Liga Mistrzów, 1/8 finału, pierwszy mecz

Celtic Glasgow

0

Juventus Turyn

3

• Koniec meczu. Juventus wygrywa na Celtic Park 3-0. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Końcówka meczu. Na boisku już praktycznie nic się nie dzieje.

• Celtic jeszcze rozpaczliwie atakuje, ale nie ma pomysłu na pokonanie Buffona.

• Za strzelca trzeciej bramki Vucinicia wchodzi Nicolas Anelka!

• Ambrose w łatwy sposób stracił piłkę. Piłka dotarła pod nogi Vucinicia który nie dał szans golkiperowi gospodarzy. Juve jedną nogą w następnej rundzie!

• 0-3!!!

• Pogba za Matriego.

• Kayal za Browna.

• Celtic Glasgow - Juventus Turyn

• Świetne podanie Matriego do Marchisio który nie daje szans bramkarzowi Celticu!

• 0-2!!!!!!!!!

• Zółta kartka dla Browna.

• Watt na boisku za Commonsa. Strzelił bramkę Barcelonie czy strzeli także Juventusowi?

• Padoin za Peluso.

• Za krótkie dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Juventusu.

• Strzał Vucinicia zablokowany przez Wilsona.

• I znowu okres spokojniejszej gry.

• Jaką świetną piłkę otrzymał Ambrose na 5 metr! uderzył głową, ale prosto w Buffona!

• Matri na pozycji spalonej.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Za Lustiga wchodzi Matthews.

• Znowu pada w polu karnym Forrest, ale sędzia po raz kolejny nie odgwizduje karnego.

• Sytuacji jak na lekarstwo. Celtic stara się zagrozić bramce Juventusu, a Juve kontruje.

• Wilson przerywa podanie do Lichtsteinera.

• Celtic od początku drugiej połowy stara się zaatakować bramkę Juventusu.

• Znowu Commons przed szansą, ale uderza po raz kolejny nieczysto i piłkę łapie Buffon.

• Zaczynamy! Celtic przy piłce!

• Piłkarze już wyszli z tunelu.

• Wracamy po przerwie. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę. Czy gospodarze doprowadzą do remisu?

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• Doliczono 1 minutę.

• Lichtsteiner z dalekiej odległości - Forster pewnie wyłapuje tę piłkę.

• Forrest ukarany żółtą kartką za faul na Pirlo.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Hooper ponownie pada w polu karnym! Sędzia jednak nie gwiżdże rzutu karnego!

• Celtic gra dzisiaj bardzo dobre zawody. Dużo woli walki widać w ekipie gospodarzy.

• A następnie Hooper.

• Najpierw żółtą kartką ukarany Lichsteiner.

• Mulgrew w polu karnym szukał miejsca do oddania strzału, ale Pirlo w porę wyjaśnił sytuację.

• Bardzo nudne ostatnie minuty tego meczu. Zero klarownych sytuacji po obu stronach.

• Celtic uderza dzisiaj bardzo dużo razy z dystansu. Gospodarze mają widoczne problemy ze stworzeniem sobie 100% sytuacji.

• Ale mogła być bramka! Commons uderzał przewrotką, zabrakło milimetrów do zdobycia gola!

• Vucinic dostał dobre podanie, minął Forstera, ale miał do bramki za duży kąt aby uderzać, a więc wrzucał w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• Commons ponownie z dystansu i po raz kolejny prosto w Buffona.

• Celtic stara się zaatakować Starą Damę pressingiem, ale póki co bez większego skutku.

• Celtic głupio stracił piłkę i od bramki rozpocznie Buffon.

• Celtic znowu przed szansą. Do piłki w polu karnym dopadł Forrest, ale niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił piłkę.

• Przed szansą Commons, ale nieczysto trafił w piłkę i ta powędrowała wysoko nad bramką.

• Od początku meczu Buffon ma bardzo wiele pracy. Celtic za wszelką cenę chcę doprowadzić do remisu.

• Głęboko bity korner Celticu, jeden z gopspodarzy uderzył piłkę głową, ale prosto w Buffona.

• Tym razem Commons z dystansu - Buffon pewnie.

• Brown przeciął wrzutkę Vucinicia.

• W tej chwili kiedy Juventus jest przy piłce z trybun nadchodzi fala gwizdów.

• Celtic starał się odpowiedzieć. Jeden z zawodników gospodarzy upadł w polu karnym Juve, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego! Wydaję się, że słusznie.

• GOOOOOL! 0-1! Matri dosyć niespodziewanie wyszedł za plecy obrońcom Celticu i wyszedł sam na sam. Forster wyszedł do niego strasznie niepewnie i po strzele Matriego jeden z defensorów Celticu wybił jeszcze piłkę z linii bramkowej, ale pod nogi Marchisio, który wpakował piłkę do bramki! Gola słusznie zaliczono jednak jako trafienie Matriego

• Wanyama zdecydował się na strzał z dystansu. Buffon z ogromnymi kłopotami!

• Początek meczu. Przy piłce Juve!

• Obydwie jedenastki już na środku boiska wsłuchują się w Hymn Ligi Mistrzów!

• Piłkarze już wyprowadzani z tunelu na główną płytę boiska.

• Zawodnicy mają ostatnie minuty na rozgrzewkę. Już za około 15 minut pierwszy gwizdek w tym spotkaniu!

• Nie boimy się jechać na Celtic Park. Jesteśmy świadomi, że domowe spotkania to mocna strona Celtiku, ale będziemy pracować nad każdym elementem naszej gry, aby być bardzo dobrze przygotowanym do zadania, które na nas czeka.

tak przed tym spotkaniem mówił zawodnik Juve, Andrea Barzagli

• Wiara, jaka panuje w moim zespole, jest naprawdę wielka

- powiedział szkoleniowiec Celtiku Neil Lennon

• Zapraszam do przeczytania jakże ciekawej zapowiedzi tego interesującego spotkania: Celtic - Juventus

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów gdzie Celtic Glasgow podejmie na własnym boisku Juventus Turyn.