Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Katowice

Chojniczanka Chojnice

1

GKS Katowice

1

• Spotkanie kończy się wynikiem 1:1, który na pewno nie zadowala żadnej z drużyn. Mimo, iż to szósty mecz z rzędu bez porażki GieKSy, to jednocześnie jest to trzeci kolejny remis drużyny ze stolicy Górnego Śląska, który powoduje, że rośnie strata do czołowej dwójki w tabeli. Katowiczanie nadal nie potrafią wygrać na wyjeździe w rozgrywkach ligowych. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

• Ostatnia zmiana w meczu. Za Ostalczyka wchodzi Pląskowski.

• I kolejne "żółtko". Tym razem dla Gancarczyka.

• Żółta kartka dla Feciucha za faul na Pitrym.

• Niedobre przyjecie Pitrego- rywale odbierają mu piłkę i wychodzą z kontrą.

• Było groźnie! Radler w dobrej sytuacji uderzył w boczną siatkę.

• Żółta kartka dla Jurkowskiego. Będzie rzut wolny sprzed linii pola karnego.

• Dobre dośrodkowanie po ziemi w pole karne GieKSyy, Cholerzyński wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ten mecz zakończy się remisem...

• Raz po raz w pole karne Chojniczanki wędruje piłka, jednak defensorzy gospodarzy są praktycznie bezbłędni.

• Jałocha pewnie broni strzał głową Pitrego.

• Bednarek przerywa rajd Gancarczyka prawą stroną.

• Po groźnym dośrodkowaniu ze skrzydła, Duda wybija piłkę na aut. Chojniczanie próbują zagrozić bramce Budziłka.

• Ostatnia zmiana u gości. Za Fonfarę na boisku pojawił się Figiel.

• Skończyło się na strachu. Bardzo nieudany strzał zawodnika Chojniczanki.

• Może być groźnie. Rzut wolny z 20. metrów dla Chojniczanki.

• Widowisko wyraźnie straciło na atrakcyjności...

• Katowiczanie próbują przejąć inicjatywę, jednak umiejętnie przerywają ich akcje miejscowi.

• Zmiana w szeregach gospodarzy. Za Ziąbskiego wchodzi Ropiejko.

• Bardzo niecelny przerzut Fonfary- sporo niedokładności w ostatnim fragmencie gry.

• Pierwsze od dłuższego czasu uderzenie. Niecelna próba z dystansu Fonfary.

• Od kilku minut na boisku nie dzieje się nic ciekawego- która drużyna zdecyduje się na odważniejsze zaatakowanie przeciwnika

• Ostro grają miejscowi. Najpierw ostro potraktowany Duda, teraz ucierpiał Fonfara.

• Podobnie jak w pierwszej części gry, Chojniczanka przeważa w pierwszych minutach odsłony.

• W odpowiedzi bardzo nieudane dośrodkowanie Pietrzaka- piłka ponownie w posiadaniu chojniczan.

• Było groźnie pod bramką Budziłka! Bramkarz GieKSy wygrywa pojedynek sam na sam z jednym rywali!

• Pierwszy rzut rożny w tej połowie dla gospodarzy.

• ...oraz Chwalibogowski za Sadzawickiego.

• GKS przystąpił do tej części gry z dwoma zmianami. Za Goncerza wszedł Wołkowicz...

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy. Chojniczanka Chojnice-GKS Katowice 1:1.

• GKS wyraźnie przeważa od kilkunastu minut. Po początkowym okresie słabej gry, podopieczni Moskala przejęli inicjatywę na boisku.

• Mogło być 1:2. Dobra wrzutka Pitrego, strzał Dudy- z trudem broni Jałocha.

• Żółta kartka dla Bednarka.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Gancarczyka. Piłka znalazła się w gąszczu nóg, a w tym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Pitry, który pakuje futbolówkę do pustej bramki. Mamy wyrównanie!

• Gol dla GKS-u! Pitry!

• GieKSa zaczyna zyskiwać przewagę, jednak gracze Chojniczanki umiejętnie odpierają kolejne ataki i czekają na kontrę.

• Wróbel próbował dośrodkowania w pole karne, pewnie wybijają defensorzy.

• Fatalne wykonaniu rzutu wolnego przez Goncerza. Rozpoczną od autu miejscowi.

• Gancarczyk faulowany niedaleko pola karnego. Będzie stały fragment gry dla gości.

• Spokojniejszy okres gry. Katowiczanie muszą otrząsnąć się, aby powalczyć w tym spotkaniu o punkty.

• Szybko próbował odpowiedzieć GKS, jednak Duda bardzo niecelnie uderza z dystansu.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym. Budziłek dwukrotnie efektownie broni strzały rywali, ostatecznie jednak Orłowski pakuje piłkę do siatki. Chojniczanka na prowadzeniu.

• Gol dla Chojniczanki! Orłowski

• Żółty kartonik dla Chyły za faul na jednym z przeciwników.

• Uderzenie lewą nogą Pitrego bardzo niecelne.

• Zmiana. Wojdyga zastępuje kontuzjowanego Iwanickiego.

• Jeden z zawodników Chojniczanki leży na boisku. Potrzebna będzie pomoc masażystów.

• GKS zaczyna przeważać, jednak póki co nic z tego nie wychodzi. Pietrzak próbował dośrodkowywać, jednak zbyt krótko. Wybijają piłkę obrońcy.

• Pierwszy strzał katowiczan w tym meczu. Strzelał Goncerz, piłka przeszła niedaleko obok słupka.

• Budziłęk pewnie broni strzał Ziąbskieg i szybko wznawia grę.

• Chaotycznie grają katowiczanie w obronie. Chojniczanka mocno przycisnęła w pierwszych minutach, co zaskoczyło przyjezdnych.

• Nieudana akcja Dudy- pomocnik GKS-u traci piłkę, Chojniczanka próbuje przeprowadzić kolejny atak.

• Pierwsza próba groźnej akcji katowiczan, Pitry nie potrafił jednak oddać celnego strzału.

• Chojniczanka w natarciu! Bardzo składna akcja zawodników Mariusza Pawlaka. Dwa razy strzelał Orłowski, za każdym razem był blokowany.

• Pierwsza szansa dla gospodarzy. Minimalnie niecelne uderzenie Radlera z główki.

• Zaczynamy!

• Już za kilka chwil pierwszy gwizdek arbitra.

• Obaj trenerzy nie będą mogli skorzystać z usług kilku kluczowych graczy. W barwach Chojniczanki na pewno nie wystąpią kontuzjowani Błażej Jankowski i Kosuke Ikegami oraz pauzujący za żółte kartki Tomasz Mikołajczak. Kazimierz Moskal będzie dziś musiał sobie poradzić bez Adriana Napierały, Alana Czerwińskiego oraz Mateusza Kamińskiego.

• 42 lata temu na stadionie w Chojnicach obie drużyny spotkały się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. GieKSa wygrała wtedy 1:0. Jak będzie dzisiaj?

• W Chojnicach szykuje się dziś rekord frekwencji w rundzie jesiennej. Kibice beniaminka I ligi tłumnie mają przybyć na kameralny stadion, który mieści 3500 widzów.

• GieKSa zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do prowadzącej dwójki - GKS-u Bełchatów i Olimpii Grudziądz traci pięć punktów (Olimpia rozegrała jedno spotkanie więcej). Katowiczanie nie przegrali pięciu pojedynków z rzędu, jednak dwa ostatnie remisy spowodowały, że strata do miejsc premiowanych awansem jest coraz większa, w związku z czym dziś piłkarze ze stolicy Górnego Ślaska myślą tylko o zwycięstwie.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania w jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli 15 punktów i plasują się w środkowej strefie tabeli. W dwóch ostatnich meczach na własnym stadionie (z Wisłą Płock i Sandecją Nowy Sącz) podopieczni Mariusza Pawlaka zdobyli komplet punktów i dziś będą chcieli podtrzymać dobrą passę.

• W Chojnicach szykuje się piłkarskie święto.Mecz z GKS Katowice ważny jest nie tylko dla piłkarzy, ale i kibiców. Od kilkunastu dni informacje o tym wydarzeniu obiegają miasto i okoliczne wioski, a na trybunach szykuje się rekord frekwencji. Spotkanie obejrzy także liczna - trzystuosobowa - grupa fanów GieKSy.

• Już za nieco ponad pół godziny w Chojnicach rozpocznie się mecz 12. kolejki rozgrywek I ligi, w którym miejscowa Chojniczanka podejmie GKS Katowice. Na relację live z tego spotkania zaprasza Państwa Michał Kopciński.