Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna

Górnik Łęczna

0

• Kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Chojnicach nie doczekali się bramek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w Ekstraklasa.net.

• Koniec meczu.

• Kapitalną okazję zmarnował na chwilę przed końcem Maciej Ropiejko, Piłkarz mógł zostać bohaterem gospodarzy, ale po dośrodkowaniu Orłowskiego, fatalnie przestrzelił.

• Bez większego zagrożenia pod bramką obu drużyn. Wydaje się, że dzisiaj bramki już nie padną.

• Wojdyga ukarany żółtą kartką

• Jeszcze cztery minuty potrwa ten przeciętny mecz.

• Za Mrozika wchodzi wspomniany Tomasz Wypij.

• Za moment nastąpi ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Tomasz Wypij już gotowy do wejścia na końcowe minuty.

• Dwójkowa akcja Daniela Chyły z Tomaszem Ostalczykiem. Pomocnik gospodarzy dorzucił futbolówkę w pole karne, ale skutecznie przeciął je gracz Górnika.

• Ostatnia zmiana u gości. Za aktywnego Szałachowskiego wszedł Paweł Sasin.

• Z szybką kontrą wychodzili piłkarze gospodarzy, ale Maciej Ropiejko, zgubił futbolówkę w polu karnym Górnika.

• Bardzo groźnie było pod bramką Misztala. Fantastycznie interweniował jednak Wojdyga, który wślizgiem wygarnął piłkę napastnikowi Górnika Łęczna.

• Wreszcie jakieś zagrożenie pod bramką Górnika. Marcin Orłowski uderzał z dystansu, ale Sergiusz Prusak interweniował bez zarzutów.

• Na stadion w Chojnicach przybyło około 50-60 kibiców z Łęcznej.

• Karol Ziąbski niedawno zameldował się na boisku i już otrzymał żółtą kartkę.

• Gospodarze nie zachwycają. Cofnęli się na własną połowę i prostymi środkami próbują powstrzymywać akcję Górnika Łęczna.

• Kolejna zmiana u gości za Grzegorza Bonina wszedł Niedziela.

• Za Zawistowskiego wchodzi snajper Zwoliński.

• Za Tomasza Mikołajczaka wchodzi jego imiennik Ostalczyk.

• To goście są w drugiej połowie drużyną, która ma więcej inicjatywy. 3. drużyna ligowej tabeli stworzyła też kilka groźnych okazji, czego nie można powiedzieć o Chojniczance.

• Tomasz Mikołajczak faulowany przez jednego z piłkarzy gości. Potrzebna będzie pomoc sztabu medycznego.

• Uderzał z dystansu Tomasz Nowak, ale Rafał Misztal po raz kolejny pokazał, że jest klasowym bramkarzem.

• Słabszy fragment gry. Tempo spotkania nieco spadło. Czyżby obie drużyny zadowoliły się jednym punktem?

• Zmiana w szeregach gospodarzy. Za Pląskowskiego wchodzi Karol Ziąbski.

• Po rzucie rożnym niepewnie interweniował Robert Bednarek. Do piłki tuż za polem karnym dopadł jeden z piłkarzy Górnik i silnie strzelił, ale w sam środek bramki. Misztal pewnie chwycił futbolówkę.

• Jednym z aktywniejszych piłkarzy Górnika Łęczna jest Sebastian Szałachowski. Skrzydłowy łęcznian wywalczył dla gości korner.

• Tomasz Radkiewicz po konsultacji z liniowym zmienił podjętą decyzję i anulował rzut rożny dla łęcznian.

• Próbowali swoich sił piłkarze Chojniczanki. Maciej Ropiejko zanotował udany odbiór poał do Orłowskiego, a ten do Wojdygi. Zawodnik gospodarzy nieudanie przyjmował piłkę i w rezultacie ją stracił.

• Od początku drugiej połowy inicjatywa jest po stronie Górnika Łęczna.

• Sebastian Szałachowski strzelił w krótki róg bramki Rafała Misztala. Uderzenie to instynktownie wybronił nogami golkiper gospodarzy.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

• Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• W natarciu gospodarze. Marcin Orłowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, chociaż dobrze pokazywał się wbiegający w pole karne Wojdyga. Strzał był fatalny. Piłka znalazła się na aucie...

• Chojniczanka miała rzut rożny, ale centra Jakuba Mrozika została wyłapana przez golkipera gości Sergiusza Prusaka.

• Po strzale Sebastiana Szałachowskiego z pola karnego kolejną pewną interwencją popisał się Rafał Misztal.

• W ostatnich minutach piłkarze nieco podkręcili tempo, a przy okazji posypały się faule i żółta kartki.

• Sporo fauli w ostatnim fragmencie gry. Tym razem faulowany był Maciej Ropiejko. Arbiter Radkiewicz zastosował przywilej korzyści, ale po chwili ukarał żółtym kartonikiem Macieja Szmatiuka.

• Jakub Mrozik został ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Mikołajczak został dość ostro potraktowany przez rywala. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Poza boiskiem opatrywany był Chyła, który ucierpiał w jednym ze starć.

• Kolejna akcja gospodarzy. Centrował Jakub Mrozik, a do tego zagrania próbował dojść Daniel Chyła. Zdołał tylko lekko trącić piłkę.

• Na lewym skrzydle Wojdyga dośrodkował futbolówkę w okolicę piątego metra. Do tego zagrania nie udało się dojść ani Ropiejce, ani Mikołajaczakowi.

• Wreszcie groźną akcję przeprowadzili gospodarze. Marcin Orłowski ostro wrzucił piłkę w pole karne. Na wślizgu próbował dojść do niej Jakub Mrozik. Piłkarz Chojniczanki nie zdążył jednak zamknąć akcji.

• Artur Pląskowski został ukarany żółtym kartonikiem.

• Żółtą kartką ukarany został Julien Tadrowski.

• Gorąco było pod bramką Chojniczanki, Ostatecznie po rzucie rożnym piłkę złapał Rafał Misztal.

• Wiązowski dogrywał w pole karne, ale adresat tego podania Zawistowski, minął się z piłką.

• Na drybling zdecydował się Sebastian Szałachowski, który odegrał do Zawistowskiego, Pomocnik Górnika stracił jednak futbolówkę.

• Żółta kartka dla Grzegorza Bonina, po faulu na Feciuchu.

• Lewą flanką popędził Tomasz Mikołjczak i wydawało się, że był pociągany za koszulkę. Arbiter Radkiewicz kazał jednak grać dalej.

• Kolejne uderzenie Tomasza Nowaka. Tym razem z zza szesnastki, jednak futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Kolejna akcja gości, którzy próbowali dwójkowej akcji, ale Tomaszowi Boninowi podanie do kolegi się nie udało.

• Rafał Misztal pewnie interweniuje po uderzeniu z dystansu Tomasza Nowaka. Strzał piłkarza gości był jednak słaby i w środek bramki.

• Agresywny pressing w szesnastce Górnika Łęczna w wykonaniu Tomasza Mikołajczaka, ale Sergiusz Prusak zachował czujność i pewną interwencją wyjaśnił sytuację.

• Żadna z drużyn nie stworzyła sobie dotychczas żadnej groźnej sytuacji. Początek spotkania to przede wszystkim walka o środek pola.

• Tym razem w natarciu goście. Piłka adresowana była do Grzegorza Bonina, ale pomocnik Górnika nie zdołał dojść do tego zagrania, gdyż było ono zbyt mocne.

• Chojniczanka miała rzut wolny po prawej stronie boiska. Po dośrodkowaniu doszło do zamieszania, ale sędzia uznał, że golkiper gości Sergiusz Prusak był faulowany.

• Spokojny początek spotkania. Pierwszą akcję przeprowadzili goście, ale ich atak został w porę zatrzymany.

• Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Radkiewicza z Łodzi. Rozpoczynamy mecz!

• Sympatycy Górnika Łęczna zasiedli już na sektorze gości. Na murawie są już także piłkarze obu drużyn. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

• Gospodarze już pokazali, ze potrafią grać z wyżej notowanymi zespołami. W tym sezonie potrafili urwać punkty w potyczkach z Olimpią, Termaliką, GieKSą i Miedzią.

• Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Paweł Socha, Paweł Sasin, Damian Szpak, Łukasz Zwoliński, Bartłomiej Niedziela, Łukasz Sołowiej, Nikolajs Kozacuks.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Konrad Jałocha, Przemysław Laskowski, Karol Ziąbski, Jacek Podgórski, Tomasz Ostalczyk, Patryk Laskowski, Tomasz Wypij.

• Jurij Szatałow nie będzie mógł skorzystać z Lukasa Bielaka, który dalej zmaga się z kontuzją. Do kadry meczowej wraca Veljko Nikitovic, a także, najlepszy strzelec zespołu, Łukasz Zwoliński.

• Sytuacja kadrowa Chojniczanki nie jest do pozazdroszczenia. Trener Mariusz Pawlak na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług Kosuke Ikegamiego i Błażeja Radlera, który pauzuje po zgromadzeniu 4 napomnień.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi. W Chojnicach miejscowa Chojniczanka będzie rywalizować z Górnikiem Łęczna. Rywal beniaminka zaplecza Ekstraklasy plasuje się obecnie na 3. miejscu w ligowej tabeli.