0

• Koniec meczu! Pewne i zasłużone zwycięstwo Chelsea 4:0.

• Sędzia dolicza do tego meczu dwie minuty.

• Kapitalna okazja dla Maccabi! Igiebor pudłuje praktycznie na pustą bramkę!

• Szansa na piątego gola! Techniczny strzał z kilkunastu metrów Remy'ego nieznacznie mija bramkę drużyny z Izraela!

• Chelsea wygra to spotkanie, wygra bardzo wysoko, ale będzie to najprawdopodobniej jedyne zwycięstwo angielskich klubów w inauguracyjnej kolejce Champions League. Wczoraj bowiem przegrały oba kluby z Manchesteru, a dziś w Zagrzebiu przegrywa Arsenal (1:2).

• Błyskawiczna kontra Chelsea! Uderzenie Remy'ego odbija Rajković, a Fabregas skutecznie dobija do pustej bramki! 4:0!

• GOOOOOLLL!!! Cesc Fabregas!

• Ostatnia zmiana wśród The Blues. Schodzi Loftus-Cheek, wchodzi Traore.

• Peretz! Szansa dla gości, piłka dość przypadkowo trafia w pole karne do napastnika Maccabi, ale ten uderza zbyt lekko, by zaskoczyć Begovicia!

• Kolejne stałe fragmenty gry dla Chelsea. Co chwila kotłuje się w polu karnym Maccabi, ale nie ma jeszcze czwartego gola dla gospodarzy.

• Trzecia zmiana w Maccabi. Peretz za Spungina.

• Na spalonym złapany Diego Costa.

• W Chelsea Ramires zastępuje Oscara. Brazylijczyk za Brazylijczyka.

• Radonjić zastępuje Rikana.

• Dwie zmiany w Maccabi. Miha za Ben Haima...

• Cudowny gol Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem! Costa popisał się przepięknym strzałem z powietrza po dośrodkowaniu Fabregasa! 3:0!

• GOOOOOOL!!! Diego Costa!!!

• Szansa dla Maccabi! Po dobrym dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzał z powietrza Rikana nieznacznie mija bramkę Begovicia!

• Przewaga Chelsea w dalszym ciągu nie podlega dyskusji. Podopieczni Jose Mourinho w stu procentach kontrolują to, co dzieje się na murawie.

• Kontratak Chelsea, Costa wychodzi sam na sam z bramkarzem, próbuje go mijać i nie oddaje nawet strzału!

• Rzut rożny dla Chelsea kończy się faulem w ofensywie Zoumy.

• Wznawiamy grę w Londynie!

• Koniec pierwszej połowy! Absolutne zasłużone prowadzenie Chelsea po trafieniach Williana i Oscara 2:0! Tu już chyba niewiele może się zdarzyć.

• GOOOL!!! Oscar pewnie wykorzystuje jedenastkę! 2:0!

• Rzut karny dla Chelsea! Ben Haim fauluje Diego Costę!

• Kartka dla Ben Haima.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Kolejne starcie w polu karnym Rajkovicia z piłkarzem Chelsea! Przewrócił się Loftus-Cheek, ale tym razem faulu nie było, lecz jest rzut rożny!

• Kilka minut do pierwszej połowy. Chelsea prowadzi w 100% zasłużenie, ale tylko różnicą jednego gola.

• Zamieszanie w polu karnym Maccabi! Oscar trafia w poprzeczkę, a sędzia odgwizduje spalonego, choć nie jest to na pewno dobra decyzja!

• Remy rajdem indywidualnym prawą stroną wywalczył korner dla gospodarzy, jednak nie było z niego zagrożenia dla bramki Maccabi.

• Żółta kartka dla Igiebora za faul na Azpilicuecie.

• Szansa dla Maccabi! Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Zahaviego, ale ten uderza nad bramką!

• Rzut wolny dla Chelsea. Co oczywiste, nie mógł go wykonywać już Willian, a Baba posłał piłkę wysoko w trybuny.

• Rzut rożny dla Chelsea kończy się uderzeniem głową Cahilla, po którym piłka poszybowała nad poprzeczką!

• Schodzi z boiska kontuzjowany Willian, a w jego miejsce Diego Costa.

• Jakiegoś urazu doznał strzelec gola, Willian. Wygląda na to, że może być potrzebna zmiana.

• Strzał z dystansu Fabregasa został zablokowany przez obrońców Maccabi.

• 1:0 dla Chelsea! Willian dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale tak szczęśliwie, że po minięciu zawodników w polu karnym piłka wpadła tuż przy słupku bramki Rajkovicia!

• GOOOL!!! Willian!

• Willian zakręcił na prawym skrzydle rywalem, ale dośrodkował piłkę prosto w ręce Rajkovicia.

• Sam poszkodowany uderza z rzutu wolnego prosto w mur.

• Szarżujący Oscar był faulowany 20 metrów od bramki Rajkovicia. Rzut wolny.

• Ciekawe, jak zareaguje na to pudło Hazarda Chelsea. Londyńczycy cały czas są w ofensywie, ale na razie nie przedostali się w pole karne rywala.

• To nie zdarza się zbyt często. Eden Hazard nie trafia z rzutu karnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• Rzut karny dla Chelsea! Bramkarz Maccabi otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym.

• Ruben Loftus-Cheek fauluje ostro już na samym początku meczu i otrzymuje żółty kartonik.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy mecz i zaraz poznamy odpowiedź na pytanie czy Chelsea wreszcie zagra na odpowiednim dla siebie poziomie.

• Ławka rezerwowych Maccabi: Daniel Lifshitz, Carlos Garcia, Dor Miha, Gil Vermouth, Dor Peretz, Barak Itzhaki, Dejan Radojnić.

• Ławka rezrewowych Chelsea: Jamal Blackman, Branislav Ivanović, John Terry, Ramires, Bertrand Traore, Nemanja Matić, Diego Costa.

• Poprzednia przygoda Maccabi z Ligą Mistrzów też na pewno nie napawa optymizmem. W sezonie 2004/2005 zajęli ostatnie miejsce w grupie z jednym zwycięstwem (2-1 z Ajaxem u siebie), jednym remisem (1-1 z Juventusem, także u siebie) i czterema porażkami.

• Nawet pomimo tragicznego początku sezonu, Chelsea jest murowanym faworytem tego spotkania. Gdyby mecz rozgrywał się w Izraelu, piłkarze Maccabi mogliby wspominać zeszłoroczny remis ekipy The Blues z Mariborem i liczyć na punkty. Jednak u siebie mistrzowie Anglii przegrali tylko jeden z ostatnich 35 meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów.

• To spotkanie ma być dla Chelsea okazją do zapomnienia o początku sezonu i wrócenia na odpowiednią drogę. Mistrzowie Anglii w pięciu ligowych meczach zdobyli zaledwie 4 punkty i są tuż nad strefą spadkową.

• Już za pół godziny rozpocznie się mecz pomiędzy Chelsea, a Maccabi Tel Awiw. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

• Chelsea - Maccabi LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "The Blues" chcą odkuć się za niepowodzenia w lidze

Dzisiaj o 20:45 na Stamford Bridge w Londynie swoje pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów rozegrają jedenastki Chelsea Londyn i Maccabi Tel Awiw. Zwłaszcza ci pierwsi bardzo chcą wygrać, gdyż piłkarze Chelsea w lidze zawodzą i to na całej linii.

Chelsea Londyn - Crystal Palace 1:2