Finał baraży o Ekstraklasę: Bruk-Bet Termalica Nieciecza -...

Finał baraży o Ekstraklasę: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻY‬WO

3 dogrywka 2 połowap.

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Świetna druga połowa i dogrywka. Bruk-Bet chciała być dojrzała, ale to Puszcza była zdecydowanie bardziej konkretniejsza i zasłużenie awansuje do PKO Ekstraklasy!

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice w PKO Ekstraklasie!!!

• Kolejny kontratak, ale tym razem Lucjan Klisiewicz trafił wprost w bramkarza!

• Hubert Tomalski popędził sam na sam z bramkarzem z połowy boiska, dograł na pustą bramkę do Dominika Frelka, a ten nie trafił na pustą bramkę!

• Arbiter dolicza co najmniej cztery minuty do drugiej połowy dogrywki.

• Maciej Ambrosiewicz ukarany żółtą kartką za nierozważny faul.

• Bardzo groźny kontratak Puszczy, ale brakło sił na sfinalizowanie tej akcji!

• Gospodarze grają coraz bardziej chaotycznie. Nie potrafią dojść do pola karnego rywali.

• Konrad Sołowiej uderzył z dystansu, ale fenomenalnie interweniował Tomasz Loska!

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Artem Putiwcew.

• Andrej Kadlec został ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

• Wymuszona zmiana w szeregach Puszczy. Dominik Frelek zmienił kontuzjowanego Piotra Mrozińskiego.

• Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki!

• Zmiana w zespole gości. Jakub Bartosz zmienił Marcela Pięczka..

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Zmiana w Bruk-Becie. Kacper Karasek zmienił Andrzeja Trubehę.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części dogrywki.

• Gospodarze naciskają na rywala, ale wciąż nic z tego nie wynika. Goście są zdecydowanie konkretniejsi.

• Akcja rezerwowych może zdecydować o zwycięstwie! Hubert Tomalski dośrodkował ze skrzydła na głowę Konrada Stępnia, a ten znakomitym strzałem dał prowadzenie gościom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Konrad Stępień zdobywa bramkę i Puszcza znów na prowadzeniu!!!

• Wróciliśmy do obrazu gry z początku spotkania. Gospodarze wyraźnie naciskają, ale Puszcza nie popełnia błędów w defensywie.

• Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale tam Muris Mesanović nie trafił głową w piłkę.

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• W przerwie w Termalice Bartosz Farbiszewski zmienił Tomasa Poznara.

• Koniec drugiej części meczu, ale będziemy mieli jeszcze dogrywkę!

• Dużo chaosu w końcówce spotkania. W szeregach obu drużyn dominuje nerwowość.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Zagranie w pole karne Bruk-Betu, ale jeden z obrońców oddalił zagrożenie mocnym wybiciem.

• Natomiast Hubert Tomalski pojawił się w miejsce Kamila Zapolnika.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Lucjan Klisiewicz zmienił Roka Kidrića

• Adam Radwański oddał strzał z dystansu, ale skutecznie interweniował bramkarz Puszczy.

• Trzecia zmiana w szeregach gospodarzy. Taras Zawijskyj zmienił Bruno Wacławka.

• Znowu gospodarze zaczynają przeważać. Termalica chciałaby zamknąć to spotkanie w podstawowym czasie gry.

• Dłuższa akcja gospodarzy, Maciej Ambrosiewicz zagrał w pole karne Puszczy do Murisa Mesanovića, który mocnym strzałem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Muris Mesanović doprowadza do wyrównania!!!

• Zmiana także w zespole Puszczy Niepołomice. Konrad Stępień zastąpił Artura Siemaszkę.

• Natomiast Muris Mesanović pojawił się w miejsce Michala Hubinka

• Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Mariusz Fornalczyk zmienił Marcela Błachewicza

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu, w ogromnym zamieszaniu Andrej Kadlec próbując wybić piłkę, wpakował ją do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Puszcza Niepołomice na prowadzeniu! Coś niesamowitego!!!

• Andrzej Trubeha został ukarany żółtą kartką.

• Mecz w Niecieczy nieco nam się wyrównał. Termalica nie jest już tak pewna, powoli goście zaczynają dochodzić do głosu.

• Marcel Pięczek popędził skrzydłem, zagrał w pole karne gospodarzy do Artura Siemaszko, a ten strzałem głową doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Siemaszko doprowadza do wyrównania!!!

• Kamil Zapolnik ukarany żółtą kartką.

• Marcel Błachewicz dostał piłkę po prawej stronie boiska, zagrał do środka na głowę Tomasa Poznara, a ten strzałem głową pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Tomas Poznar otwiera wynik spotkania!!!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wrócili na murawę stadionu w Niecieczy. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Niecieczy. Po bezbarwnym meczu na razie bezbramkowy remis.

• Puszcza Niepołomice wywalczyła rzut wolny na połowie przeciwnika, ale nie zdołała z niego zagrozić bramce rywali.

• Gospodarze rozgrywają atak pozycyjny, ale nie potrafią znaleźć luki w defensywie rywali.

• Obraz gry w pierwszej połowie nie ulega zmianie. Bruk-Bet prowadzi grę, ale nie ma z tego żadnych konkretów. Goście na razie świetnie się bronią.

• Bruno Wacławek popędził skrzydłem i dośrodkował w pole karne Puszczy, ale ta próba okazała się bardzo nieudana.

• Rok Kidrić oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Tomasz Loska.

• Kolejna oskrzydlająca akcja gospodarzy, ale wrzutka w pole karne Puszczy nie zagroziła bramce.

• Coraz mocniej naciskają gospodarze. Wydaje się, że kwestią czasu będzie bramka dla Bruk-Betu.

• Zakotłowało się w polu karnym Puszczy, jeden z graczy gospodarzy uderzał sytuacyjnie, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Dużo twardej gry w środku, sędzia często używa gwizdka. Na razie praktycznie nie ma sytuacji podbramkowych.

• Na razie dojść zachowawcze spotkanie z obu stron. Żaden z zespołów nie chce ruszyć na rywala większą liczbą zawodników.

• Łukasz Sołowiej ucierpiał w środku pola, ale chyba za chwilę wróci do gry.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

• Bruno Wacławek popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Żółta kartka także w zespole gospodarzy, a ukarany nią Tomas Poznar.

• Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy, ale skończyło się na niedokładnym dośrodkowaniu.

• Rok Kidrić został ukarany żółtą kartką.

• Gra toczy się na razie wyłącznie w środku pola. Puszcza na razie świetnie ustawiona w defensywie.

• Bruk-Bet od początku meczu utrzymuje się przy piłce, chce pokazać dzisiaj rywalom, kto będzie prowadził grę.

• Rozpoczynamy decydujący mecz o awans do PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Niecieczy. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Tak prezentuje się skład Puszczy Niepołomice na dzisiejsze spotkanie:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie międzynarodowy arbiter Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Po raz ostatni obie drużyny zmierzyły się ze sobą dwa miesiące temu. Wtedy w Niecieczy drużyna Bruk-Betu wygrała 2:0 zdobywając dwie bramki już na początku meczu. W drugiej połowie Puszcza zdobyła kontaktową bramkę, ale nie było jej już stać na więcej, a dodatkowo kończyła mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach dla Wojciecha Hajdy.

• W meczach półfinałowych Bruk-Bet Termalica Nieicecza pewnie poradziła sobie ze Stalą Rzeszów wygrywając 2:0 po bramkach Wiktora Biedrzyckiego i Murisa Mesanovića. Natomiast Puszcza Niepołomice sensacyjnie rozbiła na wyjeździe Wisłę Kraków aż 4:1 po golach golach Kamila Zapolnika, Łukasza Sołowieja i dwóch trafieniach Lucjana Klsiewicza. Przy bramkach tego ostatniego dwie asysty zaliczył bramkarz Puszczy.

• Witamy serdecznie! Czas na decydujący mecz w kontekście ostatniego z zespołów, który w przyszłym sezonie zagra w PKO Ekstraklasie. W finale baraży o awans do elity Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra na własnym obiekcie z Puszczą Niepołomice. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartos Głąb.

1/6
przejdź do galerii

©Polsat Sport screen

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE. Niedzielny finał baraży wyłoni ostatniego, czyli trzeciego beniaminka Ekstraklasy. Do krajowej elity dołączy Bruk-Bet Termalica z niespełna tysięcznej Niecieczy lub Puszcza z ponad 16-tysięcznych Niepołomic. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Zespół z Niecieczy zajął trzecie miejsce w sezonie zasadniczym, a półfinale baraży pokonał na swoim stadionie Stal Rzeszów 2:0. Finałowy mecz "Słonie" również rozegrają przed własną publicznością.
A to potężny atut drużyny Radoslava Latala. Ostatni raz Bruk-Bet Termalica w lidze przegrała u siebie (uwaga!) 1 sierpnia 2022 roku. Później tylko Legia Warszawa wyjeżdżała z Niecieczy w dobrych humorach po meczu Pucharu Polski. Jednak nawet ona nie była w stanie pokonać gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Potrzebowała do tego dogrywki.

Puszcza to absolutna rewelacja bieżących rozgrywek. W sezonie zasadniczym zajęła piąte miejsce, a w półfinale baraży – po znakomitym występie – pokonała wspieraną przez 24 tysiące kibiców Wisłę Kraków 4:1 na jej boisku. Dla Puszczy ewentualny awans byłby wydarzeniem historycznym.

Autorem tych sukcesów jest przede wszystkim trener Tomasz Tułacz, który pracuje w Niepołomicach od 13 sierpnia 2015 roku. Na szczeblu centralnym nie ma szkoleniowca o dłuższym stażu w jednym klubie.

Według bukmacherów faworytem są gospodarze z Niecieczy. Spotkanie obejrzy komplet, czyli ponad 4,5 tysiące kibiców. W drużynie Radoslava Latala nie ma większych problemów zdrowotnych. Z powodu urazu nie wystąpi jedynie Andrij Dombrowskyj. W ekipie z Niepołomic za nadmiar żółtych kartek pauzuje Emile Thiakane.

Finał baraży poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy. Za system VAR odpowiedzialni będą Paweł Malec oraz Tomasz Wajda. Wygrany tego meczu uzupełni stawkę Ekstraklasy. Będzie trzecim beniaminkiem - po Łódzkim Klubie Sportowym oraz Ruchu Chorzów.

Radoslav Latal, trener Bruk-Bet Termaliki: - Mam duży szacunek do pracy trenera Tułacza i działaczy Puszczy. Długo pracowali na to, aby grać o awans. Wiemy, jak ważne spotkanie przed nami. Zdajemy sobie doskonale sprawę z jego rangi. Puszcza jest niezwykle groźna, o czym w tym sezonie przekonała się niejedna drużyna, a ostatnio Wisła Kraków. Jesteśmy dobrze przygotowani do niedzielnej konfrontacji. Chcemy w niej zaprezentować się z jak najlepszej strony i oczywiście awansować.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice: - Cieszymy się na to wydarzenie i jesteśmy ciekawi, czy uda się nam zafunkcjonować, jak w ostatnim spotkaniu. Nie jesteśmy faworytem. Zdajemy sobie sprawę, gdzie jedziemy, do jakiego rywala, ale wynik jest sprawą otwartą. Zespół czasami teoretycznie silniejszy przegrywa. Taki jest sens piłki nożnej, wielu sportów zespołowych. To się zdarza. I my na to bardzo liczymy. Trudne zadanie przed nami, ale nie niewykonalne.

Finał baraży o Ekstraklasę: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Mecz o Ekstraklasę zaplanowano na niedzielę (11 czerwca) o godzinie 18:00. Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!