• Tym samym oba zespoły wykorzystały komplet zmian

• Za moment ostatnia zmiana w zespole Śląska

• na boisku pojawił się M. Vukčević

• i mamy ostatnią zmianę w zespole Buducnost

• Do końca spotkania pozostało 6 minut. Gospodarze nie są w stanie już przeciwstawić się Śląskowi, który czeka już na końcowy gwizdek sędziego.

• Mamy drugą zmianę w zespole Mistrza Polski

• ...a protestujący Radunović ogląda żółtą kartkę

• Sędzia z Francji wyrzuca z boiska Brazylijczyka za uderzenie w twarz rywala.

• Pogubili się obrońcy z Podgoricy blisko własnej bramki ale najpierw Mila a potem Gikiewicz nie potrafili celnie i mocno uderzyć na bramkę.

• Gikiewicz mocno naciskał rywala pod bramką gospodarzy i wywalczył aut po którym ładnie uderzał Mila i piłka po rykoszecie przeleciała nad poprzeczką

• Druga zmiana w zespole gospodarzy: Flavio za Vukcevica

• Łapie piłkę na linii bramkowej Kelemen po strzale jednego z rywali.

• Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Cetnarskiego wszedł Sylwester Patejuk, który debiutuje w oficjalnym meczu klubu z Wrocławia.

• Za moment na murawie pojawi się b. gracz Podbeskidzia Patejuk

• Non stop w ostatnich minutach faulowany Gikiewicz znów leży na murawie.

• Szybko wychodzi z bramki Kelemen i uprzedza rywala.

• 67%-33% w posiadaniu piłki na korzyść gospodarzy jednak w żaden sposób jak widać nie przekłada się to na wynik

• Bardzo dużo walki, dużo niedokładności i fauli - to obraz tego co oglądamy obecnie na boisku w Pogoricy

• Cetnarski faulowany 45 metrów od bramki rywala

• Kurbegović sfaulowany przez nieradzącego sobie z nim dziś Sochę

• Po wątpliwym rzucie karnym z gospodarzy jakby zeszło powietrze. Obecnie oglądamy mało interesujący fragment spotkania.

• Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu w drużynie gospodarzy

• Będzie groźnie. Zawodnik Śląska sfaulował rywala blisko pola karnego.

• Waldemar Sobota po indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Bardzo ładna akcja zawodnika Śląska.

• Zamieszanie pod bramką Śląska jednak tym razem napastnicy z Podgoricy wykazali się dużą ilością niedokładności.

• Piłkarze z Podgoricy próbują kolejnego ataku na bramkę Śląska ale jeden z lepszych w dzisiejszym meczu graczy Śląska Kowalczyk wybija piłkę.

• Zawodnik gospodarzy ukarany za zagranie ręką po którym to arbiter odgwizdał rzut karny

• Sebastian Mila pewnie wykonuje rzut karny podyktowany za wątpliwą rękę jednego z obrońców.

• Pierwszy rzut rożny dla Śląska w drugiej połowie spotkania.

• Zaczynamy!!

• Opóźnia się rozpoczęcie drugiej połowy.

• Kibice Śląska w Podgoricy Kibice Śląska na stadionie w Podgoricy.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam za 15 minut

• Śląsk w ostatnich minutach pierwszej części oddala grę od własnej bramki aby nic złego gości nie spotkało w tym końcowym fragmencie.

• Kelemen świetnie wyłapuje dośrodkowanie Kamberovica

• Marcin Kowalczyk znakomicie blokuje Boskovica w polu karnym Śląska

• Bosković leży na murawie.

• Niegroźne dośrodkowanie z prawej strony pewnie łapie w swoim polu bramkowym Jasmin Agović

• Chwila spokoju na murawie. Z żadnej ze stron nie ma większego zagrożenia dla bramek rywali.

• Świetne dośrodkowanie Androvica do Kamberovica i ten ostatni głową uderza minimalnie nad bramką Kelemena.

• Śląsk na własnej połowie próbuje przerwać atak pozycyjny gospodarzy.

• Pół godziny gry za nami. Śląsk wygrywa ale szczególnie gra defensywy może budzić wiele uwag.

• Pawelec po akcji Radunovica ratuje swój zespół przed stratą bramki wybijając i blokując dośrodkowanie rywala

• Bosković fauluje w środkowej strefie boiska Gikiewicza i rzut wolny sprytnie próbował rozegrać Mila ale uczynił to odrobinę niedokładnie.

• Łukasz Gikiewicz marnuje 100% okazję po podaniu Soboty trafiając wprost w bramkarza!!

• Sobota z narożnika pola karnego próbuje technicznym uderzeniem zaskoczyć 21-letniego bramkarza rywala ale ten jednak sobie radzi.

• Śląsk mimo wyjścia na prowadzenie wcale nie gra lepiej od gospodarzy. Piłkarze Lenczyka po prostu wykorzystali błąd w obronie rywala co wcześniej nie udawało się gospodarzom.

• G o o o l l l l !!!! Nieudana pułapka ofsajdowa gospodarzy i błąd w obronie świetnie wykorzystuje Elsner głową pokonując bramkarza!

• Kolejna akcja Kurbegovića, którego akcje sieją zamęt w szeregach gości.

• Pierwszy kwadrans zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Śląsk a szczególnie formacja defensywna gra fatalnie

• Kurbegović mocno strzela z 16 metrów jednak jego uderzenie jest zablokowane. Po chwili znów ogromne zamieszanie w szesnastce Śląska po błędzie obrony ale udaje się wyjaśnić piłkarzom z Polski

• Socha wybija na rzut rożny

• Mraz łatwo pozwala dośrodkować rywalowi i Admir Adrović minimalnie przestrzelił z 8 metrów!

• Pierwsza groźniejsza akcja gości ale Waldemar Sobota niedokładnie dośrodkowuje w pole karne.

• Kolejny faul w środku boiska i kolejna szansa dla Mili

• Kurbegović na pozycji spalonej, Śląsk bezwzględnie musi się obudzić!

• Pada w polu karnym jeden z zawodników gospodarzy ale sędzie nie reaguje. Po chwili spore zamieszanie w polu bramkowym bramkarza Śląska wyjaśnione jednak przez golkipera.

• Od bramki zaczyna bramkarz gospodarzy po niedokładnym zagraniu Mili

• Rzut wolny wykonywał Mila, głową musnął piłkę Gikiewicz i ta przeleciała obok słupka

• Selmo Kurbegović marnuje doskonałą okazję po centrze kolegi strzelając z 6 metrów z powietrza w boczną siatkę. Źle zaczyna Śląsk

• Przy piłce Wrocławianie spokojnie rozgrywając piłkę na swojej połowie.

• Spotkanie zaczynają gospodarze!

• Witamy oba zespoły na murawie, za moment przywitanie i gramy!

• Za kwadrans zaczynamy wielkie emocje, oby za około 2 godziny to Śląsk był tą drużyną w lepszych nastrojach.

• Nie udało się Wiśle, Legii, Lechowi czy uda się Śląskowi awansować do Ligi Mistrzów?

• Dotychczasowe wyniki rywali z pewnością nie mogą powodować rozluźnienia w szeregach Śląska. Zbytnio lekceważenie przeciwnika może się bowiem zemścić.

• Dzisiejszy rywal Śląska pięciokrotnie próbował swoich sił w zmaganiach na arenie międzynarodowej ale robił to za każdym razem bezskutecznie nie odnosząc zwycięstwa na własnym boisku. Wszyscy w Polsce wierzą, że teraz będzie podobnie.

• Śląsk zagra w następującym składzie: M. Kelemen, M. Pawelec, M. Kowalczyk, T. Socha, S. Mila, P. Kazmierczak, M. Cetnarski, P. Mráz, R. Elsner, W. Sobota, L. Gikiewicz

• Trening Śląska w Podgoricy Piłkarze Śląska mieli okazję zapoznać się z boiskiem w Podgoricy.

• Zapowiedź meczu przeczytacie w naszym serwisie

• Dziś pojawiła się informacja, że mecz na żywo ma zobaczyć nowy selekcjoner reprezentacji Waldemar Fornalik

• W Podgoricy zapowiada się bardzo gorące popołudnie i wieczór i to nie tylko pod względem piłkarskim. Temperatura ma wynosić około 28 stopni w momencie rozpoczęcia meczu przez arbitra z Francji.

• - Na ten dwumecz z Czarnogórcami czekamy z niecierpliwością. To poważna sprawa, gramy o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której polskiego klubu nie było 16 lat - mówi kapitan Śląska Wrocław Sebastian Mila (30 l.) przed pierwszym wyjazdowym spotkaniem z Buducnost Podgorica w II rundzie eliminacji Champions League cytowany przez portale internetowe

• Już za nieco ponad 2 godziny startuje piłkarska Liga Mistrzów. Piłkarski mistrz Polski w sezonie 2011/12 zagra pierwsze spotkanie w drodze do piłkarskiego raju.