Cagliari Calcio

0

SSC Napoli

5

• Cudowny gol Ruiego był ostatnim zagraniem w tym meczu - sędzia zakończył spotkanie, Napoli nokautuje rywali!

• GOL DLA NAPOLI! Mario Rui doskonale uderzył z rzutu wolnego - ponad murem, w samo okienko bramki!

• Rozpędzał się w kierunku bramki Zieliński, Polak był faulowany tuż przed polem karnym.

• W polu karnym Cagliari Zieliński szukał Insigne, ale wmieszali się w to obrońcy i przejęli piłkę.

• Insigne dośrodkowywał w kierunku Zielińskiego, ale piłka nie doszła do reprezentanta Polski.

• Cagliari gra tylko o gola honorowego, ale i to bez przekonania, Napoli natomiast czeka na ostatni gwizdek. Tempo nie zachwyca, ale trudno oczekiwać czego innego w tej fazie meczu.

• Kolejna znakomita szansa Napoli! Po prostopadłym podaniu od Insigne w czystej sytuacji znalazł się Callejon, ale posłał piłkę obok bramki!

• Po ostatnią rotację sięga też trener gospodarzy: Deiola zmienia Barellę.

• Mario Rui strzelał lewą nogą po podaniu Insigne, ale piłka w niewielkiej odległości mija bramkę!

• Ostatnia zmiana w drużynie Napoli: Diawara zastępuje Jorginho.

• Zmiana w Napoli: Hysaj został zastąpiony przez Maggio.

• 4:0! Cragno wyczuł intencję strzelca, ale Insigne uderzył bardzo precyzyjnie i umieścił piłkę w siatce!

• Żółta kartka dla Castana za zagranie ręką w polu karnym, rzut karny dla Napoli!

• Nieudane dośrodkowanie Insigne - za głębokie i piłka wychodzi za linię końcową.

• Zieliński uratował piłkę przed opuszczeniem boiska, ale podanie do przodu było bez adresata.

• Dobry strzał z rzutu wolnego oddał Lykogiannis, zmuszając Reinę do interwencji!

• Zmiana w Napoli, wyczekiwana przez nas - Piotr Zieliński w miejsce Mertensa.

• Druga zmiana w Cagliari: Andrea Cossu w miejsce Songa.

• GOL DLA NAPOLI! Z lewej strony Insigne wyłożył piłkę Hamsikowi, który zza pola karnego przymierzył i zerwał pajęczynę w bramce Cagliari!

• Pierwsza zmiana w meczu dokona się w zespole Cagliari: schodzi Padoin, wchodzi Ionita.

• Insigne ograł trzech rywali, rozpędził się i podał w pole karne do Mertensa, ale Belgowi uciekła piłka.

• Mertens szukał prostopadłego podania w pole karne do Allana, ale do piłki szybciej dopada Cragno.

• Nieudane dośrodkowanie Farago z prawej strony boiska.

• Insigne dośrodkowywał z lewej strony pola karnego, a Ceppitelli w ostatniej chwili sprzątnął piłkę sprzed głowy Callejona!

• Rozpoczęła się druga połowa. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy.

• Insigne dostał dobre podanie w polu karnym, jednak równocześnie nie zdołał pokonać bramkarza, a sędzia podniósł chorągiewkę - spalony.

• Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

• Sędzia długo weryfikował decyzję o uznaniu gola, choć nie bardzo wiadomo czego się dopatrywał. Koniec końców - bramka zaliczona.

• GOL DLA NAPOLI! Z prawej strony pola karnego do środka dogrywał Insigne, a nogę do piłki przed bramkarzem zdołał dostawić Dries Mertens, który posłał futbolówkę do bramki!

• Allan podawał w pole karne do Insigne, a ten próbował wycofać piłkę do Brazylijczyka, jednak połapali się w tym obrońcy i przecięli podanie.

• Dobra szansa dla Cagliari! Gracze Napoli wybili dośrodkowanie poza pole karne, ale tam na piłkę czekał Padoin, który oddał mocny, płaski strzał, jednak trafił tylko w obrońcę!

• Urazu prawej ręki doznał Callejon, Hiszpanowi za linią boczną zostanie udzielona pomoc.

• Barella brzydko atakuje Ruiego i słusznie ogląda żółtą kartkę.

• Koulibaly ostro wchodzi w Farago i słusznie ukarany został żółtą kartką.

• GOL DLA NAPOLI! Jose Maria Callejon w polu karnym płaskim strzałem wykończył dośrodkowanie Allana z prawej strony boiska!

• Callejon doszedł przed polem karnym do źle wybitej piłki i zgrał ją do Insigne, ten podbił ją sobie i uderzył lewą nogą, ale za słabo by pokonać bramkarza!

• Piłka szukała w polu karnym Pavolettiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale napastnik Cagliari nie przedarł się przez gąszcz obrońców.

• Dobra interwencja Ruiego, który odebrał piłkę pędzącemu w pole karne Farago.

• Z lewego skrzydła Pavoletti dobrze dośrodkował do Songa, ale gracz gospodarzy źle przyjął piłkę.

• Mertens bardzo akrobatycznie kończył dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale nieznacznie chybił!

• Dobre wyjście wślizgiem Reiny, który doszedł do piłki przed wychodzącym na czystą pozycję Songiem! Piłka trafiła jeszcze pod nogi Pavolettiego, który natychmiast próbował posłać piłkę do bramki lobem, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką!

• Cragno dobrze broni mocny strzał Callejona! Jednak nawet gdyby piłka wpadła do siatki, gol nie zostałby uznany - Hiszpan był na spalonym.

• ALEŻ SZANSA DLA NAPOLI! Po rzucie rożnym piłka szczęśliwie spadła pod nogi Mertensa w polu bramkowym, który jednak spudłował! Włoch był przy tej sytuacji ewidentnie pociągany za koszulkę, sędzia mógł wskazać na 11 metr!

• Mertens strzelał w polu karnym po podaniu Hamsika, piłka odbija się od rywala i wychodzi na rzut rożny.

• Bardzo nieudany strzał z dystansu oddał Hamsik.

• Song ograł na prawym skrzydle Koulibaly'ego i dośrodkował na głowę Pavolettiego, ale ten strzał głową nie mógł zagrozić bramce Reiny.

• Niezła akcja Napoli, Insigne wbiegł w pole karne, podał do Hamsika, a Słowak od razu oddawał piłkę do Insigne, jednak za mocno.

• Świetna szansa dla gospodarzy! Dośrodkowanie z prawego skrzydła dotarło w pole karne do Pavolettiego, który strzelał po długim rogu, ale Reina wyciągnął się i wyłapał to uderzenie!

• W polu karnym po podaniu Allana odnalazł się Insigne, jednak piłka zeszła mu z nogi i strzał był za słaby, żeby pokonać bramkarza.

• Insigne ładnie podciął piłkę do wbiegającego w pole karne Callejona, ale dośrodkowanie Hiszpana z pierwszej piłki było nieudane, piłka wyszła za boisko.

• Techniczny strzał zza pola karnego oddawał Jorginho, ale ta próba została zablokowana.

• Napoli rozpoczęło mecz!

• Piłkarze wychodzą na murawę.

• Napoli przewodzi stawce w Serie A. W 25 meczach piłkarze Maurizio Sarriego wywalczyli 66 punktów, o jeden więcej niż Juventus. Z kolei Cagliari plasuje się na 15 miejscu. Piłkarze z Sardynii mają na swoim koncie 25 punktów.

• Na ławce rezerwowych drużyny z Neapolu spotkanie rozpocznie Piotr Zieliński. Arkadiusz Milik do składu meczowego po kontuzji ma wrócić na spotkanie z Romą, za tydzień - donoszą włoskie media.

• Dobry wieczór! Niespełna 20 minut dzieli nas od rozpoczęcia meczu 26 kolejki Serie A pomiędzy Cagliari Calcio a Napoli! Relację NA ŻYWO z tego spotkania przeprowadzi dla Was Bartłomiej Krawczyk.