Borussia Moenchengladbach 1 - 1 Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

1

• Po emocjonującej końcówce mamy remis. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

• Kehl po zagraniu Goetze był 5 metrów przed pustą bramką i nie trafił w bramkę!!!!!!!!!!

• 120 sekund dolicza sędzia

• Ale okazja Mlapy. Zawodnik po zagraniu de Jonga wychodzi sam na sam z bramkarzem ale bramkarz BVB dobrze skraca kąt i piłkarz gospodarzy nie trafia z ostrego kąta

• Santana brzydko odpycha rywala i ogląda kartkę

• Jantschke fauluje Reusa i dostaje żółtą kartkę

• Ostatnie minuty to dużo niedokładności w środku boiska. Widać, że ewentualna bramka dla jednej z drużyn to będzie chyba kwestia przypadku

• Do końca 5 minut. Czy coś się jeszcze zmieni w tym spotkaniu?

• Widać, że z formą Borussii w drugiej połowie nie jest najlepiej. Piłkarze jeszcze aktualnego mistrza Niemiec w drugiej połowie grają źle

• G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! !! Younes po odbiciu piłki od jednego z obrońców trafia do bramki !!!!!

• Po zagraniu z prawej strony Goetze piłka przelatuje wzdłuż pola karnego M'gladbach ale nikt z jego kolegów nie dochodzi do piłki

• Strasznie wolne tempo spotkania w drugiej połowie

• de Jong zmienia Hanke

• Stranzl głową z 8 metrów uderza za lekko na bramkę rywali!

• Santana zmienia Hummelsa

• Powoli dobiega przerwa w spotkaniu Borussii: Dortmund i M'Gladbach.

• Nie doliczając nawet minuty arbiter kończy 1 połowę meczu. Po pierwszych 45 minutach BVB prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie

• Do końca połowy pozostało tylko 2 minuty. BVB po bramce ma zdecydowaną przewagę jednak więcej goli jak do tej pory nie padło

• Moritz Leitner uderza z 20 metrów wprost jednak w ręce bramkarza

• W grze Borussii widać brak w składzie Błaszczykowskiego. Widoczny jest brak szybkich akcji skrzydłami

• M'gladbach nie potrafi zupełnie jak na razie stworzyć zagrożenia pod bramką BVB.

• Strzał z woleja Mattsa Hummelsa z woleja nad bramką

• Reus poza polem karnym zaatakował Ter Stegena jednak bez reakcji sędziego

• Grosskreutz z rzutu wolnego jednak wprost na głowę obrońców

• Bardzo aktywny Goetze faulowany blisko narożnika pola karnego gospodarzy

• G o o o l l l l ! ! ! ! Goetze pewnie z rzutu karnego !!!

• Błąd Tony Jantschke'go niewykorzystany przez Reusa

• Nic nie zmienia się jeżeli chodzi o tempo rozgrywania spotkania. Bardzo spokojne, wręcz senny przebieg spotkania.

• Akcja w trójce - zaczął Hummels, który wrzucił piłkę w pole karne, bramkarz gospodarzy zawahał się czy wyjść do tej wrzutki. Wykorzystał to Piszczek ale jego podanie do Grosskreutza było niedokładne