Cagliari Calcio

0

AC Milan

2

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Milan zgodnie z oczekiwaniami pokonuje Cagliari. Dziękuję za uwagę :) Dobranoc.

• Płaskie uderzenie Nainggola ląduje w objęciach Abbiatego.

• Z murawy wieje nudą. Caglari już dawno pogodziło się z porażką, natomiast Milan czeka tylko na końcowy gwizdek.

• Zza pola karnego mocno huknął Ribeiro, ale Abbiati i tak zaliczył pewną interwencję

• Van Boomel za Ambrosiniego

• Agazzi długo zwlekał z wybiciem piłki, aż prawie zaskoczył go Pato. W ostateczności musiał wybijać na aut.

• Przyjezdni blisko podwyższenia prowadzenia ! Po pięknym, dynamicznym kontrataku, Pato stanął oko w oko z Agazzim, lecz zamiast lobować huknął prosto w niego i zaprzepaścił dogodną okazję.

• Gozzi za Pisano

• Podwójna roszada u Sardyńczyków. W miejsce Ekdala wchodzi Sampaio...

• Chaotyczny atak podopiecznych Davide Ballardiniego zablokowany przez defensorów rossonerrich.

• Od pewnego czasu żadna z drużyn nie forsuje tempa. To Milan częściej utrzymuje się przy piłce i stara się dowieźć do końca korzystny rezultat.

• Zmiana w Milanie ! Boisko opuszcza "asystent" Robinho. Jego miejsce zajmuje Pato

• Larrivey zamiast w piłkę ucelował w nogi Aquillaniego. Zasłużona kara.

• Kolejna próba z dystansu Ribeiro i kolejna niecelna

• To powinna być czerwona kartka ! Bonera uderzył w twarz Agostiniego, lecz arbiter był bardzo łaskawy !

• Konuzjowanego Ariaudo zmienia Perico.

• GOOOOOOL !!!! Milan prowadzi już 2:0. Milan przeprowadził kolejną akcję, Robinho zagrał głową w pole karne, na pustą przestrzeń. Do futbolówki doskoczył Ibrahimović, pobiegł kilka metrów i w sytuacji sam na sam zmusił do kapitulacji golkipera gospodarzy.

• W rewanżu z dystansu uderzał Larrivey, prosto w rękawice Abbiatiego.

• Tym razem z prawej strony, z ostrego kąta chciał zaskoczyć Aquillani. Niewiele się pomylił.

• Robinho był sam na sam z Agazzim, zdołał go minąć i zbiec na bok, lecz trafił tylko w boczną siatkę !

• Co się dzieje z Milanem ? Podopieczni Massimiliano Allegriego co rusz tracą piłkę w środku pola i tylko niedokładność Sardyńczyków sprawia, że nadal prowadzą

• Miejscowi grają szybciej i odważniej. Nie chcą przegrać tego spotkania

• Sardyńczycy szukają gola wyrównującego, ale w większości sytuacji lepiej radzą sobie obrońcy Milanu. Przed momentem w pole karne dośrodkowywał Ribeiro, prosto na głową skaczącego Ibarbo. Na posterunku był Abbiati.

• Na spalonym Ibrahimović

• Mogło być 2:0 ! Aquilani wykorzystuje błąd obrońcy, mija kolejnego, po czym przymierza prosto w Abbiatiego.

• Spokojny start w wykonaniu obu ekip

• Zaczynamy drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy ! Milan prowadzi 1:0, choć z gry na pewno na to nie zasługuje. Do momentu zdobycia bramki przeważał, potem wyraźnie cofnął się do obrony i Cagliari doszło do głosu. Wielu sytuacji jednak nie stworzyło.

• Znów Cagliari. Tym razem szczęścia z narożnika pola karnego próbował Ribeiro, ale w żaden sposób nie mogło to zaskoczyć Abbiatiego.

• Wreszcie jakaś okazja. Znakomita wrzutka z prawej strony w narożnik pola karnego, gdzie skalał niepilnowany Larrivey, lecz główkował minimalnie obok słupka.

• Z murawy wieje wielką nudą. Dużo niedokładności po obu stronach

• Nieudany strzał Ibrahimovicia z rzutu wolnego trafia prosto w ręce golkipera miejscowych

• Cossu fauluje Aquillaniego w środkowej strefie boiska, za co ogląda żółtą kartkę.

• Nieciekawe widowisko w stolicy Sardynii. Brakuje stuprocentowych sytuacji strzeleckich, a wszelkie ofensywne poczynania kończą się na obrońcach.

• Taiwo szukał Robinho głęboką wrzutką. Futbolówkę przejął ostatecznie Agazzi.

• Cagliari nie ustępuje i od kilku minut częściej utrzymuje się przy piłce, nacierając połowę przeciwnika. Defensywa Milanu gra jednak bardzo uważnie i niweluje wszelkie zagrożenie

• Ambrosini ostro wjechał w nogi przeciwnika za co został ukarany żółtą kartkę

• Ładną akcję przeprowadziło Cagliari, ale na spalonym był Larrivey.

• Szansa Cagliri ! Ekdal mocno uderza z dystansu, ale końcówkami palców na rzut rożny wybija Abbiati.

• Po zbyt mocnym podaniu jednego z zawodników gospodarzy, Mexes minął się z piłką, ale znakomicie asekurował go Abbiati.

• Milan od kilku minut spokojnie buduje atak pozycyjny i nie wychodzi poza połowę gospodarzy.

• Strzał Aquilaniego zza szesnastu metrów wędruje nad poprzeczką

• Milan przeważa i próbuje szukać bramkowych okazji

• Zabójcza odpowiedź Milanu ! Bonero uruchomił dalekim prostopadłym podaniem Robinho. Ten z łatwością poradził sobie z bramkarzem i skierował piłkę do pustej bramki. Po drodze dotknął ją jeszcze Nocerino i otworzył wynik spotkania.

• Gospodarze od początku atakują. Po rajdzie prawą stroną Cossu zagrał w pole karne go Ribeiro, który z pola karnego uderza w kierunku bramki. Abbiati popisuje się jednak świetną interwencją

• Zaczynamy !

• Nad Cagliari trwa wielkie oberwanie humory. Szykuje nam się "mokre" widowisko.

• Goście muszą wygrać, bo inaczej mogą zanotować dość pokaźny spadek w tabeli. Czy uda im się podrepereować nienajlepszy bilans wyjazdowych spotkań ?

• Witamy serdecznie na relacji live ze spotkania Serie A, pomiędzy Cagliari, a Milanem.