Bytovia Bytów

1

Wisła Płock

2

• Koniec spotkania! Wisła Płock wygrała w Bytowie. "Nafciarze" coraz bliżej Ekstraklasy!

• Michał Rzuchowski ukarany żółtą kartką.

• Bardzo ładnie Piotr Wlazło podciągnął z piłką. Strzelał Wojciech Łuczak, ale obok bramki Gerarda Bieszczada.

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dynamiczna końcówka w Bytowie. Atakują gospodarze, po chwili kontrę wyprowadzają goście.

• Boisko opuścił Dimitar Iliev, a zastąpił go Piotr Mroziński.

• Strzelał Mateusz Klichowicz, ale jego uderzenie było po prostu beznadziejne.

• Aleź fatalnie interweniował Gerard Bieszczad. Właściwie do pustej bramki nie trafił teraz Lukas Kubus!

• Mateusz Klichowicz dośrodkowywał z rzutu rożnego. W polu karnym powstało wielkie zamieszanie, ale bytowiacy nie zdołali oddać strzału.

• Druga zmiana w ekipie gości. Lukas Kubus zmienił Emila Drozdowicza.

• Michał Jakóbowski otrzymał podanie od Marka Opałacza. W tej sytuacji bardzo ładnie uderzył niedawno wprowadzony na boisko Jakóbowski. W Bytowie 1:2!

• GOOOOOOL! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!

• Uderzał z rzutu wolnego Marek Opałacz. Strzał był celny, ale niezbyt silny i pewnie interweniował Seweryn Kiełpin.

• Popychany był Janusz Surdykowski. Będzie rzut wolny z około 20 metrów.

• Zawodnicy Bytovii chyba już pogodzili się z porażką. Bardzo spokojnie rozgrywają piłkę, ich akcję zupełnie nie mają tempa.

• Ucierpiał w starciu z rywalem Cezary Stefańczyk, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia. Trener Marcin Kaczmarek miał za to pretensję do arbitra.

• Michał Jakóbowski wszedł w miejsce Omara Monterde. Z trybun rozległo się: "Surdyka trzeba było zmienić".

• Żółtą kartkę obejrzał Fabian Hiszpański.

• Piłkarze Bytovii wyraźnie nie mają pomysłu na skonstruowanie ciekawej akcji. Jedynym ich pomysłem są niezbyt dobrze bite wrzutki w pole karne.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Cezary Stefańczyk. I Krzysztof Bąk ratuje Bytovię przed utratą gola.

• Fabian Hiszpański wszedł na murawę w miejsce aktywnego dzisiaj Damiana Piotrowskiego.

• Futbolówka dosyć przypadkowo trafiła do Janusza Surdykowskiego. Uderzenie napastnika Bytovii broni jednak Seweryn Kiełpin.

• I w miejsce Arkadiusza Czarneckiego wchodzi Adrian Chomiuk.

• Mateusz Klichowicz melduje się na murawie w miejsce Wojciecha Wilczyńskiego.

• Dobra wrzutka Łukasza Wróbla, ale nikt nie zamykał tej akcji. Od bramki golkiper Wisły Płock.

• Damian Piotrowski założył siatkę obrońcy Bytovii. Po chwili w dogodnej sytuacji znalazł się Piotr Wlazło. Gracz Wisły Płock pomylił się naprawdę bardzo nieznacznie.

• Uderzenie Janusza Surdykowskiego, ale piłka poszybowała obok lewego słupka bramki Seweryna Kiełpina.

• Kontratak Wisły Płock. Bytowiacy dali teraz gościom bardzo dużo miejsca. Damian Piotrowski finalizował atak Wisły dośrodkowaniem z prawej strony, ale kompletnie nie wyszło mu to zagranie.

• Omar Monterde otrzymał od sędziego Dobrynina żółtą kartkę za nieprzepisowe zachowanie.

• Strzela Janusz Surdykowski i pewnie broni Seweryn Kiełpin.

• Arkadiusz Reca tym razem z zimną krwią wykorzystał stuprocentową sytuacją. Precyzyjnym strzałem nie dał szans Bieszczadowi. Nie obyło się też bez tradycyjnego salta.

• GOOOOOOL! ARKADIUSZ RECA!

• Jakub Serafin wymienił piłkę z Januszem Surdykowskim. Serafin powinien decydować się na strzał, ale postanowił przebijać się w gąszczu zawodników gości. Ostatecznie bytowiacy stracili futbolówkę.

• Arkadiusz Czarnecki nieprzepisowo zatrzymał kontratak Wisły Płock i obejrzał żółtą kartkę.

• Na strzał zdecydował się Omar Monterde. Bardzo nieudane uderzenie.

• Początek drugiej połowy. Rozpoczęli od środka zawodnicy Druteksu-Bytovii.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Arbiter nie pozwolił nawet rozegrać wspomnianego wcześniej rzutu wolnego. o co pretensje miał trener Bytovii Tomasz Kafarski.

• Ostre wejście Arkadiusza Recy w Michała Rzuchowskiego. Będzie rzut wolny dla Bytovii.

• Ożywiła się gra w końcówce drugiej połowy. Sporo okazji strzeleckich z obu stron. Kto wie czy jeszcze przed przerwą nie doczekamy się kolejnej bramki.

• Stuprocentowa okazja dla Wisły Płock! W sytuacji sam na sam znalazł się Arkadiusz Reca, ale Gerard Bieszczad wygrał ten pojedynek!

• Strzał Łukasza Wróbla, jednak zbyt slaby, by mógł sprawić większe problemy Sewerynowi Kiełpinowi.

• Na trybunach rozległy się gwizdy. Arbiter uznał, że Michał Rzuchowski wykonał tzw. krzesełko.

• Z kontrą wyszli bytowiacy. Omar Monterde mocno strzela, piłkę przed siebie wybił Seweryn Kiełpin, ale nie było nikogo na dobitkę.

• Arkadiusz Reca lekko wytrącił z równowagi Wojciecha Wilczyńskiego. Po chwili znowu faul piłkarzy Bytovii. Z wolnego będzie dośrodkowywał Cezary Stefańczyk. Po jego centrze główkował w defensywie Marek Opałacz.

• Arkadiusz Czarnecki ewidentnie faulował Emila Drozdowicza, ale sędzia Dobrynin w tej sytuacji nie wyciągnął żółtej kartki.

• Omar Monterde dorzucił futbolówkę w pole karne z rzutu wolnego. Tam był Marek Opałacz, ale sytuacja nie zakończyła się groźnym strzałem.

• Co teraz zrobił Gerard Bieszczad? Po dośrodkowaniu golkiper minął się z futbolówką, ale chwilę później niezwykle szczęśliwie piłka znalazła się w jego rękawicach.

• Akcja przeniosła się pod pole karne Wisły. Wojciech Wilczyński chciał dośrodkować, ale raczej wyszedł mu niegroźny centro-strzał. Spokojnie jednak interweniował Seweryn Kiełpin.

• I jeszcze raz w natarciu płocczanie. Tym razem uderzał Dimitar Iliev. Pomylił się naprawdę niewiele.

• Damian Piotrowski jeszcze raz uderzał na bramkę. Gerard Bieszczad wyłapał piłkę. uderzenie nie było zbyt mocne.

• Fenomenalne techniczne uderzenie Cezarego Stefańczyka zatrzepotało w siatce bramki Gerarda Bieszczada. Golkiper Bytovii nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia.

• GOOOOOOOL! CEZARY STEFAŃCZYK!

• Szarża prawą stroną Damiana Piotrowskiego. Dośrodkowanie, ale z futbolówką mija się w polu karnym Wojciech Łuczak.

• Znakomite podanie Arkadiusza Czarneckiego do Wojciecha Wilczyńskiego. Ten w pole karne do Janusza Surdykowskiego. Napastnik gospodarzy ładnie obrócił się z piłką i uderzył w światło bramki, ale bardzo dobrze interweniował Seweryn Kiełpin!

• Ładny drybling Damiana Piotrowskiego. Pomocnik gości zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała ponad bramką.

• Seweryn Kiełpin wymienił piłkę z Damianem Byrtkiem, niewiele brakowało by Janusz Surdykowski przejął futbolówkę.

• Po kwadransie gry naprawdę mało okazji strzeleckich. Miejmy nadzieję, że piłkarze za chwilę zaczną konstruować jakieś ciekawsze akcje i będzie na co popatrzeć. Może padną bramki.

• Wojciech Łuczak rozegrał piłkę do Piotra Wlazło. Ten podciągnął z futbolówką kilkanaście metrów, ale po chwili ją stracił.

• Znowu dłużej przy piłce utrzymują się wiślacy. Kombinacyjna akcja płocczan. Damian Piotrowski zagrywa do Dimitara Ilieva, ale dobra asekuracja Marka Opałacza. Od bramki rozpocznie Gerard Bieszczad.

• Arkadiusz Czarnecki stracił piłkę. Mogło być naprawdę groźnie pod bramką Bytovii, ale po dośrodkowaniu Nafciarzy skutecznie interweniował Krzysztof Bąk.

• Kamil Wacławczyk podawał do Omara Monterde. Ten z pierwszej piłki chciał odegrać do Janusza Surdykowskiego. Podanie do napastnika Bytovii zbyt mocne.

• Minął się z piłką Krzysztof Bąk, ale jego błąd naprawił Marek Opałacz. Chwilę później niedokładnie zagrywał Opałacz, jednak futbolówka ląduje w rękach Gerarda Bieszczada.

• Wiślacy utrzymują się przy piłce w ataku pozycyjnym. Przemysław Szymiński stracił piłkę. Odbiór w tej sytuacji zanotował Arkadiusz Czarnecki.

• Uderzenie z dystansu Janusz Surdykowskiego. Wysoko ponad poprzeczką.

• Znakomita okazja dla gości! Arkadiusz Reca zupełnie niepokryty przez obrońców Bytovii. Gracz Wisły nieczysto uderzył, marnując właściwie stuprocentową okazję.

• Dobre podanie do Damiana Piotrowskiego. Ten zdecydował się na strzał, ale piłka jeszcze tuż przed nim skozłowała i nieczysto w nią trafił.

• Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina. Właściwie to były dwa gwizdki, bo piłkarze rozpoczęli mecz w sposób nieprawidłowy. Podobnie jak to miało miejsce w meczu Sandecja - Arka.

• Arbiter wyprowadził już obie drużyny na murawę stadionu w Bytowie. Za chwilę przywitanie kapitanów obu ekip i tradycyjne losowanie stron.

• Piłkarze Drutex-Bytovii, by pokusić się o dobry wynik, muszą znaleźć sposób na znakomitą defensywę Wisły Płock. Jedynego gola w tym roku Nafciarze stracili po rzucie karnym w potyczce z Olimpią. Rezultaty płocczan w 2016 roku wyglądają następująco: MKS Kluczbork 3:0 (d), Pogoń Siedlce 0:0 (w), Miedź Legnica 2:0 (d), PGE GKS Bełchatów 2:0 (w), Sandecja Nowy Sącz 0:0 (d), Olimpia Grudziądz 1:1 (w), Rozwój Katowice 1:0 (d).

• Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Hiszpański, Kun, Radić, Mroziński, Bąk, Kubus.

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Liśkiewicz, Chomiuk, Kryszak, Wojach, Jakóbowski, Klichowicz.

• Piłkarze Bytovii przed tygodniem zdołali sprawić niespodziankę. Bytowiakom udało się wygrać 3:2 z Zawiszą Bydgoszcz. Gracze Bytovii mogą dzisiaj pomóc gdyńskiej Arce. Jeśli odbiorą punkty wiceliderowi z Płocka, żółto-niebiescy umocnią się na fotelu lidera.

• Zapraszamy na relację na żywo z Bytowa. Na stadionie MOSiR-u miejscowa Drutex-Bytovia podejmie wicelidera zaplecza Ekstraklasy - Wisłę Płock.