Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

GKS Katowice

2

• GKS Katowice pewnie pokonuje Chrobrego i to on przybliża się do awansu! Walka o Lotto Ekstraklasę nabiera rumieńców!

• Koniec! Sędzia kończy ten mecz!

• Rezerwowy GKS-u świetnie wykorzystał fakt, że wszyscy zawodnicy Chrobrego są na ich połowie. Kiwnął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Słomka!

• Sławomir Janicki za pyskowanie sędziemu ogląda żółtą kartkę.

• Bartłomiej Kalinkowski wchodzi w miejsce Andreji Prokicia, czyli wszystkie zmiany wykorzystane.

• Bartłomiej Poczobut ukarany żółtą kartką.

• Oktawian Skrzecz schodzi z boiska, a w jego miejsce Wojciech Słomka.

• Łukasz Szczepaniak ukarany bezpośrednią czerwoną kartką! Oczywiście kartka zasłużona. Bardzo brutalny faul.

• Mandrysz dograł dobrze w pole karne, ale Michał Ilków-Gołąb uderza niecelnie głową.

• Andreja Prokić uderza głową prosto w bramkarza Chrobrego.

• Wojciech Kędziora zmienia Grzegorza Goncerza.

• Michał Michalec marnuje 100% okazję! Uderzył głową z 3 metra, ale znakomicie broni Mateusz Abramowicz!

• Damian Kowalczyk w miejsce Macieja Kony i gospodarze wykorzystują limit zmian.

• Łukasz Zejdler próbował przebić się przez defensywę gospodarza - bezskutecznie.

• Łukasz Szczepaniak prosto w mur.

• Trytko faulowany tuż przed polem karnym GKS-u. Nie ma Machaja, więc kto podejdzie do strzału?

• Bardzo słaby fragment meczu. Akcje kończą się na 40 metrze od bramki przeciwnika.

• Mateusz Machaj nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce Robert Mandrysz.

• Oktawian Skrzecz miał piłkę na 2:0, ale jego strzał o centymetry mija prawy słupek bramki Chrobrego!

• GKS Katowice walczy o podwyższenie wyniku, ale zawodnik gości łatwo traci piłkę.

• Adrian Błąd zderzył się z Mateuszem Machajem i potrzebna jest pomoc dla obu zawodników.

• Łukasz Szczepaniak wchodzi w miejsce Serhija Napołowa.

• Od środka drugą połowę zaczął Przemysław Trytko!

• Mecz nie zachwyca i nie będziemy tego ukrywać. GKS Katowice wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji i aktualnie jest na drugim miejscu w tabeli.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mateusz Macha wrzuca w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza gości.

• Mateusz Kamiński przyjął piłkę po dograniu z rzutu rożnego i pewnym strzałem z woleja pokonuje bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Kamiński otwiera wynik meczu!

• Adrian Błąd wrzuca z rzutu wolnego. Domaga się rożnego i chyba mu się udało wywalczyć korner.

• Mateusz Machaj bardzo dobrze uderza z dystansu, ale Ambramowicz pięknie interweniuje!

• Marcel Gąsior ukarany żółtym kartonikiem.

• Mateusz Machaj w pole karne, ale Trytko przegrywa pojedynek.

• Mateusz Machaj minimalnie nad bramką!

• Lukas Klemenz ukarany żółtą kartką za faul pod swoim polem karnym. Będzie okazja dla gospodarzy.

• Mateusz Machaj na spalonym. Stracona szansa na bramkę.

• Łukasz Zejdler doszedł do prostopadłego podania, lecz słabo złożył się do strzału.

• Grzegorz Goncerz świetnie uderza z woleja, ale równie znakomicie broni Janicki! Najgroźniejsza okazja tego meczu!

• Dobre dośrodkowanie Mateusza Machaja i w polu karnym Adrian Błąd ucierpiał przy starciu z Michałem Michalcem.

• Małe zamieszanie w polu karnym Chrobrego, ale jest tylko rzut rożny dla GKS'u.

• Michał Ilków-Gołąb ogląda żółtą kartkę.

• Grzegorz Goncerz fauluje w ofensywie i GKS traci szansę na zdobycie bramki.

• Dobre dośrodkowanie Kamila Słabego, jednak spokojnie wybijają defensorzy rywala.

• Pierwszy gwizdek dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Piłkarze wychodzą na murawę! Za kilka chwil rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Chrobry u siebie przegrał tylko dwa razy. Z kolei GKS w delegacji odniósł siedem zwycięstw.

• Zwycięzca tego meczu awansuje na drugie miejsce w tabeli. Będzie mieć dwa punkty straty do Miedzi Legnica, jeśli ta polegnie w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (rozpoczyna kwadrans później).

• Chrobry raczej nie myśli o Ekstraklasie. Pytaliśmy niedawno o to Trytkę, który został bohaterem 26. kolejki, i przyznał, że nie jest to wiodący temat w głogowskiej szatni. Inaczej rzecz przedstawia się w GieKSie. Ochota na grę wyżej jest naprawdę wyczuwalna.

• We wrześniu w bezpośrednim meczu obejrzeliśmy cztery gole - po dwa dla obu drużyn. Obie mają obecnie po 43 punkty.

• Ławka Chrobrego: Gospodinow, Borecki, Wajsak, Kowalczyk, Mandrysz, Szczepaniak, Nowicki.
    Ławka GKS:
    Wierzbicki, Midzierski, Mączyński, Kalinkowski, Słomka, Foszmańczyk, Kędziora.

• Obok prezentujemy wyjściowe jedenastki. Gospodarze praktycznie w optymalnym zestawieniu. Na ławce gości zaczyna Kędziora, którego od początku zastępuje Goncerz.

• Ależ to będzie widowisko! Przynajmniej wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Świetnie punktujący ostatnio Chrobry podejmie GieKSę, która zaczęła lepiej grać i tym samym realnie włączyła się do walki o Ekstraklasę.

Bartosz Głąb

©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. W najciekawszym spotkaniu 27. kolejki Nice 1. Ligi spotkają się dwaj sąsiedzi ligowej tabeli. Będący w tej chwili na najniższym stopniu podium Chrobry Głogów podejmie będący tuż za plecami GKS Katowice. Na dodatek oba zespoły mają po tyle samo punktów i ogromne szanse na awans do Lotto Ekstraklasy.

Zarówno Chrobry Głogów jak i GKS Katowice na wiosnę grają znakomicie. Drużyna dzisiejszych gospodarzy jedyną porażkę zanotowała na początku rundy w Tychach przegrywając z tamtejszym GKS-em 1:2. Od tamtej chwili Chrobry wygrał cztery spotkania, a zremisował jedynie z liderującą Miedzią Legnica.
Przed sezonem chyba mało kto stawiał Chrobrego w roli faworyta do awansu do Lotto Ekstraklasy, jednak teraz ten cel staje się coraz bardziej realny. Zespół z Głogowa w ostatnich trzech spotkaniach zdobył aż dziewięć bramek, a bardzo duży udział miał w tym najlepszy strzelec ligi, czyli Mateusz Machaj, który w tych spotkaniach zdobył aż cztery bramki. Aktualnie snajper Chrobrego ma na swoim koncie już piętnaście trafień.

Natomiast zespół z Katowic dawno już nie był tak blisko awansu do wymarzonej Lotto Ekstraklasy. Co roku klub stawia za priorytetowy cel awans, co roku kibice są zawiedzeni, a często atmosfera między klubem, a fanami jest bardzo gęsta. Teraz jednak podopieczni Jacka Paszulewicza są bliscy realizacji tego wymarzonego celu. GKS w tym roku wygrał pięć na sześć ligowych spotkań, a jedyną porażkę zanotował w meczu u siebie ze Stalą Mielec, która również ma coraz większą chrapkę na awans i nie ustępuje czołówce na krok. Wczoraj zespół z Mielca zremisowała z Odrą Opole 2:2 i taki wynik jest dużą szansą dla GKS-u i Chrobrego na prześcignięcie Stali i wskoczenie na pozycję wicelidera tabeli. W tym roku walka o awans jest niezwykle pasjonująca!

Sonda

Chrobry Głogów - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Jesienny pojedynek obu ekip jeszcze we wrześniu ubiegłego roku po bardzo emocjonującym spotkaniu zakończył się remisem 2:2. W tamtym meczu do przerwy drużyna z Katowic prowadziła już 2:0 po golach Jakuba Yunisa i Bartłomieja Kalinkowskiego, jednak w drugiej części spotkania Chrobry zdołał odrobić straty za sprawą trafień Przemysława Stolca i Mateusza Machaja.

Chrobry Głogów - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 27. kolejki Nice 1. Ligi Chrobry Głogów - GKS Katowice od 17:40 przeprowadzi Polsat Sport HD. Spotkanie prosto ze stadionu w Głogowie skomentują Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan. Relacja LIVE w GOL24.pl!