Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Chojniczanka Chojnice

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• KONIEC! W meczu 22. kolejki 1. ligi Chojniczanka na własnym stadionie przegrywa z Termaliką 0:1 po golu Jakuba Biskupa zdobytym z rzutu karnego. Tym samym niecieczanie zapisują na swoje konto trzy punkty i utrzymują status niepokonanej drużyny w rundzie wiosennej.

• Mogło byc groźnie, rzut wolny dla Chojniczanki, Misztal wbiega w pole karne Nowaka, ale cała akcja bez efektów.

• Zmiana w zespole przyjezdnych, za Emila Drozdowicza pojawia się Rafał Kujawa.

• Decyzją sędziego mecz potrwa o cztery minuty dłużej.

• Udana wrzutka Bednarka w kierunku graczy Termaliki, ale nie znalazł się tam nikt, kto przyjąłby to podanie.

• Zbliżamy się do końca meczu i wszystko wskazuje na to, że zakończy się on bez niespodzianek, zwycięstwem Termaliki.

• Żółta kartka dla Krystiana Feciucha.

• Bardzo niecelna główka Feciucha.

• Akcja czterech na trzech, ale Jędrzejczyk zdołał uprzedzić Ceglarza i odebrał mu piłkę.

• Zmiana także w zespole z Chojnic, Cysewski wszedł za Mysonę.

• Zmiana w drużynie z Niecieczy, za Foszmańczyka, na placu gry melduje się Piekarski.

• Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans gry, a nic nie wskazuje na to, by postawa obu drużyn uległa zmianie. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

• Gospodarze próbują z lepszym bądź jak na razie z gorszym skutkiem podwyższyć jeszcze wynik na swoja korzyść. Przed momentem Mrozik w ostatniej chwili uprzedził gracza Termaliki i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Na wysokości pola karnego Chojniczanki leży Emil Drozdowicz. Krótka przerwa w grze, interwencja sztabu medycznego i zawodnik Termaliki podniósł się i znów hasa po boisku jak sarenka.

• Samotna szarża Mikołajczaka pod bramkę Termaliki, ale piłkarz Chojniczanki sam w pojedynkę nie był w stanie przejść przez defensywę rywali. Postanowił więc zagrywać do Bednarka, ten jednak za mocno dośrodkowywał.

• Tempo spotkania nie porywa, w Chojnicach jak na razie "wieje nudą", miejmy nadzieję, że obraz gry ulegnie zmianie przynajmniej na ostatni kwadrans meczu.

• Faul Bednarka na Piotrowskim, sędzia dyktuje rzut wolny.

• To mogła byc groźna akcja gości, ale czujny na posterunku Rafał Misztal świetną interwencją uchronił swój zespół przed stratą drugiego gola.

• Zmiana w drużynie Piotra Mandrysza, boisko opuszcza strzelec bramki, Jakub Biskup, zastąpi go Damian Piotrowski.

• Mrozik z rzutu wolnego trafia wprost w mur. Futbolówka jeszcze po dobitce trafiła w mur i wędruję na rzut rożny.

• Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński.

• Do nieporozumienia doszło między Feciuchem a Mrozikiem. Pierwszy prostopadle podał piłkę do drugiego, ale Mrozik nie zdołał dobiec do tego zagrania, która swoją drogą pozostawiało wiele do życzenia.

• Dobra akcja Termaliki, czterech graczy przyjezdnych na trzech gospodarzy. Jeden z piłkarzy Niecieczy chciał strzelać, ale trafił prosto w Bednarka przy niemal stuprocentowej sytuacji.

• To mogła być dobra próba dośrodkowania, ale Mrozik niefortunnie poślizgnął się i stracił szansę na przeprowadzenie ataku.

• Groźny strzał z dystansu Foszmańczyka, ale szczęście ratuje Rafała Misztala, bowiem piłka nieznacznie minęła słupek.

• Chojniczanka po raz pierwszy w drugiej połowie mocniej natarła na bramkę przyjezdnych, defensorzy Termaliki zostali przyciśnięci do ściany, łatwo zgubili piłkę, ale goście nic z tym fantem nie zrobili.

• Gracze Chojniczanki tracą niepotrzebnie piłkę, ale tego faktu w żaden sposób nie wykorzystują rywale.

• Początek drugiej połowy nie zachwyca. Piłkarze obu drużyn graja bardzo zachowawczo, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Atakuje Chojniczanka, Mikałajczak znalazł się sam na sam z Sebastianem Nowakiem, ale w starciu tym większym refleksem wykazał się golkiper Termaliki i ubiegł gracza gospodarzy wyłuskując piłkę spod jego nóg.

• W przerwie Mariusz Pawlak dokonał zmiany. Z boiska zszedł Duda, a w jego miejsce pojawił się Ikegami.

• Wracamy po krótkiej przerwie i od środka rozpoczynają gracze Termaliki!

• Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Do przerwy miejscowa Chojniczanka przegrywa z Termaliką 0:1 po golu Jakuba Biskupa z rzutu karnego.

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Strata bramki podcięła skrzydła Chojniczance, która nie jest w stanie w żaden sposób odpowiedzieć na ataki przeciwnika. Przy piłce częściej utrzymuje się Termalica.

• Jakub Biskup pewnie zamienia jedenastkę na gole i daje Termalice prowadzenie 1:0.

• GOOOO! JAKUB BISKUP!!!!!!!

• Żółtą kartkę ukarany Arkadiusz Mysona.

• Mysona faulował Foszmańczyka, ten leży na murawie i jest opatrywany przez sztab medyczny swojej drużyny. Chwilowa przerwa w grze.

• Rzut karny dla Termaliki!

• Gospodarze spotkania tak jak na początku, tak i teraz rażą nieskutecznością i przede wszystkim nieporadnością w okolicach pola karnego rywali.

• Teraz blisko zdobycia gola była Termalica! Krzysztof Kaczmarczyk posyła groźny i nieprzyjemny strzał z okolicy dwudziestego metra, ale piłka przelatuje minimalnie obok słupka.

• Szansa Chojniczanki! Dobra wrzutka posłana w kierunku Mikołajczaka, ten zaś znalazł się oko w oko z Nowakiem. Jego strzał zostaje jednak zablokowany, a próbę dobitki z wielki trudem na rzut rożny wybija Sebastian Nowak.

• Jeśli gospodarze będą grali w ten sposób mogą zapomnieć o zwycięstwie. Zbyt łatwo popełniają błahe błędy, przed momentem Feciuch po chwili namysłu podał piłkę prosto pod nogi jednego z defensorów Termaliki.

• Za faul na Mroziku, Kopacz otrzymuję żółtą kartkę.

• Szybki zwrot akcji i piłka już znalazła się pod bramką Chojniczanki. Natarcie przyjezdnych powstrzymał Chyła blokując dośrodkowanie rywali. Mamy rzut wolny dla gości.

• Przy piłce ustawili się Mikołajczak i Mrozik, strzelał jednak ten drugi. Na pierwszy rzut oka uderzył dobrze, ale zbyt lekko i Nowak pewnie chwycił piłkę.

• Jarecki ukarany żółtą kartką. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Chojniczanki.

• Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem szczęścia szukał Foszmańczyk, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

• Szybka odpowiedź Termaliki, bardzo dobry rajd Biskupa, który z poświęceniem wszedł w pole karne Rafała Misztala zatrzymał się na defensorach Chojniczanki, którzy z ledwością zdołali zatrzymać piłkarza z Niecieczy.

• To mogła być dobra sytuacja gospodarzy, Mikołajczak ofiarnie przejął piłkę od rywali, ale zamiast wykorzystać ten fakt nie wiedział komu mógłby ją podać i ostatecznie stracił nad nią kontrolę.

• Lepszy okres gry Termaliki, która dominuje na placu gry, wykorzystują do przeprowadzania składnych akcji całą jego przestrzeń. Gracze Mariusza Pawlaka są na razie bezradni i nie mają na siebie żadnego pomysłu.

• Efektowny rajd Bednarka przyniósł drużynie z Chojnic rzut wolny.

• Ostra walka Mikołajczak z Kopaczem brak w bark, piłkarz Chojniczanki nie zdołał jednak odzyskać piłki i dośrodkować.

• Udany rajd Bednarka, który długim podaniem ładnie zmylił rywali nie przyniósł zagrożenia bramce przyjezdnych, bowiem piłka ostatecznie opuściła plac gry.

• Próba strzału z dystansu Dariusza Jareckiego, ale gracz gości nie popisał się i przestrzelił.

• Groźnie pod bramką Chojniczanki, do rzutu wolnego w okolicach jedenastego metra podchodzi Biskup, ale strzela zbyt wysoko.

• Strzał Ceglarza prosto w mur Chojniczanki, grę od bramki wznawia Misztal.

• Żółta kartka dla Chyły za faul na Bednarku.

• Dobrze mecz rozpoczęli piłkarze Chojniczanki, ale już na pierwszy rzut oka widać, że brakuje im pewności w ofensywie, bowiem nie potrafią przeprowadzić żadnej składnej akcji dającej możliwość zdobycia gola.

• Sołdecki decyduje się na oddanie groźnego strzału z dystansu, ale nieznacznie myli się i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

• Dobra akcja Chojniczanki, Duda wyszedł na czystą pozycje sam na sam z Nowakiem, ale sędzia doszukał się pozycji spalonej.

• Jakub Mrozik próbował dośrodkowywać, ale jego strzał pewnie złapał golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

• Dobrze mecz rozpoczęli piłkarze Chojniczanki, po akcji Arkadiusza Mysony mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

• Pierwszy gwizdek Piotra Idzika i rozpoczynamy spotkanie!

• Chojniczanka wystąpi dziś w czarno-zielonych strojach, zaś Termalica w pomarańczowych.

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Pochroń- Kogut, Kujawa, Pawlusiński, Piekarski, Pielorz, Piotrowski.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Szymański – Ikegami, Jankowski, Ostalczyk, Kołodziej, Cysewski, Laskowski.

• Przed meczem pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z krótką ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

• W rundzie jesiennej spotkanie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem.

• Z kolei w składzie Termaliki na pewno zabraknie dziś Karola Piątka, Jakuba Kiełba oraz Dalibora Plevy.

• Trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł dziś skorzystać z usług pauzujących za kartki Błażeja Radlera oraz Pawła Iwanickiego i kontuzjowanego Marka Gancarczyka.

• Termalica chociaż wiosną nie zanotowała jeszcze żadnej porażki, wygrała tylko jedno spotkanie, remisując dwa pozostałe. Zwycięstwo udało się wyrwać "Słonikom" w meczu z Dolcanem, zaś punktami gracze Piotra Mandrysza podzielili się z Kolejarzem Stróże i Puszczą Niepołomice.

• Wiosna w wykonaniu piłkarzy Chojniczanki nie zachwyca. W trzech pojedynkach jakie dotąd rozegrano zgromadzili na swoim koncie punkt, który dość niespodziewanie zdobyli w starciu z GKS-em Bełchatów. Poza szczęśliwym remisem, podopieczni Mariusza Pawlaka zanotowali dwie porażki - z Puszczą Niepołomice i Olimpią Grudziądz.

• Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 22. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza!