Chojniczanka Chojnice 2 - 1 GKS Bełchatów

1 dogrywka 1 połowap.

GKS Bełchatów

1

1 2 połowa

• Koniec! Nie będzie rzutów karnych w Chojnicach! Chojniczanka zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa lub Lechią Gdańsk. Dziękujemy za uwagę.

• Kontra Chojniczanki, Rogalski poszedł na przebój i zmieścił piłkę w siatce obok wychodzącego Lenarcika.

• GOOOOOOOOL!!!! ROGALSKI!!!! 2:1 DLA CHOJNY!

• Jeszcze kartka dla Zawistowskiego.

• W kartkach więc również remis.

• Przepychanka Demianiuka z Biernatem i obaj zawodnicy oglądają po żółtej kartce.

• Strata za stratą, to z jednej, to z drugiej strony. Zmęczenie daje się już wszystkim wyraźnie we znaki.

• Jakiś uraz barku Kubania, który teraz jest pod opieką fizjoterapeutów przy linii bocznej.

• Rozgrywają długo obrońcy GKS-u, ale też specjalnie nie kwapią się, by zaatakować odważniej.

• Ostatni kwadrans przed nami.

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Kieruzel złapał żółtą kartkę.

• Dobra, bardzo dobra wrzutka Lisowskiego z lewej strony. Jedną ręką, na raty interweniował Lenarcik. Bardzo szczęśliwie.

• Dragan Jelić zastępuje zmęczonego Grzelaka.

• Lekki, płaski strzał Demianiuk z dystansu. Bez problemu chwycił to Hładun.

• Wpadł w pole karne jeden z zawodników Bełchatowa, ale zablokowali to ryzykownie gracze Chojniczanki.

• Marcin Biernat musiał ratować się faulem na Demianiuku.

• Przytomnie wyszedł z bramki Lenarcik i dalekim wykopem zażegnał niebezpieczeństwo.

• Dobra piłka od Stanisławskiego w pole karne, ale nikt nie zamykał akcji.

• Zaczynamy pierwszą część dogrywki.

• Będzie dogrywka w Chojnicach!

• Ogromne zamieszanie po rzucie wolnym Grzelaka z narożnika pola karnego!! Piłka dwa razy zmierzała do siatki bełchatowian, ale zdaniem sędziego gola nie było! Prawdziwy cud!

• Walczą oba zespoły, jeszcze starają się uniknąć dogrywki i utraty sił przed weekendowymi spotkaniami w lidze.

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Napracował się dzisiaj Wroński. W jego miejsce pojawia się Paweł Zięba.

• Ni to strzał, ni dośrodkowanie Lisowskiego i w ostatniej chwili wybił piłkę obrońca Chojny!

• Piotr Witasik zastępuje na boisku Mateusza Szymorka.

• Starał się uderzać w polu karnym Czerwiński, ale został zablokowany.

• A młodzież z GKS-u nie zamierza na tym poprzestawać. Atakuje dalej!

• Wykrakałem. Mocno pachniało wyrównaniem. Zgarda przyjął piłkę na klatę i pięknie uderzył po ziemi sprzed pola karnego.

• GOOOOOOOOOL!! ZGARDA!!! 1:1!

• Długo i coraz lepiej rozgrywają futbolówkę gracze Bełchatowa. To się może źle skończyć dla Chojniczanki, która broni się głębiej z każdą minutą.

• Schodzi Rybski, a w jego miejsce Przemysław Czerwiński.

• Ależ akcja! Dośrodkowanie, zgranie głową Gierszewskiego i Kieruzel wybija strzał Stanisławskiego zmierzający do siatki!

• Plac gry opuszcza Flis. W jego miejsce trener desygnuje do gry Hieronima Gierszewskiego.

• Z dystansu próbował swoich sił wprowadzony Rogalski, ale nie było to dobre uderzenie.

• Bardzo wysoka wrzutka Kubania i spokojnie w powietrzu wygrał o nią walkę Hładun.

• W odpowiedzi strzelał Rybski, ale prosto do koszyczka Lenarcika.

• Świetnie ustawiony Dominik Hładun broni z trudem mocne uderzenie Flisa!

• Ostra walka między Klemenzem a Grzelakiem. Nikt tutaj nie zamierza odstawiać nogi.

• Pół godziny do końca. Czy GKS Bełchatów będzie w stanie odrobić jedną bramkę straty?

• Demianiuk walczył na całego z Kieruzelem i, zdaniem sędziego, przewinił.

• Pierwsza zmiana w meczu. Niedziela zastąpiony przez Macieja Rogalskiego.

• Nie można odmówić zawodnikom z Bełchatowa ambicji - robią, co tylko się da, by zaskoczyć Chojniczankę. Na razie bez wymiernego rezultatu.

• Spadła pod nogi Wrońskiego futbolówka, ten nie myślał długo i uderzył ją z lewej nogi, ale prosto w gąszcz piłkarzy w polu karnym.

• Przejęcie piłki, która trafiła do Bartłomieja Niedzieli. Ten uderzył w światło bramki, ale na posterunku był Lenarcik.

• Zdecydowanie dłużej utrzymują się teraz w posiadaniu futbolówki piłkarze GKS-u.

• Niezłe wybicie Lukasa Klemenza, który spokojnie na bok skierował górną piłkę

• Od środka drugą część zaczęli chojniczanie.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie Chojniczanka zasłużenie prowadzi z GKS Bełchatów 1:0. Wracamy po przerwie.

• Cverna na środku ataku łokciem zaatakował Zawistowskiego.

• Zgranie piłki po rzucie rożnym, ale radzą sobie gospodarze.

• Z 19 metrów prosto w mur uderzał Bartosz Flis z rzutu wolnego. To była wyborna sytuacja do wyrównania.

• Ładnie uwolnili się spod pressingu zawodnicy Bełchatowa. Podręcznikowo wręcz.

• Wroński przedarł się przebojowo w pole karne, został powalony przez dwójkę obrońców, jednak sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

• Chojniczanie dali teraz trochę poklepać Bełchatowowi, ale nic ciekawego się z ich akcji nie urodziło.

• Trener Mariusz Pawlak krzyczy wymownie do Piotra Kieruzela: "Weź kogoś w końcu pokryj!" :)

• Dla odmiany groźnie w polu bramkowym Chojniczanki. Piłkę wstrzeloną tuż przed linię wybijał jeden z defensorów.

• Bełchatowianie muszą zagrać teraz zdecydowanie odważniej. Przez pierwsze 25 minut głównie bronili się przed własnym polem karnym.

• Wysoką piłkę Vaclav Cverna wybił prosto na wolej Rybskiego, który ze spokojem dał gospodarzom prowadzenie.

• GOOOOOOOOL!!! 1:0 DLA CHOJNICZANKI! RYBSKI!

• Oberwał piłką w twarz Szymon Zgarda, ale poszedł dalej za akcją. Brawa za walkę do końca.

• Świetny z strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Mrozika i z wielkim trudem na róg wybił piłkę Piotr Lenarcik!

• A ataku pozycyjnym konstruuje akcje Chojna, ale na razie nie sprawdziła jeszcze bramkarza z Bełchatowa.

• Zamieszanie w szesnastce GKS-u, ale w ostatniej chwili poradzili sobie defensorzy.

• Żółty kartonik ogląda Łukasz Wroński.

• Spokojne początkowy fragment tego spotkania w wykonaniu przyjezdnych. Podopieczni Rafała Ulatowskiego czekają na okazje do wyprowadzenia szybkich kontrataków.

• Tuż nad poprzeczką uderzał Wojciech Lisowski! Kolejne ostrzeżenie dla bełchatowian.

• Faulowany blisko narożnika pola karnego Szymon Stanisławski. Wrzutka wybita przez Pawła Zawistowskiego, a po chwili pewnie wyłapał futbolówkę golkiper.

• Łukasz Kosakiewicz świetnie zagrywał z prawego skrzydła, jednak dobra interwencja obrońcy GKS-u zapobiegła niebezpieczeństwu.

• Pograli dłużej piłką gracze Chojniczanki. Piłka z lewej strony wrzucona w pole karne, tam Andrzej Rybski próbował skierować ją do siatki piątką i niewiele się pomylił!

• Bardzo ostro potraktowany w środku pola Cezary Demianiuk. Nie ma kartki.

• Od środa rozpoczęli goście.

• Zawodnicy wracają na boisko. Za moment przywitanie i losowanie stron.

• Jupitery już włączone, pogoda też w porządku - około 20 kresek na termometrach w Chojnicach. Słońce powoli zachodni. Spodziewamy się ciekawego widowiska.

• Na murawie w najlepsze trwa rozgrzewka, pierwszy gwizdek sędziego już za kwadrans.

• Rezerwowi Chojniczanka: Damian Podleśny - Damian Garbacik, Przemysław Czerwiński, Radosław Bartoszewicz, Maciej Rogalski, Paul Grischok, Dragan Jelić.

• Rezerwowi Bełchatów: Kamil Bruchajzer, Piotr Witasik, Paweł Zięba, Agwan Papikjan, Hieronim Gierszewski.

• Witamy z Chojnic! To tutaj w pojedynku pierwszoligowców, a więc Chojniczanki z GKS-em Bełchatów, wyłoniony zostanie przedostatni ćwierćfinalista Pucharu Polski. Zapraszamy na relację na żywo!

• Chojniczanka – GKS Bełchatów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Pucharowe starcie w Chojnicach

Przed drużyną Chojniczanki bardzo ciężki sprawdzian, bowiem do Chojnic w ramach 1/8 finału Pucharu Polski przyjeżdża GKS Bełchatów. Fanom gospodarzy mogą przypomnieć się czasy, kiedy to miejscowi rywalizowali z wielkim Widzewem Łódź. Stawka tego meczu jest olbrzymia, gdyż w przypadku zwycięstwa następnym przeciwnikiem będzie Legia Warszawa lub Lechia Gdańsk.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 2:1