Borussia Dortmund

2

Werder Brema

1

• Koniec !!! Borussia w pierwszym meczu pokonała Werder 2:1. Zwycięstwo nie przyszło mistrzom łatwo ale 3 punkty na swoim koncie ostatecznie zapisali. Za wspólne śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Lewandowski z dystansu uderza na bramkę i świetną interwencją popisuje się bramkarz Werderu!!!!

• Końcowe fragmenty meczu. Czy Werder stać będzie jeszcze na zryw?

• Zmęczony Hunt opuszcza boisko, w jego miejsce młodziutki Fuellkrug

• AJJJJJJJ !!!!! Arnautović dośrodkował w pole karne, a Petersen nieczysto trafił w piłkę i to uratowało Borussię przed stratą gola

• Ostatnia zmiana w zespole BVB

• Pięknie podaje do Lewandowskiego Kuba Błaszczykowski, polski napastnik świetnie zagrywa do Goetzego, który pojawił się zaledwie 5 minut temu na boisku i mamy 2:1 dla Borussii!!!

• Kirch uderza z powietrza z 35 metrów na bramkę Werderu. Piłka przelatuje nad poprzeczką a zawodnika Borussii zaczynają łapać skurcze

• Szybko reaguje Klopp - Goetze wchodzi na boisko

• Werder wyrównuje !!! Debiutant w Bundeslidze głową pokonuje bramkarza Borussii !!!

• Kibice Werderu nie ustają w dopingu dla swojej drużyny

• Mało ciekawy fragment meczu. Borussia na własnej połowie rozgrywa piłkę a piłkarze Werdera biegają próbując odebrać im futbolówkę.

• Pierwsza zmiana w drużynie Kloppa. Schodzi Gundogan a na boisku oglądać będziemy Leitnera

• Dwadzieścia minut do końca meczu. Borussia dziś nie potrafi przez dłuższy czas utrzymać odpowiedniego poziomu gry. Zbyt wiele przestojów oglądamy w grze BVB

• Słabiutko grający dziś Ignjovski opuszcza boisko a na nim melduje się Petersen

• Trener Schaaf szykuje zmiany w swojej drużynie. Czy przyniosą one efekt?

• Kolejna kartka w tym meczu dla gracza BVB za faul taktyczny.

• Znów zamieszanie pod bramką Werderu ale kolejny raz gospodarzom brakuje dokładności. Oby ta nonszalancja nie skończyła się bramką dla gości.

• Reus faulowany 18 metrów od bramki przez Junuzovica i ten drugi ogląda żółtą kartkę

• Świetnie przecina na linii środkowej boiska podanie LEwandowskiego do Błaszczykowskiego!!!

• Korner dla Dortmundu. W narożniku Reus

• Bardzo ładna, składna akcja gości. Do piłki w polu karnym doszedł Marko Arnautović ale został zablokowany przez Schmelzera.

• Chwila spokoju na murawie stadionu w Dortmundzie

• Na spalonym wychodzący na czystą pozycję Junuzović.

• Dośrodkowanie Lewandowskiego wprost w ręce bramkarza Werderu.

• A na trybunach mecz ogląda trener reprezentacji Niemiec

• Mistrzowie Niemiec po swojej mistrzowskiej akcji grają spokojnie. Po bramce Reusa zawodnicy Werderu już nie są tak odważni w akcjach ofensywnych. Przed momentem strzelał Kuba Błaszczykowski ale tym razem nad poprzeczką.

• Cóż za mistrzowska akcja ! ! ! ! ! ! Przepiękna akcja Błaszczykowskiego, który podaje do wychodzącego na pozycję Reusa, który wykorzystując błąd obrony Werderu pokonuje bramkarza!!!!!!