• Koniec meczu! Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

• Michał Rzuchowski został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Wojciech Łobodziński został ukarany żółtą kartką.

• Forsell dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki dopada Stasiak i strzałem głową posyła futbolówkę tuż nad bramką!

• Ostatnia zmiana również w Bytovii, Kamil Wacławczyk opuszcza boisko, zastąpi go Mariusz Kryszak.

• Ostatniej zmiany dokonuje Ryszard Tarasiewicz, Adrian Cierpka za Damiana Rasaka.

• Marcin Garuch upadł w starciu z rywalem, sędzia nie odgwizdał faulu.

• Zmiana w Bytovii, Adrian Chomiuk schodzi, za niego pojawił się Wojciech Wilczyński.

• Kolejna zmiana w Miedzi, Igor Subottin wszedł za Tadasa Labukasa.

• Artur Wojach dośrodkowywał do Mateusza Klichowicza, ten mógł pokonać golkipera gości, ale uderzał zbyt niecelnie.

• Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką.

• Petteri Forsell zagrywał piłkę z rzutu wolnego, piłka powędrowała daleko od bramki.

• Zmiana także w Bytovii, Mateusz Klichowicz zastąpił Omara Monterde.

• Zmiana w Miedzi, za Łukasza Gargułę wszedł Marcin Garuch.

• Michał Rzuchowski został złapany na spalonym.

• Tadas Labukas wpadł w pole karne Bytovii, oddał strzał, a futbolówka powędrowała minimalnie obok słupka.

• Bardzo niedokładne zagranie Wacławczyka do Chomiuka.

• Pierwszy strzał Bytovii po przerwie, Adrian Chomiuk uderzał na bramkę Miedzi, ale było to słabe uderzenie, z obroną którego nie miał problemów Paweł Kapsa.

• Na boisku po zmianie stron panuje dość senna atmosfera. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Groźny strzał Petteri Forsella, piłkę na aut wybił Maciej Liśkiewicz.

• Łukasz Garguła znów dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka powędrowała tuż obok bramki Bytovii!

• W przerwie trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

• Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.

• Forsell dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Michał Rzuchowski został ukarany żółtą kartką.

• Znów groźnie pod bramką gospodarzy. Łobodziński bardzo dobrze zagrał do Tadasa Labukasa, którego w ostatniej chwili zablokował Krzysztof Bąk.

• Zbyt słaby i niedokładny strzał Bartłomieja Poczobuta.

• Kontrowersja na boisku, Liśkiewicz ręką zagrywa piłkę na linii pola karnego, sędzia nie odgwizduje przewinienia. Goście gorąco protestowali.

• Rzut rożny dla Miedzi, Łukasz Garguła dośrodkowywał, ale Bartłomiej Poczobut wybił futbolówkę.

• Grzegorz Bartczak został złapany na spalonym.

• Adrian Chomiuk został ukarany żółtą kartką.

• Spokojniejszy okres gry. Bytovia już nie przeważa tak jak na początku spotkania, Miedź powoli także dochodzi do głosu.

• Michał Rzuchowski zbyt łatwo stracił piłkę na rzecz rywali. Goście ruszyli z kontrą, Tadas Labukas oddał strzał na bramkę Bytovii, ale świetnie interweniował Gerard Bieszczad.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

• Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobra akcja Miedzi!! Wojciech Łobodziński odegrał futbolówkę do Łukasza Garguły, a ten fatalnie uderzał na bramkę Bytovii i zmarnował świetną sytuację swojej drużyny.

• W ostatnich minutach do Bytovia jest stroną przeważającą. Goście zamknęli rywali na ich własnej połowie i co chwila nękają atakami na bramkę.

• Ależ zamieszanie pod bramką Miedzi! Kamil Wacławczyk dośrodkowywał, do piłki próbował dopaść Omar Monterde, ale udało się to dopiero Michałowi Rzuchowskiemu, który skierował futbolówkę nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Artura ojacha, do piłki dopadł Bartłomiej Poczobut i uderzał na bramkę Miedzi, jednak niecelnie.

• Janusz Surdykowski podszedł do rzutu karnego,ale Paweł Kapsa pewnie obronił!

• RZUT KARNY DLA BYTOVII!

• Pierwszy strzał w tym spotkaniu, na bramkę gospodarzy uderzał Adrian Łuszkiewicz, ale Gerard Bieszczad bez problemów poradził sobie z obroną tego strzału.

• W Bytowie oglądamy dość spokojny początek spotkania. Na razie żadna ze stron nie stworzyła żadnego zagrożenia.

• Janusz Surdykowski walczył o piłkę z Tomaszem Midzierskim, udało mu się wygrać ten pojedynek i zagrać w kierunku Artura Wojacha.

• Omar Monterde dośrodkowywał na pole karne, ale bardzo dobrze zachował się Michał Stasiak i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• W Bytowie mocno się rozpadało.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią:Drutex-Bytovia - Miedź LIVE! Walka o jak najwyższe miejsca w tabeli

Miedz

• Rezerwowi Miedzi: Smug, Telichowski, Cierpka, Gancarczyk, Garuch, Subotin.

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Czarnecki, Mandrysz, Wilczyński, Klichowicz, Jastrzembski, Kryszak.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Miedź Legnica!