Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec

• Koniec meczu! Chojniczanka pokonuje Zagłębie 2:0!

• Dla Igora Krzykowskiego jest to debiut w Zagłębiu

• Krzykowski za Matusiaka w Zagłębiu.

• Podgórski za Kosakiewicza. Ostatnia zmiana w Chojniczance.

• Trzy minuty doliczone.

• Nie zapowiada się na to, by w końcówce spotkania były jeszcze emocje. Oba zespoły wyraźnie chcą jak najszybciej zakończyć mecz.

• Z rzutu wolnego Kieruzel huknął w mur.

• Żółta kartka dla Ninkovicia

• A w Zagłębiu Paluchowski za Martineza

• Mikołajczak zmienia natomiast Ferugę

• Pierwsza zmiana w Chojniczance. Garbacik za Pietruszkę

• Zagłębie nie ma pomysłu na skuteczny atak. Wszystkie próby powstrzymywane przez rywali

• Krótkie rozegranie kornera nie przyniosło efektów.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po strzale Zawistowskiego i interwencji Fabisiaka

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Bajdur w miejsce Wilka w zespole Zagłębia

• Uderzenie Grzelaka dobrze wybronił Fabisiak. Zagłębie nie podejmuje walki

• W odpowiedzi Zagłębie, ale dośrodkowanie Fonfary wybite przez obrońców.

• Zawistowski wypuścił piłkę do Kosakiewicza, który miał kolejną okazję na gola, ale tym razem nie trafił w bramkę.

• Kolejna okazja Chojniczanki, ale Kosakiewicz nie połapał się w akcji w polu karnym i piłkę wyłapał Fabisiak.

• Nic nie zapowiada, żeby Zagłębie miało dzisiaj odwrócić losy meczu. Punkty bardziej potrzebne są Chojniczance i to widać teraz w postawie obu zespołów.

• Dogodna okazja na podwyższenie prowadzenia Chojniczanki! W sytuacji sam na sam z bramkarzem Grzelak nie trafił jednak na bramkę z kilku metrów!

• Dudek płasko uderzył zza pola karnego. Na posterunku Podleśny

• Zza pola karnego uderzył Grzelak, ale piłka minęła bramkę. Było blisko!

• Początek drugiej połowy! Od środka gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka zmierza po zwycięstwo z Zagłębiem.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy

• Fergua z radości ściąga koszulkę i za to otrzymuje żółtą kartkę!

• Pietruszka zgrywa piłkę głową do Ferugi, a ten strzałem sprzed pola karnego podwyższa prowadzenie gospodarzy! 2:0!

• W końcówce pierwszej połowy tempo jakby spadło.

• Dośrodkowanie Mikity w pole karne, ale osamotniony Niedziela nie zdołał skorzystać z tego podania.

• Niecelnie sprzed pola karnego uderzył Dudek.

• Piłkę ze stałego fragmentu dośrodkował Dudek o ponownie piąstkowaniem popisał się Podleśny.

• Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Dudku.

• Faul w środku pola zawodnika Chojniczanki.

• Dośrodkowanie Ferugi w pole karny i Zawistowski na raty pokonał bramkarza gości!

• Gooooool! 1:0 dla gospodarzy! Zawistowski daje prowadzenie Chojniczance!

• Kosakiewicz w starciu z Martinezem w polu karnym. Upadł, ale faulu nie było.

• Wrzutka Mikity w pole karne, ale piłkę wybił zawodnik gości.

• Kosakiewicz ucierpiał po rajdzie skrzydłem i musi otrzymać pomoc medyczną.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Chojniczanki i piąstkować musiał Podleśny. Udanie, piłka wybita z pola karnego.

• Biernat ma już na koncie żółtą kartkę, ale popełnia kolejny faul. Tym razem bez konsekwencji, ale musi uważać.

• Sam poszkodowany uderzył z rzutu wolnego, ale ponad bramką.

• Żółta kartka dla Biernata za faul na Dudku przed polem karnym. Rzut wolny

• Dośrodkowanie Wilka i niecelny strzał głową Bartczaka. Goście w ataku

• Sprzed pola karnego strzał zdołał oddać Dudek, ale zbyt słaby by zaskoczyć Podleśnego. Niemniej odnotowujemy celne uderzenie.

• Biernat przytomną interwencją przerwał akcję Zagłębia. Jak na razie aktywniejsi w atakach są goście.

• Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Zawistowski, ale zdołał ją wybić Martinez.

• 12 minut meczu za nami, a oba zespoły nie oddały jeszcze celnego strzału.

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie Grzelaka i nieudana próba strzału Ferugi.

• Z kornera dośrodkował Wilk, a Sołowiej nie zdołał oddać strzału głową.

• Rzut rożny dla Zagłębia po akcji Bartczaka.

• Grzelak zagrał piłkę w pole karne ze skrzydła, ale nie znalazł podaniem nikogo z kolegów.

• Faul Araka w okolicach środka boiska. Chojniczanka rozpocznie od rzutu wolnego.

• W końcu akcja gospodarzy. Pietruszka dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejęli goście.

• Od ataków rozpoczynają goście. Dośrodkowania w pole karne Chojniczanki wiele nie przyniosły, a uderzenie Carlesa Martineza z dystansu było mocno niecelne.

• Od środka rozpoczyna Zagłębi! Gramy!

• Goście dzisiaj na biało, Chojniczanka w koszulkach w żółto-czerwone pasy.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na boisko, niedługo pierwszy gwizdek sędziego.

• Chojniczanka Chojnice potrzebuje dziś punktów by oddalić się od strefy spadkowej, nad którą ma zaledwie punkt przewagi. Zagłębie, które miało w tym sezonie walczyć o awans, w tej chwili plasuje się środkowej strefie tabeli i nie grozi mu ani awans, ani spadek.

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Chojniczanki: Dumieński, Garbarcik, Kostrzewa, Krzywicki, Majtyka, Mikołakczak, Podgórski. Rezerwowi Zagłębia: Perdijić, Fidziukiewicz, Krzykowski, Bajdur, Paluchowski, Klama

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Chojniczanki Chojnice z Zagłębiem Sosnowiec! Pierwszy gwizdek już za kwadrans.