Chelsea Londyn

3

Arsenal Londyn

5

• Na koniec mała zagadka: Co powiedział Cech żonie przed wyjściem na mecz? Wrócę przed 6 :)

• Arsenal wygrywa z Chelsea 5:3! Niesamowity mecz Arsenalu, który po takim zwycięstwie traci do lokalnego rywala tylko trzy oczka! Królem dzisiejszego meczu Robin Van Persie!

• Van Persie królem Stamford Bridge!

• Mata strzela w jednego z zawodników Arsenalu, mały błąd Szczęsnego

• Dla Alexa Songa

• Raul Meireles wchodzi na boisko w miejsce Obi Mikela

• Vermalen wchodzi na boisko w miejsce Gervinho

• Van Persie otrzymał kapitalne podanie ze środkowej strefy boiska mija Cecha i Arsenal prowadzi 4:3!

• Kościelny nabija piłkę na nogi Lukaku i aut dla Arsenalu

• Faul Rosicky'ego w ataku

• Kapitalne emocje, kapitalny mecz! 6 bramek, Liga Angielska w całej krasie!

• Niesamowite uderzenie Maty, który cały mecz grał słabo jednak najpierw w 1 połowie zanotował kapitalną asystę a teraz strzela taaaaaaaaaaakiego gola!

• 10 minut pozostaje do końca tego spotkania, cały czas Chelsea pozostaje poza meczem

• Ramsey oraz Ramires są teraz upominani przez arbitra

• Dośrodkowanie Maloudy pada łupem dobrze ustawionych "Kanonierów"

• Chelsea przed tym meczem miała aż 6 punktów przewagi nad Arsenalem

• Malouda po wejściu na boisko nie pokazuje absolutnie niczego!

• Ramsey zbyt długo zwlekał z podaniem do Gervinho i w efekcie Arsenal traci piłkę

• Co się stało z Chelsea w przerwie? Gdzie są podopieczni Andre Villasa-Boasa?

• Przy bramce Walcotta zaspała cała obrona Chelsea, krótkiego rogu nie dopilnował Cech. Jednak wielkie brawa raz jeszcze dla Walcotta!

• Theo Walcott! Cudowna akcja Anglika! Arsenal prowadzi na terenie wielkiego rywala 3:2!

• Andre Santos kapitalnie zatrzymał Sturridge'a na skraju pola karnego

• Chelsea nie może pozbierać się po stracie bramki, w drugiej połowie zdecydowanie dominuje Arsenal

• Strzał Franka Lamparda bardzo dobrze broni Wojciech Szczęsny

• Wojciech Szczęsny fauluje Cola tuż przed polem karnym, wydaje mi się, że polski bramkarz powinien otrzymać czerwoną kartkę

• Niesamowite otwarcie gości, fantastycznie zaczyna nam się druga połowa

• Santos wykorzystuje fantastyczne podanie Songa i w sytuacji sam na sam pokonuje Cecha!

• Van Persie strzela tuż nad bramką Petra Cecha

• Walcott faulowany 20 metrów od bramki Chelsea, będzie bardzo groźnie!

• Gola zdobywa Ramires, który otrzymał podanie od Bosingwy jednak sędzia tego spotkania odgwizdał spalonego!

• Wszystko wskazywało na to, że to Chelsea zejdzie na przerwę prowadząc 1:0, za takie akcje jak ta Arsenalu wszyscy kochamy Premier League!

• Ramsey do Gervinho ten do Van Persiego i mamy 1:1! Cudowna akcja Kanonierów!

• Centrę Sturridge'a pewnie łapie Wojciech Szczęsny

• Śmiało 60% z tej bramki możemy przypisać Hiszpanowi Macie, który wrzucił niesamowitą piłkę!

• Kapitalna centra z prawego skrzydła Maty spada wprost na głowę Lamparda i mamy 1:0 dla Chelsea!

• Walcott kapitalnie centruje do Van Persiego, ten również marnuje dogodną sytuację!

• Walcott wyłożył piłkę na 4 może 5 metr do Gervinho, a ten spudłował w niesamowity sposób! To powinno być 1:0 dla gości!

• Frank Lampard trafia w mur, nie popisał się w tej sytuacji Anglik

• Arteta fauluje Ramiresa 30 metrów od bramki strzeżonej przez polskiego golkipera

• Robin Van Persie znalazł się na pozycji spalonej, od rzutu wolnego grę wznowi Petr Cech

• Jak na razie Szczęsny nie musiał specjalnie wykazać się stojąc w bramce Arsenalu, najczęściej wyręczał go Mertesacker

• Torres podaje do Juana Maty, ale ten jest powstrzymany przez obrońców Arsenalu

• Chelsea konstruuje atak pozycyjny, już od linii defensywnej

• Arsenal na wyjeździe gra najsłabiej w lidze, od 8 spotkań "Kanonierzy" nie potrafią wygrać na obcym stadionie!