Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Stomil Olsztyn

• KONIEC MECZU!

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Michał Trzeciakiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Marcin Biernat został ukarany żółtą kartką.

• To mógł być gol na wagę zwycięstwa Chojniczanki! Przemysław Czerwiński znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skibą, ale przestrzelił!

• Ostatnia zmiana w Stomilu, Trzeciakiewicz zastąpił Kujawę.

• Patryk Mikita uderzał sprzed pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.

• Maciej Kostrzewa doznał jakiegoś urazu i jest opatrywany.

• Zmiana w Chojniczance, Rogalski schodzi, zastąpi go Niedziela.

• Patryk Mikita został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Zawistowskiego na pole karne Stomilu, żaden z graczy Chojniczanki nie dopadł do piłki i przejął ją Piotr Skiba.

• To mogła być dobra akcja Chojniczanki, ale Marcin Krzywicki nie zdołał opanować piłki po zbyt mocnym zagraniu.

• Kolejna zmiana także w Chojniczance, Krzywicki pojawił się za Rybskiego.

• Zmiana w Stomilu, Suchocki pojawił się w miejsce Żwira.

• Gol dla Stomilu! Najpierw Podleśny obronił strzał jednego z graczy Chojniczanki, do wybitej piłki dopadł jednak Tsubasa Nishi i precyzyjnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

• GOOOL! TSUBASA NISHI!

• Paweł Zawistowski znów próbował zaskoczyć Piotra Skibę z dystansu, ale górą w tym starciu był golkiper Stomilu.

• Zmiana także w Stomilu, Głowacki opuszcza plac gry, zastąpi go Śledź.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, Mikita wszedł w miejsce Ferugi.

• Paweł Zawistowski uderzał piłkę z rzutu rożnego, ale było to niedokładne zagranie.

• Groźnie pod bramką Stomilu! Marcin Biernat zdołał oddać strzał z bliskiej odległości, ale został w ostatniej chwili został zablokowany!

• Dośrodkowanie Kujawy w kierunku Nishiego, Japończyk był nieuważny i nie dostrzegł nadbiegającego w jego stronę rywala, który zdołał przechwycić futbolówkę.

• Kontra Chojniczanki futbolówkę przejął Pietruszka, ale ostatecznie nieczysto zagrywał do Rybskiego i cała akcja spaliła na panewce.

• Nishi dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapał Damian Podleśny.

• Odważny strzał Łukasza Jeglińskiego w ostatniej chwili zatrzymał Daniel Feruga.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka prowadzi ze Stomilem 1:0.

• Gospodarze szukają swojej szansy na powiększenie przewagi, ale na razie marnie im to wychodzi. Maciej Rogalski po raz kolejny bardzo niecelnie uderzał na bramkę Stomilu.

• Bardzo niecelny strzał Macieja Rogalskiego.

• Przemysław Pietruszka interweniował i ucierpiał w starciu z rywalem. Czeka nas krótka przerwa w grze.

• Japończyk dośrodkowywał z rzutu rożnego, zrobił to jednak zbyt niedokładnie, by w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Chojniczanki.

• Tsubasa Nishi zdecydował się na oddanie strzału zza linii pola karnego. Futbolówkę wybili jednak gospodarze i sędzia wskazał na rzut rożny.

• Rogalski niedokładnie zagrał do Pietruszki, piłkę przejęli goście z Olsztyna.

• Paweł Zawistowski długo prowadził piłkę, aż w końcu postanowił uderzać z dystansu. Futbolówkę bez problemów wyłapał Skiba.

• Kolejny rzut wolny dla Chojniczanki, sytuację wyjaśnił Piotr Klepczarek, który głową wybił piłkę z okolic własnego pola karnego.

• Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

• Chojniczanka obejmuje prowadzenie! Rzut wolny dla Chojniczanki,, pod bramką Stomilu zrobiło się niemałe zamieszanie, ale piłkę przejął Łukasz Kosakiewicz i pewnym strzałem zdołał pokonać Piotra Skibę.

• GOOOL! ŁUKASZ KOSAKIEWICZ!

• Feruga przyjął piłkę po zagraniu Rybskiego i uderzał na bramkę Stomilu, Skiba nie miał jednak żadnych problemów z obroną.

• Było groźnie! Jegliński dośrodkowywał do Kujawy, ten zaś zdecydował się na oddanie strzału głową i omal nie pokonał Damiana Podleśnego!

• Mocno niecelne dośrodkowanie Czerwińskiego do Rybskiego.

• To mogła być dobra akcja Stomilu, ale Lech niedokładnie zagrał w kierunku Bucholca.

• Od początku przeważają gospodarze, którzy coraz śmielej poczynają sobie pod bramkę Stomilu. Na razie defensorzy z Olsztyna skutecznie się bronią.

• Zagotowało się teraz pod bramką Stomilu. Rybski świetnie przyjął piłkę i ruszył z nią na bramkę gości, jednak dobrze w tej sytuacji zachował się Wełna i wybił futbolówkę.

• Jegliński do spółki z Lechem próbowali skonstruować składną akcję, jednak Maciej Kostrzewa sprytnym wślizgiem zdołał zatrzymać ją w środku polu.

• Rzut wolny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia w polu karnym olsztynian.

• Początek spotkania należy do podopiecznych Mariusza Pawlaka, którzy jak na razie stwarzają więcej zagrożenia pod bramką Stomilu.

• Dalekie zagranie Rybskiego do Ferugi, który nie zdołał jednak opanować piłki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

• Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Ratajczak, Głowacki, Suchocki, Trzeciakiewicz, Łukasik, Śledź.

• Rezerwowi Chojniczanki: Haluch, Kieruzel, Mrozik, Niedziela, Mikita, Grzelak, Krzywicki.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego warto zapoznać się z zapowiedzią spotkania: Chojniczanka – Stomil LIVE! Gospodarze wiosną bez wygranej

• Serdecznie witamy w sobotnie, słoneczne popołudnie i zapraszamy na relację na żywo z meczu 24. kolejki 1. ligi. W Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmie Stomil Olsztyn.