Borussia Dortmund 1 - 1 FC Kaiserslautern

Borussia Dortmund

1

FC Kaiserslautern

1

• Koniec spotkania!! Remis można uznać za wynik sprawiedliwy, ponieważ pierwsza połowa należała do BVB, natomiast druga do FC Kaiserslautern. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za de Wita wszedł Petsos

• Strzał Goetze z około 25 metrów trafia w poprzeczkę!

• Piszczek dośrodkował w pole karne z prawej strony, piłka spadła na głowę Lewandowskiego, który ją uderzył, ale przeleciała ona minimalnie obok prawego słupka!

• Druga zmiana w zespole gości. Za Kouemahe wszedł Nemec

• Ostatnia zmiana w BVB. Za Schmelzera wszedł Owomoyela

• Głową uderzał Shechter, i piłkę na linii bramkowej zatrzymał Weidenfeller!

• Złe dośrodkowanie Schmelzera z tego wolnego

• Sahin faulował Goetze 30 metrów przed własną bramką

• Hummels w pole karne, ale Lewandowski faulował bramkarza

• Zmiana w BVB. Perisic za Da Silvę

• Ależ okazja Lewandowskiego! Piłka przeszła po strzale Schmelzera przez linię obrony, Lewy stanął oko w oko z Trappem ale trafił prosto w niego!

• Da Silva zagrał miękka piłkę w pole karne, tam wyskoczył do niej Hummels i słupek ratuje gości przed utratą bramki!

• Kouemaha wdał się w pojedynek biegowy z Piszczkiem, ale go przegrał i od bramki BVB

• Goście rozpoczynają drugą połowę spotkania!!

• Zawodnicy wracają już na murawę stadionu

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Borussia zasłużenie prowadzi z Kaiserslautern. Gospodarze cały czas mają przewagę i kontrolują wydarzenia na boisku. Goście próbują zdobyć wyrównującą bramkę, ale zawsze brakuje im tego ostatniego podania. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy meczu!!

• Da Silva dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Hummels, uderzył piłkę głową i Sahan wybił piłkę z linii bramkowej!

• Błaszczykowski chciał zagrać do Kagawy, ale jego podanie zostało zablokowane

• Gündogan przebiegł z piłką parę metrów, podał do Grosskreutza, który z pierwszej piłki odegrał do Kagawy. Japończyk oddał strzał z 15 metrów i piłka wpadła pod ręką Trappa do bramki

• Z rzutu wolnego Da Silva strzelił prosto w mur

• Po rzucie rożnym piłkę wybili obrońcy gości, tam dopadł do niej Gündogan, który był faulowany przez Kouemaha. Kameruńczyk został za ten faul ukarany żółtą kartką

• Strzał Grosskreutza zablokowany przez obrońców gości. Rzut rożny dla BVB

• Sahan chciał prostopadle zagrać do Bugery, ale Piszczek dobrze przeciął to podanie

• W polu karnym faulowany był Kagawa, ale sędzie nie podyktował "11"

• Dośrodkowanie Da Silvy, zamieszanie w polu karnym, w którym najlepiej znalazł się Lewandowski, uderzył z woleja, ale trafił w poprzeczkę!

• Ławka rezerwowych Borussi: Langerak, Zidan, Götze, Perisic, Löwe, Owomoyela, Bakalorz

• Czy Borussia choć na chwilę wróci na pozycję lidera? Czy też zawodnicy Kaiserslautern zatrzymają dobrze dysponowanego Lewandowskiego i sprawią sensacje? Dowiemy się za nieco ponad dwie godziny