Chojniczanka Chojnice

2

Wisła Płock

0

• Koniec meczu. Chojniczanka wygrywa 2-0, a Wisła niestety wraca z niczym. Z przebiegu gry jednak Nafciarze zasłużyli sobie na bramkę honorową, a nawet na remis.

• Wisła zyskała kilka rzutów rożnych w końcówce meczu, ale wszystkie stałe fragmenty przez Nafciarzy są fatalne.

• Wiśle niewątpliwie należy się bramka honorowa. Mimo wszystko Nafciarze stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, a i mieli także momentami przewagę optyczną.

• Doliczono 4 minuty.

• Bardzo mądra decyzja Godinho. Przytrzymał piłkę i do tego wymusił faul.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Iwanickiego wszedł Godinho.

• Janus zagrywa do Sekulskiego, ale jego strzał bardzo niecelny.

• Dośrodkowanie Iwanickiego z wolnego w pole karne Wisły, ale Magdoń wybija piłkę głową.

• Druga zmiana w Chojniczance. Schodzi Mikołajzak, a w jego miejsce pojawia się Pląskowski.

• Strzał Sieleskiego........beznadziejny.

• Petarda Sekulskiego z wolnego! Misztal paruje na róg!

• Dziedzic oddawał strzał już praktycznie w pozycji leżącej i wywalczył tylko rzut rożny po którym nic nie wynikło.

• Fatalne podanie Feciucha.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Góralskiego wchodzi Sekulski.

• Grzelak za długo czekał na oddanie strzału i stracił piłkę. Błyskawiczna kontra Chojniczanki, Iwanicki wpada w pole karne, ale Stefańczyk w ostatniej chwili go zatrzymuje!

• Wiśle brakuje pomysłu na rozmontowanie obrony Chojniczanko. Wygląda to jak bicie głową w mur.

• Wrzutka Iwanickiego w pole karne, ale prosto w nogi Magdonia.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance. Za Ostalczyka na boisku melduje się Ropiejko.

• Druga zmiana w zespole Wisły. Schodzi Krzywicki, a w jego miejsce wchodzi Grzelak.

• Mikołajczak ukarany kartką za odkopnięcie piłki po gwizdku.

• Wrzutka Hiszpańskiego wyłapana przez Misztala.

• Żółtym kartonikiem za faul ukarany Chyła.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Za Grudnia wchodzi Mysona.

• Wydaje się, że Chojniczanka kontroluje przebieg gry. Nafciarze nie mają pomysłu na sforsowanie obrony gospodarzy.

• Znowu było groźnie pod bramką Wisły. Uderzenie Orłowskiego broni Kielpin, Mrozik starał się dojść do dobitki, ale Kielpin był szybszy. Mimo wszystko i tak był spalony.

• Wrzutka w pole karne Wisły, ale Radić wyjaśnia.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

• Piłkarze wracają już na murawę.

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka zasłużenie prowadzi do przerwy 2-0. Wracamy za 15 minut.

• Żółta kartka dla Feciucha.

• Doliczono minutę.

• Świetne dośrodkowanie Mrozika, głową uderzył Radler, ale świetnie obronił Kielpin. Przy dobitce Chyły nie miał jednak żadnych szans!

• 2-0!!!! CHYŁA!!

• Uderzenie Dziedzica z wolnego bardzo wysoko nad bramką.

• Żółta kartka dla Stefańczyka za dyskusje z arbitrem.

• Wyrzut z autu w pole karne Wisły, Ostalczyk odgrywa do Mikołajczaka, który oddaje strzał, ale po nodze Radicia piłką powędrowała na rzut rożny.

• Na uznanie zasługuj doping kibiców gości. Nafciarzy w klatce gości jest ok. 200. Zagłuszyli kibiców gospodarzy.

• Ostalczyk wdał się w drybling na prawej stornie i stracił piłkę na rzecz Hiszpańskiego.

• Ale okazja dla gospodarzy!! Rajd Ostalczyka zakończony strzałem, zabrakło niewiele!

• Uderzenie Grudnia z dystansu bardzo niecelne.

• Wisła po utracie bramki ma przewagę, ale nie przekłada się to na sytuacje.

• Dośrodkowanie Grudnia wyłapuje Misztal.

• Nafciarze zaczęli wyżej podchodzić do rywali. Starają się zaatakować pressingiem gospodarzy już na ich połowie.

• Wrzutka Janusa w pole karne, ale nie miał kto zakończyć tej akcji.

• Uderzenie Chyły głową, ale lekkie i bez problemów łapie piłkę Kielpin.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Magdoń za faul bez piłki.

• GOOOOL! Mikołajczak zmylił Kielpina i Chojniczanka wychodzi na prowadzenie!

• Rzut karny dla Chojniczanki! Orłowski faulowany w polu karnym!

• Dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale obrońcy wybijają futbolówkę.

• Moment wyrównanej gry. Piłka toczy się w środku pola.

• Kontra Wisły, ale za mocne prostopadłe podanie i od bramki rozpocznie bramkarz Chojniczanki.

• Było groźnie pod bramką gospodarzy. Dziedzic dostał piłkę w polu karnym, ale niepotrzebnie starał się podawać jeszcze do Krzywickiego i gospodarze przerwali tę akcję.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Wisły. Orłowski uderzał głową, ale prosto w Kielpina.

• Wisła od początku meczu atakuje lewym skrzydłem i tamtą stroną stara się zagrozić bramce Chojniczanki.

• Próba zagrania prostopadłej piłki do Ostalczyka, ale Nafciarze przecięli to podanie.

• Od razu szybka akcja gości. Krzywicki był faulowany na lewym skrzydle. Dośrodkowanie z rzutu wolnego jednak nie sprawiło żadnych problemów gospodarzom.

• Początek meczu. Od środka Wisła.

• Na trybunach jest także pokaźna grupa kibiców z Płocka. Zaśpiewali przed momentem 'Jesteśmy zawsze tam...'.

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Kto okaże się dzisiaj zespołem lepszym? A może padnie remis? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

• W ekipie gości dzisiaj dwie wymuszone zmiany. Za Burkhardta wystąpi Sielewski, a za Kaczmarka zagra Grudzień.

• Piłkarze obecnie przebywają na przedmeczowej rozgrzewce.

• W tabeli obecnie lepiej wygląda pozycja Nafciarzy, którzy z dorobkiem dwunastu punktów plasują się na szóstej pozycji. Chojniczanka za to z dziewięcioma oczkami jest na miejscu jedenastym.

• Do meczu pozostało ok. 25 minut. Zapraszam więc jeszcze do zapoznania się z Zapowiedzią tego meczu.

• Starcie beniaminków - tak można nazwać dzisiejszą potyczkę obydwu zespołów. Gospodarze dzisiejszego meczu nie wygrali już od kilku spotkań i dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli przerwać tą niechlubną passę przed własnymi kibicami.

• Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 8 kolejki 1 ligi gdzie na własnym obiekcie Chojniczanka Chojnice podejmie Wisłę Płock.