• Koniec spotkania. Chojniczanka wygrywa i zostaje w 1. lidze!

• Olszewski za Niziołka. To ostatnia zmiana w zespole gości.

• Strzał Mikity został zablokowany.

• Sporo niedokładności po obu stronach.

• I Garbacik za Niedzielę. Komplet zmian w Chojniczance wykorzystany.

• Ależ Nitkiewicz przymierzył z wolnego! Piękny gol! A tymczasem zmiana u gospodarzy: za Ferugę wchodzi Rybski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy honorowe trafienie.

• Nerwowo na boisku. Piłkarze zaczęli grać ostrzej.

• Kartka dla Nitkiewicza.

• Zdecydowanie nudny fragment meczu. Chojniczanka niby dąży do kolejnej bramki, ale nie ma pomysłu, jak tego dokonać.

• Mrozik za Zawistowskiego.

• Czwarty gol dla Chojniczanki?! Nieeee! Chorągiewka sędziego w górze. Na spalonym był Kosakiewicz. Chwilę potem kartka dla Kieruzela.

• Znowu Szewczyk! Broni Podleśny. Obudził się MKS Kluczbork - w końcu.

• Uwaga! Tym razem Biernat w roli ratującego Chojniczankę przed utratą gola! Bliski udanego zakończenia akcji był Szewczyk.

• Niecelna próba Kosakiewicza. Chojniczanka dalej atakuje.

• ... oraz Nowacki w miejsce Madejskiego.

• W Kluczborku dwie zmiany. Giel za Deję...

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej odsłony! Cóż za jednostronne spotkanie. Jak MKS Kluczbork się nie pozbiera, to Chojniczanka wrzuci mu kolejne bramki. Wracamy za kwadrans.

• Akurat przed przerwą prowadzenie podwyższa Pietruszka! Prawdziwy nokaut w Chojnicach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy 3:0!

• Feruga również mógł wpisać się na listę strzelców.

• Celny strzał Biernata. Ale hat-tricka nie ma. Broni Pogorzelec.

• Kluczbork dalej nic nie gra.

• Za moment przerwa. Gospodarze prowadzą jak najbardziej zasłużenie.

• Asystę zaliczył Grzelak.

• Co za dzień stopera Chojniczanki! Znowu dostawił nogę po dograniu z kornera! To jego dwie pierwsze bramki w tym sezonie. Kto by się spodziewał, że akurat on będzie ratować ligę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BIERNAT PO RAZ DRUGI!

• Kartka dla Lisowskiego.

• Ajjjj! Mikita w poprzeczkę z dość ostrego kąta! Mogło być 2:0.

• Goście - mówiąc żargonem piłkarskim - jeszcze nie dojechali.

• Kolejna próba Zawistowskiego. Nad poprzeczką.

• Mogło być 1:1. Błąd Podleśnego próbował wykorzystać Kowalczyk.

• Ten wynik daje Chojniczance utrzymanie.

• Chojniczanka wyszła na prowadzenie! Można rzec, że w końcu dopięła swego. Autorem bramki Biernat, który dobił próbę Kieruzela po stałym fragmencie gry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

• Dzięki korzystnym wynikom w innych meczach MKS Kluczbork przesunął się na trzynaste miejsce.

• Może się w tych pierwszych minutach podobać Chojniczanka. Gra pewnie, z rozmachem. W zasadzie to brakuje jej jedynie postawienia kropki nad "i".

• W Chojnicach dzisiaj sporo kibiców przyszło na stadion przy Mickiewicza:

• Feruga z dystansu - broni Pogorzelec. Zaraz poprawka Grzelaka; też nieudana.

• W natarciu ciągle Chojniczanka. Tym razem jednak Kosakiewicz nie zrobił użytku z podania.

• Gospodarze od razu mogli wyjść na prowadzenie. Bliski zdobycia bramki Zawistowski! Kopnął z rzutu wolnego.

• Wygląda na to, że mecz rozpoczął się pięć minut później niż zaplanowano. Na innych stadionach już dawno zaczęli. Chrobry zdążył nawet strzelić gola Zagłębiu Sosnowiec.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Rozpoczęcie nieco się opóźnia...

• Za chwilę początek spotkania. Przyjemna pogoda do grania. Termometry w Chojnicach pokazują przeszło 20 stopni Celsjusza.

• Jeżeli zatem Chojniczanka chce mieć spokój, to dzisiaj musi bezwzględnie wygrać z Kluczborkiem. W rundzie jesiennej pokonała go 3:1.

• Kluczbork jest niżej. Ale dobrze gra na wyjazdach, a poza tym w ostatniej kolejce dostanie trzy punkty z racji walkowera z Dolcanem Ząbki. A Chojniczankę czeka wizyta w Siedlcach - spotkanie z Pogonią.

• W teoretycznie lepszej sytuacji jest Chojniczanka. Zajmuje dwunaste miejsce. Ma dwa punkty przewagi nad miejscem barażowym i pięć nad spadkowym.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek w meczu, które być może da odpowiedź na pytanie: kto spadnie do 2. ligi. Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Zaskoczeń nie ma.