3

Manchester City

3

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do śledzenia kolejnych naszych relacji. Dobranoc!

• Uderzenie Fernando nad bramką Celticu. Po chwili sędzia kończy ten szalony mecz! 6 bramek i ogrom emocji. Ostatecznie podział punktów na Celtic Park!

• Bardzo ważna interwencja Kolo Toure, który w ostatnim momencie wybija piłkę na rzut rożny!

• Ależ interwencja Gordona, który wybija piłkę na rzut rożny po strzale Guendogana!

• Celtowie zamknięci we własnym polu karnym. Uderzenie Sterlinga zablokowane

• Za wysoka centra w pole karne Sterlinga z prawej strony boiska

• Griffiths w miejsce Bittona. To zapowiadana zmiana w ekipie trenera Rodgersa

• Ależ groźne uderzenie Fernandihno! Było blisko!

• Stones w miejsce Clichy'ego. Kolarov przechodzi na lewą stronę, a jego miejsce zajmuje właśnie Stones

• Sinclair wychodzi sam na sam z Bravo, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Rozpędzony Aguero na lewą stronę do Nolito. Hiszpan traci jednak piłkę

• Sviatchenko uprzedził Aguero. Było blisko 4 bramki dla gości!

• Słabszy fragment gry w wykonaniu obu zespołów

• Armstrong w miejsce Rogicia. Pierwsza zmiana w Celticu

• Silva świetnie zagrał do Aguero, jego uderzenie wybronił jeszcze Gordon, ale piłka trafiła wprost pod nogi Nolito, który spokojnie wbił ją do pustej bramki!

• Nolito na 3:3!!!!!

• Guendogan płasko uderzył z rzutu wolnego. Z trudem broni Gordon!

• Lustig blokuje strzał Nolito zmierzający do bramki Celticu!

• Akcja City. Silva do Nolito, którego silny strzał po ziemi broni Gordon

• Asystę zaliczył Tierney

• Fatalny kiks Kolarova na bramkę strzałem nożycami zamienił Dembele! Ależ start drugiej połowy!

• Gooooool! Dembele po drugi!

• Zaczynamy. Od środka podopieczni Guardioli!

• Wracamy po przerwie! Za chwilę rozpocznie się druga część gry na Celtic Park!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy świetne widowisko w Glasgow. Gospodarze remisują 2:2!

• Sterlin mądrze wycofał piłkę za pole karne, gdzie stał niepilnowany Guendogan. Uderzenie reprezentanta Niemiec minęło słupek bramki Gordona

• Akcja prawą stroną Sterlinga. Obrona Celticu z trudem wybija piłkę na aut. Po chwili zła próba Kolarova z dystansu

• Nieudany strzał Zabalety na bramkę gospodarzy

• Rogić z rzutu rożnego dośrodkował na głowę Lustiga. Uderzenie głową obrońcy Celticu nad bramką Bravo

• Sterling bliski strzelenia gola...Otamendim. Po rzucie rożnym niecelny strzał zza pola karnego Anglika trafił w Otamendiego, ale piłka ostatecznie nie wpadła do bramki

• Sterling! Mamy wyrównanie! Fatalny błąd Browna, który stracił piłkę na rzecz Silvy, ten od razu zagrał do Sterlinga, który wymanewrował obronę i bramkarza gospodarzy i wpakował piłkę do pustej bramki!

• Świetna centra z prawej strony Sterlinga, lecz ciut za wysoka dla dobrze ustawionego Aguero.

• Sterling zagrywa do Aguero, ale Kun pomaga sobie ręką. Gwizdek sędziego

• Strzał Otamendiego z daleka zbyt słaby by zaskoczyć Gordona

• Rogić świetnie zagrał do rozpędzonego Tierneya, który z pierwszej piłki uderzył na bramkę Bravo. Futbolówka odbiła się jeszcze od Sterlinga i wpadła do siatki gości!

• 2:1! Gospodarze wychodzą ponownie na prowadzenie!

• Nieudana kombinacja w wykonaniu The Citiziens

• Nolito zszedł z piłką do środka i uderzył na bramkę Gordona. Bułka z masłem dla bramkarza Celticu

• Dobrze z rzutu wolnego uderzał Rogić. Zabrakło niewiele!

• Pierwsza akcja City. Po stałym fragmencie gry Kolarov uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie trafiła do Fernandihno, a ten pokonał Gordona, ależ początek meczu w Glasgow!

• Fernandihno! 1:1!

• Sinclair uderza w mur z rzutu wolnego. Seria stałych fragmentów gry. City zamknięte we własnym polu karnym

• Kolo Toure świetnie się zastawił w polu karnym i uderzył na bramkę City. Broni Bravo!

• Po centrze z rzutu wolnego niepilnowany na prawej stronie Forrest zagrał w kierunku Sviatchenki, a ten uderzył na bramkę Bravo. Piłka odbiła się jeszcze od Dembele i wpadła do siatki!

• Gooool!!!! Dembele!

• Ofensywnie rozpoczęli gospodarze

• Pierwszy gwizdek arbitra Nicolli Rizzoliego! Zaczęli gospodarze!

• Obie drużyny pojawiają się na murawie przy ogromnym aplauzie widzów! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• A tak prezentuje się wyjściowy skład Celticu wraz z rezerwowymi:

• Znamy już składy obu drużyn, a oto jak prezentuje się ławka rezerwowych drużyny gości:

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację tekstową z Celtic Park, gdzie gospodarze, Celtic Glasgow podejmują Manchester City!