• Higuain sam na sam z bramkarzem ale lepszy golkiper Celty!!

• Indywidualna akcja Park Chu-Younga zakończona uderzeniem w bramkarza

• 180 sekund dłużej potrwa to spotkanie

• Park Chu-Young trafia w poprzeczkę po strzale głową!!

• Mario Bermejo strzela z 15 metrów wprost w bramkarza!! Oglądamy świetną końcówkę spotkania

• Znów w akcji gospodarze. Park Chu-Young świetnie centruje w pole karne i Lopez zmuszony wybić piłkę na rzut rożny z którego jednak nic nie wynikło.

• Iago Aspas z 16 metrów strzela wysoko nad bramką!!

• Podwójna zmiana w zespole gości za moment stanie się faktem

• G o o o l l l l ! ! ! ! Fantastyczna odpowiedź gospodarzy !! Iago Aspas po rykoszecie pokonuje Lopeza !! To jego 10 bramka w tym sezonie!!

• G o o o l l l l ! ! ! Ronaldo w zamieszaniu w polu karnym pakuje piłkę do pustej bramki!

• Ostatnie minuty to dominacja Królewskich

• Wrzutka z lewej strony Benzemy i Ronaldo głową trafia w poprzeczkę!!

• Prawie kwadrans wyrównanego meczu za nami. Niespodziewanie to Celta jest stroną przeważającą

• Benzema na pozycji spalonej po zagraniu Modrica.

• Kapitalne wykonanie kornera i Alex Lopez uderzeniem z 16 metrów z powietrza zmusza do ogromnego wysiłku bramkarza Królewskich!!