• Honorowego gola dla Bytovii, strzela tuż przy słupku Waleszczyk.

• Na bramce GKS-u pojawia się 51-letni Janusz Jojko !

• Przemysław Bella i podopieczni Rafała Góraka wygrywają 3:0.

• Bytovia teraz bardzo nieporadna. GKS już wyraźnie dominuje i to pod każdym względem.

• Optycznie to drugoligowcy mają przewagę, ale to GKS ma więcej okazji. Przed chwilą szansę na gola zmarnował Chmiel.

• Chalibogowski poluje na drugą bramkę. Najpierw huknął w bramkarza, potem minimalnie chybił słupka.

• Czas na drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy

• Odpowiedź GKS-u i na 2:0 podwyższa Rakels !

• Szarżował Walekszczyk, ale znakomicie paruje Gorczyca.

• Gorczyca do Chwalibogowskiego, ten prosto w ręce Gostomskiego.

• GOOOOOOOOOLLLL. Tomasz Hołota !!!!

• Pięta mógł doprowadzić do remisu, ale świetnie między słupkami spisał się Gorczyca.

• Pierwsze minuty pod dyktando Bytovii. Przed chwilą obrońcy Gieksy musieli blokować próbę strzelecką. W odpowiedzi Przemysław Bella próbował zaskoczyć Gostomskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć.

• Zaczynamy !

• Póki co trwają licytacje :)

• Obie ekipy są już na murawie.

• W drugiej połowie oglądaliśmy już teatr... jednego "Aktora". Dwie bramki tancerza Rafała Maseraka i... szczypiornisty Artura Siódmiaka poprowadziły do zwycięstwa 4:1. A już za moment mecz o trzecie miejsce.

• Tymczasem po pierwszych 10.minutach spotkania Aktorów z Muzykami mamy remis 1:1. Wynik otworzyli Muzycy po trafieniu rapera "Mezo". Wyrównał Przemysław Cypriański.

• Już za kilka chwil będziemy świadkami meczu o trzecie miejsce turnieju Amber Cup. Na przeciw siebie staną ekipy Drutexu -Bytovii Bytów i GKS-u Katowice, czyli dobrzy znajomi z fazy grupowej. Wtedy zwycięstwo 3:2 wymęczyli katowiczanie. Czy ekipa beniaminka drugiej ligi zrehabilituje się za minimalną porażkę ?