4

4 1 połowa

SC Freiburg

0

• Koniec meczu w Dortmundzie. Borussia wygrywa pewnie zdobywając 4 bramki i pieczętując tytuł Mistrza Niemiec. BVB pobiła rekord wszechczasów w ilości zdobytych punktów - 81 nikt jeszcze nie zdobył. Dziękujemy za wszystkie relacje live z ligi niemieckiej i zapraszamy już po EURO na kolejne relacje na żywo z meczów Bundesligi.

• Kibice już szykują się aby wbiec na murawę po zakończeniu spotkania

• Potknął się Hinkel będąc w dobrej sytuacji przed bramką Borussii

• Wszyscy już w Dortmundzie czekają na końcowy gwizdek i rozpoczęcie świętowania.

• Doskonałe podanie od Subotica do Lewandowskiego, który świetnie przyjmuje piłkę wychodzi sam na sam z bramkarzem i ... lobując go trafia w poprzeczkę

• Wspomniany Perisić zmienia Kagawę. Był to prawdopodobnie ostatni mecz Japończyka w Dortmundzie w barwach BVB.

• Daniel Caligiuri przedzierał się lewą stroną ale skutecznie blokował go Schmelzer i od bramki zaczął grę Weidenfeller

• Spokojnie, bardzo spokojnie rozpoczęła Borussia tą drugą część meczu.

• Pierwszy rzut wolny w drugiej połowy dla Freiburga ale cała akcja wykonana za wolno, zbyt statycznie

• Drugą połowę zaczynają mistrzowie Niemiec

• Za tydzień o 20 finałowe spotkanie Pucharu Niemiec w którym Borussia zmierzy się z Bayernem. Czy mając w perspektywie to spotkanie Klopp zmieni po przerwie część składu? Już za moment początek drugiej połowy.

• Zakończenie fenomenalnej pierwszej połowy w wykonaniu Borussii. Po dwóch golach Lewandowskiego i Błaszczykowskiego mistrz prowadzi 4:0. Czy w drugiej części podwyższy wynik meczu? Zapraszam po przerwie:)

• Daniel Caligiuri z daleka wysoko nad bramką

• Dortmund dziś bawi się piłką a goście bezwiednie biegają za rywalami

• Kagawa sam na sam z bramkarzem ale źle trafia w piłkę i jego lekki strzał broni bramkarz

• Ale mecz!!!!! Przepiękny lob Kuby Błaszczykowskiego po podaniu Kagawy i BVB prowadzi już 4:0 a wszystkie bramki strzelili Polacy!!!

• Szykuje się pierwsza zmiana w zespole gości

• Lewandowski pociągany ewidentnie za koszulkę w polu karnym ale sędzia nie wiedzieć czemu nie gwiżdże faulu!!

• Lewandowski po raz drugi!!!! Piszczek pięknie wpadł w pole karne oddał strzał, ośmieszył obrońcę. Bramkarz jeszcze zdołał odbić piłkę ale przy dobitce Lewego był już bez szans!!

• Mistrz Niemiec prowadzi 2:0 a bramki strzelili Kuba Błaszczykowski oraz Robert Lewandowski. Czyż to nie pięknie wygląda ?:)

• 21 bramka Polaka w tym sezonie!!!!Przepiękne podanie z połowy boiska do polskiego napastnika, który świetnie przyjął piłkę i spokojnie skierował ją do siatki.

• Freis bardzo łatwo zatrzymany przez Piszczka

• Borussia kontroluje grę, przed momentem kolejna szansa Błaszczykowskiego jednak tym razem Polak przestrzelił

• Świetna centra Gundogana i Lewandowskiemu brakło centymetrów aby głową pokonać bramkarza rywali

• Hummels znów prostopadle z lewej strony do Błaszczykowskiego ale młody bramkarz gości łapie piłkę na linii pola karnego. Za moment po akcji Kagawy kapitan BVB strzela z 16 metrów i piłka wychodzi na rzut rożny

• Jedna z nielicznych akcji gości, wrzutka w pole karne ale Guede na pozycji spalonej

• Walczą Polacy w tym meczu. Przed momentem najpierw Błaszczykowski a potem Lewandowski stoczyli ostre starcia z rywalami

• Kolejna prostopadła piłka Kehla do Lewandowskiego i niewiele brakowało, żeby polski napastnik przejął piłkę

• Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Borussii ale obrońcy spokojnie wybijają piłkę

• Kapitalne prostopadłe podanie do Kuby i kapitan reprezentacji Polski strzela piękną bramkę!! Podawał Gundogan.

• Kagawa próbuje zagrać do Lewandowskiego ale Hohn przerwał tą akcję po raz kolejny

• Bardzo szybko rozpoczęli swoją akcję gospodarze. Piszczek zagrywał jednak niedokładną piłkę do Gundogana i piłkę przejęli goście

• Goście rozpoczynają!

• Przywitanie obu drużyn, bramkarz oraz kapitan mistrzów Niemiec otrzymali upominki od rywali

• Piękna oprawa tego spotkania stworzona przez kibiców gospodarzy

• Piłkarze obu zespołów już w tunelu. Za moment pojawią się na boisku

• W Dortmundzie deszczowo ale na trybunach radość. Dziś koniec fantastycznego sezonu dla Borussii w Bundeslidze. Czy BVB będzie rekordzistą pod względem zdobytych punktów? Wystarczy dziś wygrać :)

• Na 10 minut przed pierwszym gwizdkiem zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego meczu. Jak się okazuje Klopp do spotkania podszedł bardzo poważnie, ponieważ skład jaki wystawił w tym momencie to najlepsze możliwe zestawienie Borussii.

• Dziś o ustanowienie dwóch rekordów grają BVB. Największej ilości zdobytych punktów w lidze oraz ilości meczów bez porażki

• Za pół godziny rozpocznie się ostatni ligowy mecz Borussii Dortmund w tym sezonie. Mistrz Niemiec zagra na własnym boisku z SC Freiburg. Zapraszamy na relację na żywo