Chojniczanka Chojnice 0 - 1 GKS Bełchatów

0

GKS Bełchatów

1

• Dziękujemy za uwagę!

• Mimo nie najlepszej gry GKS Bełchatów okazał się drużyną zwycięską, ale na starcie pucharowe z Górnikiem Zabrze w przyszłym tygodniu taka gra nie daję żadnych szans na rywalizację z obecnym liderem T-Mobile Ekstraklasy.

• Koniec meczu w Chojnicach. GKS Bełchatów wygrywa 1:0!

• Ostalczyk dośrodkował w pole karne. Niepewnie Malarz i musiał ją wybić poza boisko.

• Dobra akcja Ziąbskiego, który został sfaulowany prze Bełchatowian.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Ostalczyka, niepilnowany Chyła wyskoczył do piłki, ale nie trafił w bramkę!

• Strata Poźniaka, Ziąbski zagrał do Ostalczyka, który dośrodkował w pole karne. Malarz wybił ją na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Chojniczanki wykonywał Radler, ale te uderzenie ewidentnie mu nie wyszło.

• Bartosiak schodzi z boiska, zamiast niego pojawi się Poźniak.

• Bardzo dobre uderzenie Godinho z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Malarza.

• Kolejna zmiana w Bełchatowie. Z boiska schodzi Mateusz Mak, a zamiast niego pojawił się Renusz.

• Dobra akcja Chojniczanki. Basta fauluje Ropiejkę, sędzia wskazuje rzut wolny, ale jest to dyskusyjne, bo faul był w okolicy szesnastki.

• Gramy dalej, Malarz może kontynuować grę.

• Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży Malarz, który ucierpiał w starciu z zawodnikiem Chojniczanki.

• Ostalczyk przepuścił piłkę do Orłowskiego, ale ubiegł go Malarz.

• Ziąbski pojawił się na boisku za Wojdygę - ostatnia zmiana w drużynie Chojniczanki

• Dwójkowa akcja braci Maków, ale Michał zagrał za mocno do Mateusza.

• Ostalczyk dośrodkował piłkę w pole karne, z niełatwej pozycji uderzył Orłowski, jednak nad bramką.

• Mateusz Mak dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników Bełchatowa sfaulował Jałochę.

• Groźny strzał Ostalczyka, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak bramkę.

• I mamy pierwszą zmianę w drużynie Bełchatowa. Rynkiewicz został zmieniony przez Wrońskiego.

• Kolejny faul Gonzaleza i sędzia postanowił pokazać mu pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

• Mateusz Mak w kierunku Bartosiaka, ale w ostatniej chwili dobrą interwencją popisał się Wojdyga.

• Zmiana w Chojniczance. Z boiska schodzi Ikegami, a pojawi się na nim Orłowski.

• Mateusz Mak minął Wojdygę i podążył w kierunku bramki, ale piłkę odebrał mu Ikegami.

• Mak zagrał do Bartosiaka, który ładnie wypracował sobie okazję do uderzenia. Ale uderzenie było wręcz fatalne.

• Mateusz Mak do Sawali, ale pomocnik Bełchatowa stracił piłkę.

• Dobra piłka zagrana do Mateusza Maka, który poradził sobie z obrońcami i dośrodkował w pole karne. Znalazł się tam Bartosiak, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Kibice GKS Bełchatów na stadionie w Chojnicach prezentują się dzisiaj tak: Kibice GKS Bełchatów w Chojnicach

• Godinho dośrodkował piłkę w pole karne, problemy z jej złapaniem miał Malarz, ale jednak sobie poradził.

• Spóźniony atak na nogi przeciwnika Ostalczyka i mamy żółtą kartkę dla zawodnika Chojniczanki.

• Radler zagrał daleką piłkę w pole karne gości, przedłużył ją jeszcze Ropiejko, ale nikt z pozostałych zawodników Chojniczanki nie doszedł do niej.

• Mamy krótką przerwę w grze, bo na boisku leży kontuzjowany Gonzalez.

• Zmiana w przerwie w drużynie Chojniczanki. Z boiska schodzi Jędrzejczyk, a zamiast niego pojawi się Filipe Godinho.

• Sędzia wznowił spotkanie po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Dzięki bramce do szatni Baranowskiego GKS Bełchatów prowadzi 1-0, chociaż mogło się wydawać że to Chojniczanka lepiej się prezentuje.

• Gooool dla Bełchatowa! Rzut rożny wykonywał Mateusz Mak, najwyżej do piłki wyskoczył Baranowski i umieścił ją w bramce!

• Mateusz Mak sfaulowany przez Wojdygę, ale sędzia nie pokazuje drugiej żółtej kartki dla obrońcy Chojniczanki.

• Daleka piła zagrana przez Wilusza, ale bardzo mocna i nikt z formacji ofensywnej GKS-u nie doszedł do niej.

• Daleka piłka na prawą stronę w kierunku Mateusza Maka, ale zagrana zbyt mocno i pomocnik Bełchatowa nie miał szans na dojście do niej.

• Sporo szczęścia Bełchatowa, Ostalczyk zgrał piłkę w pole karne, w zamieszaniu piłkę do bramki skierował Ropiejko, ale sędzia uznał że napastnik Chojniczanki był na pozycji spalonej.

• Chyła uderza na bramkę, ale zbyt lekko by mógł zagrozić bramkarzowi Bełchatowa.

• Bartosiak zdecydował się na uderzenie, ale przeniósł piłkę o pół metra nad poprzeczką bramki Chojniczanki.

• Tym razem Chyła sfaulował Gonzaleza i będziemy mieli dobrą okazję na zdobycie gola przez Bełchatów.

• Było groźnie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego, przed bramką znalazł się Ropiejko, ale nie udało mu się jej umieścić w bramce.

• Ikegami sfaulowany został przez Sawalę, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Pląskowski zza pola karnego starał się uderzyć na bramkę Bełchatwa, ale zostało zablokowane przez obrońców.

• Ikegami zagrał piłkę na prawą stronę do Ostalczyka i Raul Gonzalez był zmuszony wybić ją na aut.

• Pierwsza w tym spotkaniu akcja ofensywna Gonzaleza, ale bez problemu odebrali mu piłkę obrońcy gospodarzy.

• Raul Gonzalez zagrał daleką piłkę do Michała Maka, ale szybszy był bramkarz Chojniczanki.

• Dopiero w tym momencie na stadionie pojawili się kibice GKS-u Bełchatów.

• Bartosiak zgrał piłkę na prawą stronę do Mateusza Maka, który próbował minąć Wojdygę, ale zwycięski w tej sytuacji okazał się obrońca Chojniczanki.

• Właśnie na sektorze gości meldują się kibice z Bełchatowa. Przyjechali dwoma autokarami.

• Ostalczyk z rzutu wolnego zgrywał piłkę w pole karne, niepilnowanemu Radlerowi wystarczyło uderzyć piłkę, ale nie trafił w nią i nadal nie mamy bramki w Chojnicach. Dotychczas lepiej prezentują się piłkarze gospodarzy.

• Szybki Ropiejko sfaulowany z lewej strony przez Barana. Faul taktyczny i żółta kartka dla gracza GKS-u.

• W pole karne piłkę dośrodkowywał Mateusz Mak, wyskoczył do niej Szymon Sawala, ale z zagrożeniem pod własną bramką poradziła sobie Chojniczanka.

• Tym razem Wojdyga ostro wszedł w zawodnika Bełchatowa - ewidentna żółta kartka.

• Szybki kontratak GKS-u Bełchatów, ale zatrzymany został Mateusz Mak.

• Żółta kartka dla Michała Maka za ostre wejście w Ropiejkę.

• Dobrze do akcji włączył się Wojdyga, którego uderzenie zostało zablokowane. Po chwili strzelał Ostalczyk, ale wprost w dłonie Malarza.

• Rzut rożny dla Bełchatowa. Baranowski dośrodkowywał w pole karne, piłkę przedłużył jeszcze jeden z zawodników GKS-u, ale futbolówka wyszła poza boisko.

• Ostalczyk z pierwszej piłki do Pląskowskiego, który zbierał się do uderzenia, ale piłkę spod nóg wybił mu stoper GKS-u Bełchatów.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bliski dojścia do piłki był Wojdyga, ale nie powiodła mu się ta sztuka i nadal mamy 0:0.

• Faulowany z prawej strony Iwanicki i będziemy mieli dobrą okazję dla Chojniczanki już na początku spotkania.

• Chojniczanka - GKS Bełchatów

• Rozpoczynamy spotkanie w Chojnicach!

• Ławka rezerwowych Chojniczanki Chojnice: Rafał Misztal, Patryk Laskowski, Marcin Orłowski, Karol Ziąbski, Filipe Godinho, Robert Bednarek

• Jedyne oficjalne spotkanie rozegrane między tymi zespołami to mecz w ramach Pucharu Polski w 2002r. Kiedy GKS wygrał z Chojniczanką 3:0.

• Niespodzianką jest wystawienie w ataku GKS-u Bełchatów debiutanta Patryka Rynkiewicza. Na skrzydłach będą grali natomiast Michał i Mateusz Mak.

• Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Wiktor Baranowski, Piotr Witasik, Damian Szymański, Michał Renusz, Kamil Poźniak, Andreja Prokić oraz Łukasz Wroński

• W sobotnim treningu Chojniczanki udziału nie brał obrońca Błażej Jankowski, z zespołem trenował natomiast Tomasz Mikołajczak, który nie grał w sparingu z Wielimem.

• Pocieszeniem dla szkoleniowca Bełchatowa może być powrót do zespołu Prokića i Wilusza. Wobec kłopotów kadrowych do kadry włączono Rynkiewicza, Stolarczyka, Turniaka, Bąkowicza i Ziębę.

• W drużynie Bełchatowa nie powinniśmy zobaczyć kontuzjowanego Patryka Rachwała, Krzysztofa Michalaka, Marcina Flisa, Mateusza Szymorka, i Kamila Wacławczyka, który podczas gierki treningowej doznał urazu kolana.

• Witamy podczas relacji z niedzielnego spotkania 1 ligi, w którym rewelacja rozgrywek Chojniczanka Chojnice podejmie spadkowicza T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów.