Chelsea Londyn

0

FC Kopenhaga

0

• Koniec meczu! Chelsea w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Rewanżowy mecz z Kopenhagą bez historii.

• Kristensen zmienia Bolanosa

• Ostatnia zmiana w Chelsea. Essien zmienia Mikela.

• Ukarany Bolanos

• Roszada na lewym skrzydle Londyńczyków. Na boisku pojawił się Florent Malouda.

• Zmiana także w Kopnehadze. Santin wchodzi za Vingaarda.

• Na boisku pojawił się Fernando Torres. El Nino zmienia Anelkę.

• Ukarany Claudemir

• Tylko N'Doye dziś strzela na bramkę Petra Cecha. Ale bramkarz Chelsea nie miał problemów przy tym uderzeniu.

• Zmiana w ekipie gości. Zohore wchodzi za Bengtssona

• Kolejny strzał zza pola karnego. Uderzał Anelka, ale na posterunku czujny Viland.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Didier Drogba.

• Okazja Ramiresa, strzał zza pola karnego, ale broni Viland

• Drogba spudłował

• Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Niestety na razie bez goli, choc mecz jest dośc ciekawy. Chelsea atakuje żwawo, pozwala gościom także na kontrataki.Ale Londyńczycy powinni prowadzic do przerwy.

• Szansa Drogby, uderzenie z prawej strony, zza pola karnego.

• Najgroźniejszy pod bramką Duńczyków jest dziś Nicola Anelka. Francuz dobrze podawał do Zhirkova, ale Rosjanin ma dziś rozregulowany celownik.

• Tym razem na Stamford Bridge zdziwinie. Dame N'doye uderzył z rzutu wolnego bardzo precyzyjnie. Trafił w słupek, było blisko.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy i szansa Anelki. Francuz był już na 7 metrze, ale Johan Viland wygrał ten pojedynek

• Piękna akcja londyńczyków. Rozpoczął ją i zakończył Yuri Zhirkov. Wcześniej świetnie piętką podawał Drogba.

• Nicolas Anelka trzy razy z rzędu złapany na spalonym

• Kolejna szansa dla gospodarzy, tym razem zza pola karnego uderzał Didier Drogba

• Niecelny strzał Ashley'a Cole'a.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Frank Lampard niecelnie.

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek sędziego.

• Minuta ciszy ku czci pamięci ofiar katastrofy w Japonii.

• W jedenastce Chelsea brakuje oczywiście Fernando Torresa.

• Przypomnijmy, że w w pierwszy meczu "The Blues" pewnie zwyciężyli na wyjeździe 2:0

• W Londynie 9 stopni Celsjusza - całkiem niezłe warunki na rozegranie meczu. Chelsea jest już prawie pewna awansu, ale zagra dziś niemal w najsilniejszym składzie. Grając na luzie może wbić Kopenhadze kolejne gole. A może Duńczycy sprawią niespodziankę?