Bruk-Bet Termalica - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pasy przełamią klątwę Niecieczy?

2

Cracovia

0

• Koniec meczu!

• Arni Vilhjalmsson! 2:0, Cracovia pogrążona w końcówce, Termalica w 1/8 finału!

• Jak można było tego nie strzelić! Termalica nie zdobyła bramki, choć bramkarz Cracovii nie stał w bramce!

• Doskonała szansa na kontratak i dobicie Cracovii zmarnowana!

• Słupek ratuje Termalicę po uderzeniu Janusza Gola z ostrego kąta! To powinien być gol na 1:1, pomocnik miał przed sobą pustą bramkę!

• Mateusz Kupczak ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku Cracovii.

• Arni Vilhjalmsson ostro faulowany przez Kamila Pestkę na połowie Cracovii.

• Cracovia ma coraz mniej czasu, a jej ataki wciąż nie zagrażają poważnie bramce Słoników.

• Ostatnia zmiana. Jacek Kiełb zmienia Patrika Misaka.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Cracovia próbuje przejąć kontrolę nad spotkaniem i wymienia podania na połowie rywala, ale jest beznadziejnie bezskuteczna, gospodarze natomiast próbują swoich sił z kontrataków.

• Florina Purece zastępuje Samuel Stefanik.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Javi Hernandez zmienia Sierdera Sierderowa.

• Co do dopingu na stadionie, to niestety zwyczajnie go nie ma. Doskonale słyszalne są za to okrzyki piłkarzy, i to niekoniecznie takie, które można zacytować.

• Michał Leżoń przytomnie interweniuje po katastrofalnym zachowaniu defensywy Termaliki, wybijając piłkę spod nóg Airama Cabrery.

• Jakub Serafin z żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Janusza Gola za bardzo ostre wejście w nogi Patrika Misaka.

• Mateusz Kupczak zastępuje Dawida Szymonowicza.

• Potrzebna będzie zmiana. Na noszach boisko opuszcza Dawid Szymonowicz, nie jest w stanie kontynuować gry po ostatnim starciu z rywalem.

• ...a Adrian Danek zastępuje Sebastiana Strózika.

• Czas na zmiany. Airam Cabrera zmienia Filipa Piszczka...

• Żółta kartka dla Dawida Szymonowicza za faul w środku pola.

• Już za moment zmiany w Cracovii.

• Arni Vilhjalmsson! Gooool, 1:0 prowadzą gospodarze! Pewnie wykonany rzut karny!

• Mamy jedenastkę dla Termaliki!

• Czy to będzie rzut karny?! Po dośrodkowaniu w szesnastkę piłka odbiła się od ręki Michała Helika, sędzia czeka na wskazówki VAR!

• Rzut rożny dla Bruk-Betu po zablokowanym dośrodkowaniu Dawida Szymonowicza.

• Bardzo niecelnie z 25 metrów uderza Jakub Serafin.

• [b]Wznawiamy mecz w Niecieczy![b]

• Koniec pierwszej połowy wyrównanego, aczkolwiek nudnego spotkania.

• Pesković faulowany po tym jak wyskoczył do górnej piłki.

• Termalica wolno buduje akcję, po chwili daleka wrzutka na napastnika i znów futbolówka wraca w okolicę koła środkowego - taki widok mamy od około dwóch minut.

• Dytyatev pomylił się we własnym polu karnym, dał sobie odebrać piłkę Purece, ale reprezentant "Słoników" oddał niecelny strzał z narożnika pola karnego.

• Ostre starcie Misaka z Helikiem i zawodnik Cracovii wygrał piłkę w parterze.

• Dośrodkowanie po ziemi w pole karne Bruk-Betu i żaden z zawodników Cracovii nie zamknął akcji. Wyjaśnił ją za to Sadzawicki.

• Rzut wolny dla Bruk-Betu, wstrzelenie piłki w pole karne i Michal Pesković piąstkuje niewygodny centrostrzał.

• Misak faulowany na własnej połowie.

• Diego Ferraresso dośrodkował z prawej strony do Jakuba Serafina. Akcję rozczytał jednak obrońca Bruk-Betu.

• Żółty kartonik dla gracza Bruk-Betu. Obejrzał go Florin Purece, który chciał wymusić rzut karny.

• Kontratak Bruk-Betu zakończył się nieudanym strzałem Martina Mikovicia z dystansu.

• Kamil Słaby główkował po rzucie rożnym, ale nieczysto trafił w piłkę. Bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

• Sierder Sierderow zablokowany przez Kamila Słabego. Chwilę później na bramkę gospodarzy uderzył Filip Piszczek. Ale jego strzał był zbyt anemiczny by mógł sprawić problemy Leżoniowi.

• Słabszy fragment spotkania. Zamiast płynnej gry, sporo niedokładnych podań. Dużo pracy ma arbiter, który raz za razem przerywa grę.

• Dośrodkowanie w pole karne niecieczan z rzutu wolnego. Michał Leżoń wypiąstkował piłkę poza szesnastkę.

• Było groźnie pod bramką Cracovii! Rafał Grzelak uderzał głową po rzucie rożnym, ale minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Dominik Sadzawicki dogrywa piłkę w pole karne w kierunku Patrika Misaka. Zawodnika gości uprzedził jednak Diego Ferrareso.

• Goście zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce, a zawodnicy Bruk-Betu mają problem z zawiązaniem ofensywnej akcji.

• Od razu ruszyli gracze Pasów. Futbolówka po dośrodkowaniu Sebastiana Strózika opuściła jednak boisko.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Cracovia i Bruk-Bet fatalnie zaczęły bieżące rozgrywki w swoich ligach, zajmując miejsca w dole tabeli. Ale Cracovia wychodzi z kryzysu, o czym świadczą dwa ostatnie ligowe zwycięstwa. Tego nie można powiedzieć o Termalice (ostatnio uległa Stali Mielec u siebie 1:2).

• W Niecieczy ekipie "Pasów" zupełnie się nie wiedzie. Do tej pory jeszcze ani razu tam nie wygrali. Czy przełamią się dzisiaj w pucharowym boju?

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Bruk-Betu Termaliki z Cracovią. Stawką pojedynku będzie awans do najlepszej szesnastki Pucharu Polski 2018/19.

Jacek Żukowski, Piotr Pietras

Bruk-Bet Termalica - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Bruk-Bet Termalica - Cracovia ONLINE. W środowe popołudnie pierwszoligowa Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Cracovią w meczu, którego stawką będzie 1/8 finału Pucharu Polski. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 15:30. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet - Cracovia w GOL24!

Puchar Polski: Bruk-Bet Termalica - Cracovia ONLINE

Przed zawodnikami Cracovii pucharowy wyjazd do Niecieczy. W podtarnowskiej miejscowości "Pasom" zupełnie się nie wiedzie. Do tej pory jeszcze ani razu tam nie wygrali. Michał Probierz musi umiejętnie gospodarować siłami zespołu, bo „Pasy” ledwo co wyszły z zagrożonej spadkiem strefy, a w sobotę czeka ich arcyważny mecz z Miedzią Legnica.

- Zależy nam na Pucharze Polski, tak jak na lidze – mówi Probierz. - Pewnie dokonamy jakichś zmian. Można spodziewać się występu tych, którzy na co dzień mniej grają jak Adrian Danek, Sierdier Sierdierow, Filip Piszczek.

- Teoretycznie Cracovia jest faworytem, ale to wszystko tylko teoria, tak naprawdę to nie wiemy w jakich składach zagrają oba zespoły i jaka będzie ich siła na boisku. Nie sądzę, by trener Probierz, wiedząc, że w sobotę jego drużynę czeka bardzo ważny mecz ligowy z Miedzią, desygnował do gry przeciwko naszej drużynie skład, który wygrał mecze z Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce – stwierdził bramkarz „Słoni” Dariusz Trela, który niemal na pewno zagra przeciwko „Pasom”, gdyż jego zmiennik Hubert Gostomski jest po zabiegu operacyjnym złamanej kości strzałkowej oraz rekonstrukcji więzozrostu strzałkowo-piszczelowego i w tym roku na pewno nie stanie już w bramce.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

W zespole Bruk-Betu Termaliki kibice nie zobaczą także w akcji najlepszego snajpera Vlasislavsa Gutkovskisa, który ma naderwane więzadło w prawym kolanie i podobnie jak Gostomski w tym roku nie pomoże już drużynie na boisku. Można się spodziewać, że podobnie jak w meczu 1/32 finału Pucharu Polski w Bielsku Podlaskim, trener Marcin Kaczmarek przed czekającym jego drużynę sobotnim meczem ligowym z Wartą Poznań, da odpocząć kilku podstawowym graczom, szansę dostaną natomiast ci zawodnicy, którzy mniej grają w lidze.

Puchar Polski: Bruk-Bet Termalica - Cracovia TRANSMISJA TV

Wstęp do spotkania w Polsacie Sport od 15:15. Transmisja na żywo rozpocznie się 10 minut później. Mecz skomentuje duet: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Hajto. W internecie spotkanie Bruk-Betu z Cracovią można oglądać na ipla.tv. Relacja live w GOL24!

15:30 Bruk-Bet Termalica - Cracovia Polsat Sport