Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Puszcza Niepołomice

Chojniczanka Chojnice

0

Puszcza Niepołomice

2

• KONIEC! Chojniczanka Chojnice niespodziewanie przed własną publicznością przegrywa z Puszczą 0:2. Gole dla gości zdobyli Łukasz Nowak i Mateusz Cholewiak, a trzy zdobyte punkty sprawią, że niepołomiczanie wydostaną się ze strefy spadkowej.

• Mecz potrwa o trzy minuty dłużej.

• Zmiana w zespole Puszczy, z boiska schodzi Nowak i zastąpi go Moskwik.

• Łukasz Nowak próbował swych sił strzałem z około 25 metra, zakończył się on jednak niepowodzeniem.

• Grono ukaranych żółtą kartką powiększa się, teraz dołącza do niego Arkadiusz Mysona.

• Z murawy przez moment nie podnosił się bramkarz gości Andrzej Sobieszczyk. Nic poważnego się jednak nie stało.

• Nie powinien zdziwić nikogo fakt, że w spotkaniu tym sędzia po raz kolejny sięgnął po żółty kartonik i pokazał go Wallace za faul na Rybskim.

• Do końca spotkania pozostało nieco ponad piętnaście minut, a wyniki nie ulega zmianie. Wszystko wskazuje więc na to, że trzy punkty pojadą do Niepołomic.

• Feciuch oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale w żaden sposób nie zagroziła Andrzejowi Sobieszczykowi.

• Michał Mikołajczyk próbował sforsować bramkę Szymańskiego, ale faulem powstrzymywał go Chyła.

• I kolejna kartka, tym razem żółta wędruje do Norberta Jędrzejczyka.

• Bilans zawodników po obu stronach wyrównał się. Czerwoną kartką za faul bez piłki został ukarany Jacek Magdziński.

• Pierwsza zmiana w zespole Puszczy. Mikołajczyk, były zawodnik Chojniczanki pojawi się na murawie za Szymonika.

• Tempo spotkania nieco spadło. Bezradni gracze Chojniczanki zupełnie nie mają pomysłu w jaki sposób mogliby zaskoczyć niepołomiczan, z kolei ekipa przyjezdna zadowolona z obecnego wyniku nie kwapi się już do ataku bramki Karola Szymańskiego.

• Nadgorliwość Gancarczyka znów daje o sobie znać. Piłkarz źle ocenił sytuację na boisku i zamiast spokojnie rozegrać akcję ruszył na pole karne rywali i został złapany na ofsajdzie.

• Jeśli obraz gry nie ulegnie zmianie na inaugurację rundy wiosennej na boiskach 1. ligi Puszcza Niepołomice sprawi wielką niespodziankę pokonując na wyjeździe Chojniczankę.

• Grająca w osłabieniu Chojniczanka pomimo prób nie jest w stanie przeciwstawić się dziś Puszczy.

• Gospodarze mieli kilka okazji na zdobycie gola z rzutu rożnego, ale żadna z nich nie zakończyła się sukcesem.

• Zmiana w zespole Chojniczanki, za Adama Dudę na placu gry pojawia się Jakub Mrozik.

• Mateusz Cholewiak wykorzystał dobre podanie jakie otrzymał od jednego ze swoich kolegów i z prawej strony boiska wpakował piłkę do pustej bramki Puszczy.

• GOOOOL! MATEUSZ CHOLEWIAK!!!

• Wysyp żółtych kartek, kolejny kartonik wędruje do Andrzeja Sobieszczyka za zbyt długie wznawianie gry.

• Kolejna akcja Błażeja Radlera zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę golkipera Puszczy.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany został Marcel Kotwica.

• Najpierw Rybski, a później Radler byli bliscy pokonania Andrzeja Sobieszczyka.

• Brawa dla Chojniczanki za dobrą postawę z jaką rozpoczęła drugą część spotkania. Pomimo straty bramki i gry w osłabieniu gospodarze nie poddają się i próbuję zmienić obliczę gry na swoją korzyść.

• Petar Borovicanin ukarany żółtą kartką.

• Dobre dośrodkowanie Maka Gancarczyka, które trafiło do Błażeja Radlera. Ten z poświęceniem złożył się do strzału, ale piłka powędrowała obok bramki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka przegrywa z Puszczą 0:1.

• O dwie minuty sędzia spotkania przedłuży pierwszą połowę.

• Puszcza nie zwalnia tempa i przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wciąż szuka akcji na podwyższenie wyniku.

• Błażej Radler włączył się do akcji ofensywnej swojej drużyny, którą ostatecznie zakończył niecelnym zagraniem. W międzyczasie do gry powrócił Paweł Iwanicki.

• Zaremba nieładnie sfaulował Iwanickiego, który leży teraz na murawie.Krótka przerwa w grze.

• Sędzia ukarał żółtym kartonikiem Krzysztofa Zarembę.

• Dobra akcja Chojniczanki. Andrzej Rybski wypatrzył Iwanickiego i ładnym podaniem otworzył mu drogę do bramki Puszczy, jednak ten uderzał prosto w ręce Andrzeja Sobieszczyka.

• Mariusz Pawlak szybko reaguje na boiskowe wydarzenia i dokonuje pierwszej zmiany. Z boiska schodzi Ikegami, a w jego miejsce pojawia się Jędrzejczyk

• Ależ skomplikowała sobie życie Chojniczanka. Gospodarze na początku spotkania przeważali, później oddali inicjatywę gościom, a teraz po zagraniu ręką w polu karnym Robert Bednarek nie dość, że będą grali w osłabieniu, to stracili bramkę z rzutu karnego.

• GOL DLA PUSZCZY! ŁUKASZ NOWAK PEWNIE EGZEKWUJE JEDENASTKĘ!

• Rzut karny dla gości! Piłkę ręką w polu karnym zagrał Robert Bednarek!

• Czerwona kartka dla Roberta Bednarka!

• Paweł Iwanicki ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym.

• Walka toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska, jednak w Chojnicach wciąż czekamy na gole. Niestety te nie padły jeszcze na stadionie przy ulicy Mickiewicza, bowiem obie drużyny nie grzeszą dziś celnością i skutecznością.

• Marek Gancarczyk niewątpliwie jest najaktywniejszym graczem Chojniczanki, ale w wielu sytuacjach po prostu przecenia swoje możliwości. Zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów decyduje się na indywidualne strzały, które nie przynoszą dobrych rezultatów.

• Ładna dwójkowa akcja Rybski-Iwanicki została przerwana przez czujnego na posterunku Tomasza Wełnę.

• Teraz to Puszcza przeważa, ale nie potrafi w żaden sposób wykorzystać słabszego okresu gry Chojniczanki.

• Żółta kartka dla Damiana Szymonika za faul na Mysonie.

• Puszcza przejmuje inicjatywę. Piłkarze z Niepołomic podjęli przed momentem kilka nieudanych prób zaatakowania bramki Karola Szymańskiego.

• Pierwsza groźna akcja niepołomiczan. Sędzia podyktował dla drużyny gości rzut wolny, który wykonywał Łukasz Nowak. Po jego strzale piłka powędrowała jednak dwa metry obok bramki.

• Niespełna dziesięć minut meczu za nami, a akcja wciąż toczy się głównie na połowie Puszczy. Jeśli przyjezdni szybko nie otrząsną się z letargu niebawem będą mogli stracić bramkę.

• Paweł Iwanicki dośrodkowywał do Dudy, ale czujni defensorzy Puszczy zablokowali jego podanie.

• Początek spotkania na korzyść gospodarzy, którzy jak na razie przeważają na boisku i dłużej utrzymują się przy piłce.

• Ładny, samotny rajd Gancarczyka, który początkowo zapowiadał zainicjowanie skutecznej akcji, zakończył się klęską i stratą piłki.

• Pierwsi do głosu doszli gospodarze. Iwanicki popisał się ładnym strzałem i wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

• Rozpoczynamy mecz w Chojnicach!

• Rezerwowi piłkarze Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Paweł Moskwik, Jarosław Lizak, Michał Mikołajczyk, Michał Kiełtyka, Łukasz Staroń, Łukasz Wierzba.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki Chojnice: Rafał Misztal, Norbert Jędrzejczyk, Przemysław Laskowski, Jakub Mrozik, Mateusz Kołodziej, Tomasz Wypij, Jacek Podgórski.

• Z kolei Puszcza z powodu urazu będzie musiała poradzić sobie bez Dawida Kałata. Podobnie jak w drużynie rywali, także niepołomicki zespół został osłabiony karami za kartki, które w tym przypadku dotknęły Marcina Biernata oraz Longinusa Uwakwe.

• W szeregach gospodarzy za kartki w dzisiejszym spotkaniu będzie musiał pauzować Tomasz Mikołajczak. Poza nim zabraknie również kontuzjowanych Błażeja Jankowskiego oraz Tomasza Ostalczyka.

• Pierwsze spotkanie ligowe obu drużyn pierwotnie miało zostać rozegrane w Niepołomicach, jednak ze względu na remont stadionu odbył się w Krakowie na obiekcie Hutnika. Wówczas zwycięstwo na swoim koncie zapisali gracze Chojniczanki, którzy pokonali rywali 2:1. W tamtym spotkaniu gole dla zespołu z Chojnic zdobyli Artur Pląskowski oraz Maciej Ropiejko, zaś dla Puszczy trafił Paweł Moskwik.

• Po osiemnastu rozegranych kolejkach Chojniczanka ma na swoim koncie 21. punktów i zajmuję obecnie 11 pozycję w ligowej tabeli. Z kolei niepołomiczanie z zaledwie dwoma "oczkami" mniej plasują na 15 miejscu zagrożonym spadkiem.

• Zimowa przerwa na pierwszoligowych boiskach dobiegła końca, a rozgrywki wracają do Chojnic. Serdecznie witamy i zapraszamy Was na relacje LIVE z meczu 19. kolejki w którym miejscowa Chojniczanka zmierzy się z Puszczą Niepołomice.