Chojniczanka Chojnice

1

Stomil Olsztyn

3

• Koniec meczu. Chojniczanka przegrała czwarty mecz w sezonie - czwarty u siebie! Trzeba jednak przyznać, że dzisiaj zasłużenie. Stomil zagrał lepiej. Dobre zawody Siemaszki, Sobczaka czy Biedrzyckiego.

• GOOOOOOOOOOOOOL! PO MECZU! Skrzecz biegnie z 30 metrów i trafia będąc sam na sam z bramkarzem.

• Skiba łapie piłkę w polu karnym. Zostały dwie minuty.

• Zagramy jeszcze przez cztery minuty. Tyle doliczył arbiter.

• Drugi z Gancarczyków zmienił właśnie Siemaszkę.

• Na końcówkę wejdzie też Mateusz Gancarczyk.

• Obrocnik dostał kartkę.

• Mocny strzał ze strony Stomilu. Piłka wychodzi za końcową linię. Było blisko.

• Udane piąstkowanie Skiby. Chojniczanka już tylko podnosi piłkę. To są proste środki. Czy okażą się skuteczne?

• Żukowski zablokowany. Chojniczanka ma rzut rożny.

• Doszło do zapowiadanej zmiany. Na boisku pojawił się Conejo.

• Biedrzycki wyjaśnia sytuację w polu karnym. Długie wybicie i nie ma zagrożenia.

• Za chwilę wejdzie Conejo. Zmieni Wolskiego.

• Kolejnej bramki szuka Stomil! Sobczak mija rywala, uderza, ale trafia w Wołąkiewicza. To było bolesne uderzenie..

• Na boisku zameldował się Waldemar Gancarczyk. Zmienił Lecha.

• W Chojnicach nadal pada deszcz. Tymczasem indywidualnie Żukowski! Piłkarz z Lechii Gdańsk wpada w pole karne, uderza przy prawym słupku, ale Skiba wybija na róg.

• Szaleństwo przy linii i w sektorze gości. Siemaszko odwrócił się z piłką, potem załadował przy lewym słupku. Piękne zachowanie! To drugi gol tego zawodnika w tym sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! ALEŻ BRAMKA SIEMASZKI! 2:1 dla STOMILU!

• Stomil agresywny, szybki po odbiorze. Ale też nieskuteczny. Z dystansu Siemaszko, który uderzył nad bramką.

• W miejsce Wachowiaka wszedł Żukowski.

• A tutaj zdjęcie gości z lepszej perspektywy:

• Michalski uprzedza Sobczaka. Robią się duże przestrzenie do biegania z piłką.

• Sektor kibiców Stomilu Olsztyn: stomil

• Sobczak też na spalonym. Gdyby zresztą sędzia puścił akcję to gola by z tego nie było. Napastnik Stomilu kiepsko zgasił futbolówkę.

• Sylwestrzak na ofsajdzie.

• Drozdowicz... Nabiera obrońcę na strzał, uderza potem z lewej nogi, ale ponownie źle! Piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Blisko drugiego gola dla Chojniczanki. Uderzenie Drozdowicza broni jednak Skiba. Jest rzut rożny.

• Kuzimski zmienił Mikołajczaka.

• Po wolnym piłkę łapie Janukiewicz.

• Biedrzycki ratuje wślizgiem akcję! Świetna interwencja, bo za jego plecami urywał się już Wachowiak.

• Sobczak wychodzi do gry. Przyjmuje piłkę tyłem do bramki, odwraca się, przebiega kilka metrów i podaje.

• Groźnie pod bramką Chojniczanki. Dośrodkował Sobczak, ale jego kolega został "nabity" przez interweniującego stopera i piłka wyszła za linię końcową.

• Stomil marnuje kornera. Piłkę wybił pierwszy obrońca Chojniczanki. Wzmaga się doping przyjezdnych. "Stomil, Stomil gol".

• Pałaszewski dorzuca z wolnego bardzo głęboko. Janukiewicz wybija jedną ręką na róg. Gdyby piłkę zostawił to wznowiłby teraz z piątego metra.

• Rywal ucieka, Sylwestrzak łapie więc go za koszulkę. Żółta kartka jak najbardziej zasłużona.

• Wolski miał dobry pomysł; niby wrzucał, ale wyszedł z tego chyba strzał. Piłka o centymetry mija długi słupek.

• Gramy dalej. Od środka rozpoczęli chojniczanie.

• Skrzecz w miejsce Niedzieli. Ta zmiana długo trwała, bo piłkarz miał problemy z taśmą.

• Piłkarze Chojniczanki wrócili już z szatni. Czekamy tylko na gości.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie remis i dwie bramki. Mimo złej pogody mecz ogląda się z przyjemnością. Wracamy za kwadrans.

• Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu.

• Na pozycji spalonej został złapany Sobczak.

• Kartka dla Sobczaka.

• Skiba piąstkuje po kornerze. Stomil wyszedł z szybką kontrą, ale Niedziela trafił w nogę obrońcy - Wołąkiewicza. Fatalne wykończenie.

• Chojniczanka ma rzut rożny po niezłym dośrodkowaniu. Z sektora gości dobiega hasło: "Jesteśmy zawsze tam (...)".

• Sylwestrzak dogonił piłkę przed linią końcową, dośrodkował, ale Skiba ustawił się na bliższym słupku i ją przejął.

• Stomil wypada pochwalić za operowanie piłką. Podania zazwyczaj po ziemi, w tempo. Dobrze się na to patrzy.

• Stomil zasłużył na tę bramkę! Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę głową kieruje do siatki Lech. To jego czwarte trafienie w tym sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy 1:1!

• Skiba uprzedza Mikołajczaka.

• Zderzenie głowami Lecha i Drozdowicza. Na szczęście obaj szybko się podnieśli. Tymczasem Chojniczanka rozgrywa atak pozycyjny.

• Wachowiak próbował dokręcać. Nieudana próba.

• Mudra urwał się Kubanowi. Wrzucił w pole bramkowe, lecz nabiegający zawodnik (Papikjan?) nie sięgnął piłki głową.

• Mudra także z dystansu - w bandę reklamową, oddaloną od lewego słupka o dziesięć metrów.

• Siemaszko z rzutu wolnego w mur.

• Po rożnym dobry strzał, który główką "kasuje"... Hajda. Uderzył w nie w tę stronę co trzeba.

• Lech, Siemaszko, Sobczak - tę trójkę najczęściej widać pod szesnastką gospodarzy. Teraz będzie rzut rożny, wcześniej z futbolówką na wślizgu minął się Sobczak.

• JAK TO NIE WPADŁO! Kolejna świetna akcja Stomilu. Uderzał najpierw Siemaszko, potem Sobczak, ale znów nie ma bramki! Bardzo dobre interwencje Janukiewicza i jednego ze stoperów.

• Na stadionie meldują się kibice Stomilu. Mają bęben i flagi.

• Gol dla Stomilu! NIE! Piłka wpadła do siatki, lecz autor trafienia był na pozycji spalonej - tak przynajmniej uważa asystent.

• Kartka dla Niedzieli.

• Do pustej bramki trafił Wachowiak. Całą robotę w tej akcji wykonał jednak Papikjan! Pomocnik minął dwóch rywali, a potem uderzył. Jego próbę Skiba jeszcze obronił, ale wobec dobitki okazał się bezbronny.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki

• Mikołajczak dostał kartkę.

• Sylwestrzak ma problemy na lewym boku. Przed chwilą pozwolił Niedzieli oddać strzał. Piłka zatrzymała się na nodze jednego z defensorów.

• Mudra za mocno w kierunku Drozdowicza. Obaj trenerzy przy linii instruują swoich podopiecznych.

• Chojniczanka ma kłopot z opuszczeniem własnej połowy.

• Pałaszewski z dystansu. Wysoko nad bramką. Tymczasem doping rozpoczęła bardzo skromna grupa kibiców z młyna.

• ALEŻ OKAZJA NA BRAMKĘ DLA STOMILU! Sobczak wyszedł do piłki zagranej na dobieg. Dogonił ją, wystawił koledze, a ten został zablokowany! Bronił jeden z obrońców, który asekurował bramkarza.

• Pierwsze dośrodkowanie w meczu. Mudra jednak niedokładnie. A potem potem drugim polem karnym piłkę wyłapuje Janukiewicz.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Od środka rozpoczęli przyjezdni. Zawody prowadzi sędzia Łukasz Szczech z Warszawy.

• Chojniczanka w strojach żółto-czerwonych, Stomil na niebiesko-biało. chojnice

• Na trybunach niewielu widzów - około 300. W sektorze gości ani jednej żywej duszy (nie licząc kilku stewardów). Piłkarze za moment wyjdą z budynku klubowego.

• Pogoda niestety się dzisiaj zepsuła. W Chojnicach pada od dwóch godzin. Chojnice

• Pozycja Chojniczanki w tabeli jest daleka od oczekiwań. W siedmiu spotkaniach zespół z Pomorza zgromadził ledwie osiem punktów i znajduje pod kreską. Stomil może pochwalić się dorobkiem dziesięciu punktów. W przypadku wygranej w Chojnicach olsztynianie mogą przesunąć się do czołówki, bowiem do trzeciej Miedzi Legnica tracą raptem trzy punkty.

• Rezerwowi Stomil: M. Leszczyński, Głowacki, M. Gancarczyk, A. Kowalski, Tecław, Landowski, Skrzecz, Cetnarski, W. Gancarczyk.

• Rezerwowi Chojniczanka: Witan, Bartosiak, Conejo, Trochim, Paprzycki, Zawistowski, Kuzimski, Żukowski, Rajch.

• Mająca ekstraklasowe aspiracje Chojniczanka wlecze się w pierwszoligowym ogonie. Piłkarze z Chojnic w starciu ze Stomilem Olsztyn będą chcieli wydobyć się ze strefy spadkowej i rozpocząć marsz w górę tabeli. Początek meczu o godz. 14:45. Witamy w relacji LIVE!

KK

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Monika Smól

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Mająca ekstraklasowe aspiracje Chojniczanka wlecze się w pierwszoligowym ogonie. Piłkarze z Chojnic w starciu ze Stomilem Olsztyn będą chcieli wydobyć się ze strefy spadkowej i rozpocząć marsz w górę tabeli. Początek spotkania w sobotę 7 września o godz. 14:45. Relacja LIVE w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE

Pozycja Chojniczanki w tabeli jest daleka od oczekiwań. W siedmiu kolejkach zespół z Pomorza zgromadził osiem punktów i znajduje pod kreską. Ekipa z Chojnic nie wykorzystuje atutu swojego boiska.
Cztery poprzednie spotkania rozegrała przed własną publicznością, a wygrała tylko jedno - z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1:0). Podopieczni czeskiego szkoleniowca Josefa Petrika smaku zwycięstwa nie zaznali już od trzech kolejek. Po porażkach 0:3 z Miedzią Legnica i 0:1 z Puszczą Niepołomice przed tygodniem zremisowali z GKS-em Tychy 1:1.

Stomil w trwającym sezonie zanotował już serię trzech zwycięstw z rzędu. W pozostałych spotkaniach olsztynianie zaliczyli jednak trzy porażki oraz remis, i dlatego plasują się w dolnej połowie tabeli. W przypadku wygranej w Chojnicach mogą przesunąć się do czołówki, bowiem do trzeciej Miedzi Legnica tracą raptem trzy punkty.

Do tej pory oba kluby rywalizowały ze sobą dwanaście razy. Sześciokrotnie zwyciężyła Chojniczanka, trzy spotkania kończyły się remisem i tyle samo razy wygrywał Stomil. Ostatni pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, a w rundzie jesiennej Chojniczanka zwyciężyła 2:1. Sobotnie spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 14:45.

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanki ze Stomilem pokaże Polsat Sport. Wstęp do meczu od 14:35. Początek transmisji na żywo o 14:45. Relacja LIVE w GOL24!