2

West Ham United

0

• Dziękuje za dzisiejszą relację, żegna się Karol Wojnarowski.

• Koniec spotkania. Chelsea pokonuje West Ham 2:0 po naprawdę kapitalnym spotkaniu. Zwycięstwo mogło być dużo wyższe, ale znakomicie w bramce gości spisywał się Jaaskelainen. Dzięki tej wygranej Chelsea awansowała na trzecie miejsce w tabeli, bo Tottenham przegrał swój mecz z Fulham.

• Sprytny strzał Collisona, który chciał przelobować Petra Cecha, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć

• Chwilę wcześniej wspomniałem o świetnej grze Belga, a teraz popisuje się on trafieniem! Dobre podanie Juana Maty, Hazard wbiegł z prawego skrzydła na środek pola karnego i mocnym strzałem nie dał szans Jaaskelainenowi

• Gol! Hazard!

• Znów Eden Hazard czaruje publiczność swoimi sztuczkami technicznymi, ale niewiele z nich wynika

• Michael Oliver rozpoczął drugą połowę, w akcji goście

• Mohamed Diame opuszcza boisko w przerwie, w jego miejsce Matthew Taylor

• Koniec pierwszej części spotkania. Wielka przewaga gospodarzy, ale bardzo nieskuteczny jest Demba Ba. West Ham próbuje kontrować, ale dobrze spisuje się obrona Chelsea. 1:0, wracamy za kwadrans.

• Andy Carroll zdobywa bramkę, ale najpierw oparł się na Davidzie Luizie, rzut wolny dla Chelsea

• Gol numer 200 oczywiście w wykonaniu Franka Lamparda. Wszystko zaczęło się od mocnego strzału Hazarda i obrony Jaaskelainena. Później piłka wróciła do Belga, który zamiast strzelać, dośrodkował. Na 11.metrze od bramki stał Lampard i strzelił bramkę głową

• Chelsea - West Ham

• Bramka! Gol numer 200!

• Intensywną rozgrzewkę rozpoczął John Terry, ale wygląda na to, że na razie zostanie na ławce - Cahill wraca do gry

• Gary Cahill jest kontuzjowany, są przy nim lekarze, być może konieczne będzie zmiana

• Znów Jaaskelainena chciał postraszyć Ba, ale jego uderzenie zblokował Winston Reid. Po rzucie rożnym nie było zagrożenia

• Odpowiedź West Hamu, po rzucie wolnym i wybiciu przez Ashleya Cole'a, ładnym wolejem popisał się Collins, ale piłka ponad bramką

• Cóż teraz zrobił Demba Ba! Świetne prostopadłe podanie Lamparda, Senegalczyk uniknął spalonego, wyszedł sam na sam i nie wiedzieć czemu, fatalnie przestrzelił. To powinno być 1:0!