3

3 1 połowa

Egipt

2

• Było blisko niespodzianki, ale Brazylijczycy dowieźli swój dorobek do końca. Brawa dla Egiptu należą się napewno za walkę do samego końca. W kolejnym meczu Brazylia zmierzy się z Białorusią, natomiast Egipt podejmie Nową Zelandię. Za wspólne spędzenie czwartkowego wieczoru dziękuje Maciek Popko.

• 180 sekund pozostaje reprezentacji Egiptu na zmianę wyniku.

• Neymar przestrzelił, natomiast obserwujemy ostatnią zmianę w ekipie Egipcjan.

• Na linii pola karnego faulowany zawodnik brazylijski. Ukarany Ramadan, a z rzutu wolnego dobrą sytuacje będzie miał najprawdopodobniej Neymar.

• Piłkarze Hany Ramzy'ego muszą postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chcą wywalczyć dziś jakiekolwiek punkty. Tymczasem mamy aut dla Brazylii w okolicach narożnika przeciwników.

• Pomocnik Egiptu strzałem z dystansu trafia w... swojego kolege z drużyny. Przy piłce Canarinhos.

• Błyskawiczna rekacja trenera reprezentacji Brazylii - Danilo za Sandro.

• Bramka kontaktowa ! Mohamed Salah daje nadzieje kibicom z Afryki ! Półgórnym strzałem z 11 metrów pokonuje Neto. Emocje w Cardiff będziemy mieli do samego końca !

• Druga roszada w zespole Egiptu - Samir zastępuje Gomaa

• Efektowne zagranie nowego piłkarza Chelsea Londyn - Oscara.

• Hulk w boczną siatkę z rzutu wolnego wykonywanego w okolicach narożnika.

• Atakom Brazylijczyków brakuje szybkości i zdecydowania. Do końca spotkania pozostało około 20 minut. Czy Egipcjanie wykorzystają ten czas ?

• Z kontry atakowali Afrykańczycy - mogło być groźnie, ale do podania "w uliczkę" nie doszedł Salah. Futbolówka w rękach Neto.

• Brzydkie zachowanie Islama Ramadana, ale tym razem obejdzie się bez żółtej kartki.

• Śmiało poczynają sobie piłkarze z Egiptu - tym razem strzał z szesnastego metra przechodzi nad poprzeczką. Jeśli chodzi o uderzenia na bramkę - 5 do 4 na korzyść Brazylii.

• Hulk ukarany za dyskusje z arbitrem.

• Fatalny błąd Marcelo - Salahowi został przed oczami już tylko Neto, jednak za długo zwlekał i strzał zatrzymał się na nogach obrońcy reprezentacji Brazylii. Z animuszem rozpoczęli drugą połowę podopieczni Hany Ramzy'ego.

• W odpowiedzi Neymar próbował główkować. Efekt - korner dla Canarinhos.

• GOOOL ! Egipcjanie odbijają się od dna! Po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki posyła Aboutrika !

• Krótkie, prostopadłe podanie w polu karnym Egipcjan wyłapuje El-Shenawy.

• Drugą połowę rozpoczyna ekipa "Faraonów".

• Trener Ramzy przeprowadził w przerwie spotkania 1 zmianę - Salah zmienia Mohsena.

• Przy okazji przerwy przypomnę, że maksymalny wiek zawodnika na turnieju piłkarskim podczas igrzysk olimpijskich wynosi 23 lata. Mimo młodego wieku Brazylijczycy prezentują dziś dojrzały, a zarazem ciekawy dla oka futbol.

• Włoski arbiter kończy pierwszą część widowiska. Ze spuszczonymi głowami schodzą do szatni piłkarze z północy Afryki. Powracamy do dopingowania za 15 minut.

• Po rzucie wolnym z dwudziestego metra znów przed szansą zawodnik Canarinhos! Honor Egipcjan ratuje instynktowenie El-Shenawy.

• Zapowiada nam się pogrom w dzisiejszym spotkaniu. Czy reprezentacja Egiptu zdoła się jeszcze podnieść i zmienić aktualny wynik meczu ? A może to Brazylia wysoko pokona niżej notowanego rywala ? Przed nami jeszcze 50 minut emocji i dobrego futbolu.

• Żółtym kartonikiem za ostry faul w środku pola ukarany Saleh Gomaa.

• 3:0 !!! Neymar strzałem głową z bliska po podaniu Marcelo pakuje piłkę do siatki !

• Mamy kolejną bramkę na stadionie w Cardiff ! Neymar wyprzedził obrońców, minął bramkarza i wyłożył piłkę Leandro !

• Dryblował Neymar, ale nie zdołał wygarnąć piłki zza końcowej linii i od bramki rozpocznie El-Shenawy.

• Z każdą minutą rośnie przewaga Canarinhos. Póki co mecz przebiega po ich myśli. Czy Egipcjanie zdołają przeciwstawić się dobrze dysponowanym piłkarzom z Ameryki Południowej ?

• GOOOL! GOL dla Brazylii ! Rafael zwiódł obrońców w polu karnym i mocnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał El-Shenawy'ego !

• Naciskany Neto trafił w nadbiegającego napastnika reprezentacji Egiptu, ale na szczęscie bramkarza Canarinhos futbolówka przeleciała daleko obok bramki.

• Mogliśmy mieć otworzenie wyniku spotkania. Po podaniu po przekątnej pola karnego minimalnie obok słupka strzelał Neymar.

• Neymar "poczarował" w środku pola, ale to Egipcjanie rozpoczną od rzutu z autu.

• Rzut rożny dla Egipcjanów po akcji z drugiej strony boiska. Oni również będą starać się sprawic sensację podobną do wygranej Japończyków z Hiszpanami. Póki co piłkę rozgrywają podopieczni Mano Menezesa.

• Pierwszy atak zakończony niecelnym strzałem Marcelo. Takiej gry Brazylii możemy się spodziewać przez pełne 90 minut.

• Rozpoczęli Canarinhos!

• Zawodnicy wyszli już na murawę. Na stadionie rozbrzmiewa hymn narodowy Brazylii. Za kilka minut rozpoczniemy zmagania w grupie C.

• Znamy już składy obu ekip. Do pierwszego gwizdka włoskiego sędziego Gianluci Rocchiego pozostało niespełna 25 minut.

• Spotkaniem pomiędzy Brazylią a Egiptem rozpocznie się rywalizacja w grupie C podczas turnieju piłkarskiego igrzysk olimpijskich w Londynie. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na Millennium Stadium w Cardiff. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live z tego spotkania.