Chelsea Londyn

0

Manchester City

3

• To tyle z Londynu, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, zapraszam na następne relacje w Gol24.pl!

• Goście bezlitośnie wypunktowali Chelsea za sprawą Sergio Aguero, który był dziś skuteczny do bólu. Świetny występ całej jedenastki.

• Koniec spotkania na Stamford Bridge! Manchester City nokautuje Chelsea aż 3:0 po hat-tricku Sergio Aguero!

• Rozpoczynamy ostatnią z doliczonych czterech minut.

• Gary Cahill odnalazł się w polu karnym przeciwnika, ale piłkę spod jego nóg wybija Mangala.

• Mike Dean dolicza aż cztery minuty.

• Diego Costa z dystansu trafia prosto w Harta.

• Zawodnicy Chelsea czekają już do końca spotkania, są pogodzeni z wynikiem.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Sergio Aguero zmieniony przez Kelechiego Iheanacho. Owacja dla Argentyńczyka na Stamford Bridge.

• Niepilnowany Cesc Fabregas uderza z 25 metrów, ale na posterunku niezmiennie Joe Hart.

• Aguero za sprawą tej bramki zrównał się ilością goli z Jamiem Vardym, ma ich już 21.

• HATTRICK AGUERO, PIŁKA W LEWYM ROGU, BEGOVIĆ W PRAWYM!!! 3:0 DLA THE CITIZENS, NOKAUT!!

• John Obi Mikel musi ustąpić miejsca na boisku Asmirowi Begoviciowi, który stanie przed arcytrudnym zadaniem obrony jedenastki. Do piłki podejdzie Sergio Aguero!

• CZERWONA KARTKA DLA THIBAUT COURTOISA I JEDENASTKA DLA CITY!!! FAUL W SYTUACJI SAM NA SAM Z AGUERO!!!

• Zablokowane uderzenie Roberto Kenedyego sprzed pola karnego, piłkę do koszyczka łapie Joe Hart.

• Wkraczamy już w ostatni kwadrans meczu, póki co nie zanosi się na zmianę wyniku, szykuje się druga porażka Chelsea z rzędu.

• Na boisku melduje się Fabian Delph, zmieniając Samira Nasriego.

• Nieuważne podanie Kevina De Bruyne, który wyprowadzał kontrę gości. Sergio Aguero ma spore pretensje do Belga, bowiem mógł zdobyć swoją trzecią bramkę.

• John Obi Mikel nieprzepisowo zatrzymuje najpierw De Bruyne, potem Nasriego. Kartka dla pomocnika The Blues.

• ...a Willian ustąpił miejsca na boisku Bertrandowi Traore.

• Dwie zmiany w Chelsea. Robert Kenedy zmienił Pedro...

• Gra gości w tym momencie zasługuje na wyrazy uznania. Bardzo mądrze rozprowadzają piłkę, nie zaliczają nerwowych zagrań. Grają tak, jak powinno się grać przy tym wyniku.

• Bacary Sagna zmienia Pablo Zabaletę.

• Rzut wolny dla Chelsea nieopodal boku pola karnego, ale przy dośrodkowaniu faulowany był Joe Hart. Zanosi się na zmianę w ekipie gości.

• Teraz Sergio Aguero mógł zdobyć asystę, świetnie obsługując Samira Nasriego w polu karnym, Francuz z ostrego kąta uderza wprost w bramkarza!

• ...i trafia prosto w mur, na boisko po nokautującym uderzeniu Iworyjczyka padł Ivanović, Serb jednak momentalnie wrócił do gry.

• Cesar Azpilicueta ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką tuż przed polem karnym. Futbolówkę ustawia Yaya Toure...

• To 18 bramka w ostatnich 19 meczach Sergio Aguero, a zarazem 13 trafienie w 2016 roku - jest to najlepszy wynik spośród wszystkich strzelców Premier League!

• Cesc Fabregas faulowany przy linii środkowej przez Fernandinho.

• Gospodarze byli drużyną lepszą w drugiej połowie, ale to goście zdobywają drugiego gola, ponownie łapiąc drugi oddech. Gra toczy się na połowie Chelsea.

• Kevin De Bruyne wychodząc z kontrą podaje do Samira Nasriego, Francuz wyśmienitym podaniem prostopadłym uruchomił wbiegającego w pole karne Aguero, Argentyńczyk nie myli się w sytuacji sam na sam!

• GOOOOL!!! AGUERO NA 2:0 DLA CITY!!!

• Pojedynek Pedro z Pablo Zabaletą przy linii końcowej skutkuje zablokowanym dośrodkowaniem Hiszpana i rzutem rożnym dla gospodarzy. Wrzutkę piąstkuje Joe Hart.

• Ponownie uderza Ruben Loftus-Cheek, tym razem strzał młodzieżowca sprzed pola karnego szybuje ponad poprzeczką.

• Efektowna akcja Pedro na lewej flance, Hiszpan dośrodkowuje na nogę stojącego pod bramką Rubena Loftus-Cheeka, młody Anglik nieczysto trafił w piłkę i zamiast przed siebie skierował ją w górę!

• Samir Nasri z żółtą kartką już na początku drugiej połowy, brzydki faul na Garym Cahillu.

• Obyło się bez żadnych zmian w przerwie.

• Rozpoczynamy ostatnie 45 minut tego widowiska, przy piłce Chelsea Londyn!

• Zawodnicy obu ekip już na murawie, gotowi do wznowienia spotkania.

• Już za kilka chwil rozpoczynamy drugie 45 minut!

• Pierwsza połowa spotkania może się podobać. Zawodnicy obu drużyn stworzyli niezłe show, gra jest wyrównana, ale to goście zdobyli jedynego gola po strzale Kuna Aguero spoza pola karnego. Czekamy na emocje po przerwie!

• Brazylijczyk uderza ponad bramką, a sędzia Mike Dean zaprasza zawodników obu drużyn na przerwę.

• Żółtą kartką ukarany Nicolas Otamendi, rzut wolny około 20 metrów od bramki. Do piłki podchodzi prawdziwy specjalista od rzutów wolnych, Willian.

• Yaya Toure przedarł się na 25. metr od bramki Chelsea, sędzia odgwizdał faul w ataku Iworyjczyka, który rzeczywiście zauważalnie pomagał sobie rękami.

• Co tu się dzieje? Końcówka pierwszej połowy może się podobać, wymiana ciosów obu zespołów trzyma w ogromnym napięciu!

• Wyborna interwencja na własnej połowie Nicolasa Otamendiego, który czystym wślizgiem odebrał piłkę Pedro. Argentyńczyk zasłużył na oklaski.

• City blisko drugiego gola! Po dograniu Sergio Aguero piłka trafia w pole karne do Aleksandara Kolarova, obrońca z najbliższej odległości mógł i powinien umieścić piłkę w siatce, ale zaliczył kiks!

• The Citizens złapali wiatr w żagle, przejęli kontrolę nad spotkaniem. Chelsea wyraźnie zgaszona po stracie gola.

• Świetna kontra gości, piłka po zagraniu Kevina De Bruyne trafia do Sergio Aguero, który mocnym strzałem z dystansu umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki! Goście na prowadzeniu!

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA GOŚCI!!! SERGIO AGUERO!!!

• Willian kolejny raz precyzyjnie dośrodkowuje z rzutu rożnego, futbolówka była bliska Branislava Ivanovicia, ostatecznie przed obrońcą znienacka pojawił się jeden z piłkarzy City i zażegnał zagrożenie.

• Pablo Zabaleta ukarany żółtą kartką przez Mike'a Deana.

• Ruben Loftus-Cheek fauluje Nicolasa Otamendiego w walce o piłkę na połowie City. Młodemu piłkarzowi nie można odmówić chęci do gry.

• Rzut rożny dla gości po interwencji bramkarza zatrzymał się na pierwszym obrońcy Chelsea.

• Thibaut Courtois wygrywa pojedynek sam na sam z Kevinem De Bruyne, świetna interwencja przeciwko swojemu koledze z reprezentacji. Należy docenić świetne prostopadłe podanie, którego autorem był Yaya Toure.

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Williana strzał z woleja oddał Gary Cahill, po rykoszecie od jednego z obrońców William ponownie powędrował w narożnik boiska, ale z kolejnym dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy.

• Ruben Loftus-Cheek niespodziewanie znalazł się z piłką w polu karnym, oddał strzał z ostrego kąta, który obronił Joe Hart, wybijając piłkę na rzut rożny. Sędzia zadecydował jednak, że od bramki grę wznowią goście.

• John Obi Mikel w głupi sposób traci posiadanie na rzecz Fernandinho, pomocnik The Blues podjął decyzję o strzale z dystansu, który trafił właśnie w Brazylijczyka.

• Stały fragment gry bez korzyści dla The Citizens, piłkę wybija Thibaut Courtois.

• Aleksandar Kolarov zatrzymał dłuższą akcję gospodarzy, przerzucił piłkę do Jesusa Navasa, który po piekielnie szybkim rajdzie z piłką wywalczył rzut rożny.

• Do głosu dochodzą goście, teraz to oni nieco dłużej utrzymują się przy piłce.

• William dośrodkowuje z rzutu rożnego na głowę Johna Obiego Mikela, z wybiciem wrzutki radzi sobie Ellaquim Mangala.

• Piłka w siatce gości po strzale Diego Costy, ale bramka nie zostaje uznana. Hiszpan złapany na spalonym po podaniu Baby Rahmana.

• Chelsea póki co stara się prowadzić grę, goście próbują wyprowadzać dynamiczne kontry z użyciem skrzydłowych.

• Bardzo ważna interwencja Nicolasa Otamendiego, który zatrzymał strzał Pedro do pustej bramki. Joe Hart wyszedł z bramki w celu powstrzymania jednego z przeciwników.

• Pablo Zabaleta chciał przejąć piłkę już na połowie przeciwnika, Diego Costa w pojedynku z obrońcą wywalczył aut.

• Mogło być 1:0 dla gości! Świetne podanie Jesusa Navasa, na dobieg na prawe skrzydło do Samira Nasriego, ten zacentrował futbolówkę w kierunku stojącego pod bramką Sergio Aguero. Argentyńczyk ofiarnie powstrzymany przez obrońców!

• William przejął piłkę na własnej połowie przy linii środkowej, ruszył prawym skrzydłem, ale na wysokości linii pola karnego zatrzymał go Ellaquim Mangala. Pewna interwencja francuskiego defensora.

• Chelsea w swoich domowych niebieskich strojach, The Citizens grają w jaskrawych, jasnozielonych trykotach.

• Gramy, od środka spotkanie zaczął Manchester City!

• Zawodnicy ustawieni już na boisku, za dosłownie chwilę rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę Stamford Bridge!

• Już za kilka chwil zaczynamy! Kto wygra szlagier angielskiej Premier League?

• Londyńczycy w dzisiejszym meczu wystąpią z czarnymi opaskami na rękawach.

• Oto taktyczne ustawienie gości w dzisiejszym meczu.

• Faworytem spotkania są goście, którzy znajdują się wyżej w tabeli, ale Chelsea z pewnością jest w stanie się dzisiaj postawić. Przypomnijmy pucharowe starcie obu drużyn, które skończyło się wynikiem 5:1 dla The Blues.

• Rezerwowi Manchesteru City: Wilfredo Caballero, Bacary Sagna, Martin Demichelis, Fernando, Fabian Delph, Wilfried Bony i Kelechi Iheanacho.

• Rezerwowi Chelsea: Asmir Begović, Matthew Miazga, Nemanja Matić, Robert Kenedy, Bertrand Traore, Alexandre Pato i Radamel Falcao.

• Zapoznajmy się z rezerwowymi obu ekip.

• Do meczu jeszcze trochę czasu, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią spotkania, znaleźć ją można tutaj.

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Pan Mike Dean, arbiter niespecjalnie lubiany przez sympatyków Premier League.

• Oto wyjściowe składy obu zespołów. Obaj trenerzy postawili na swoje optymalne jedenastki, małym zaskoczeniem może być obecność Rubena Loftus-Cheeka w ekipie gospodarzy.

• Witam serdecznie, już za niecałą godzinę rozpoczynamy mecz Chelsea - Manchester City! Piotr Bernaciak, kłaniam się, za chwile składy obu drużyn.