeczką bramki

• Mkhitaryan faulowany około 25 metrów od bramki, czy to będzie okazja?

• Ależ niewiele brakowało a mielibyśmy gola...dla gości. Gdyby nie ofiarna interwencja Grosskreutza Kruppke miałby doskonałą szansę na gola!

• Mecz cały czas wygląda tak samo - goście skupieni na swojej połowie a często pod swoim polem karnym. Borussia natomiast nie potrafi przebić się w żaden sposób przez ten szczelny mur

• Wobec problemów z wejściem w pole karne Sahin uderza z około 20 metrów jednak znów czyni to niecelnie

• Simeon Jackson w indywidualnej akcji wpadł w pole karne ale został zablokowany przez Hummelsa

• Borussia ma problem z przebiciem się przez niezwykle szczelny mur gości

• Henrik Mkhitaryan uderza z 20 metrów...na wiwat!

• Dwójkowa akcja Aubameyang-Lewandowski ale reprezentant Gabonu zagrywa niedokładnie do Polaka

• Arbiter upomina Bicakcica za brzydkie wejście w nogi rywala

• Nerwowo szkoleniowiec Eintrachtu przy linii bocznej instruuje swoich zawodników

• Zderzenie Błaszczykowskiego z bramkarzem. Polak jednak podnosi się i będzie mógł kontynuować grę.

• Dośrodkowanie Gorsskreutza do Lewandowskiego ale uderzenie głową Polaka wysoko nad bramką

• Pierre-Emerick Aubameyang doskonale zatrzymany przez Davariego w doskonałej okazji.

• Nieźle wygląda w tych pierwszych minutach gra gości. Są dobrze ustawieni taktycznie jednak podstawowe pytanie to jak długo wytrzymają kondycyjnie to spotkanie

• Wszystko ok - wracamy do gry

• Sędzia przerywa mecz bo w polu karnym po starciu z Lewandowskim leży jeden z zawodników gości.

• Jak do tej pory po pierwszych minutach Borussia spokojnie panuje nad wydarzeniami na boisku. Jednak Eintracht nie oddaje łatwo pola

• Świetna akcja skrzydłowego reprezentacji Polski Kuby Błaszczykowskiego, który wywalczył korner

• Groskreutz wpadł w pole karne gości i wywalczył korner

• Niespodziewanie przez ostatnie 2 minuty piłka jest na połowie gospodarzy. Przed momentem mieliśmy pozycję spaloną jednego z graczy gości

• Reichel fauluje Grosskreutza czyli starcie dwóch "19"