Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gospodarze liczą na...

Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gospodarze liczą na przełamanie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Doliczone siedem minut.

• Kolejne wykluczenie w pełnym agresji pojedynku. Tym razem Ilków-Gołąb otrzymuje drugą żółtą kartkę za ostry faul i w tej chwili mamy 10 do 9 w zawodnikach na boisku.

• GKS ruszył do ataku środkiem boiska, ale dobrze są ustawieni gospodarze.

• Nowak za Grzeszczyka. Goście chcą uniknąć trzeciej czerwonej kartki.

• Tyszanie nie mają szans na odzyskanie piłki, a Chrobrego zadowala to jednobramkowe prowadzenie.

• Ta przymusowa wymiana bramkarza trwała dość długo, więc możemy się spodziewać, że sędzia Dominik Sulikowski doliczy kilka minut więcej do regulaminowego czasu gry.

• Bramkarz za napastnika. Odyjewski zastąpił Lewickiego.

• Jeszcze Grzeszczyk łapie kartkę za niesportowe zachowanie.

• Bramkarz gości próbował ratować swój zespół przed utratą drugiej bramki. Zrobił to w sposób absolutnie niezgodny z zasadami i słusznie wyleciał z boiska! GKS Tychy gra w dziewiątkę!

• CZERWONA KARTKA DLA KONRADA JAŁOCHY!

• Kargulewicz za Kacpra Piątka.

• Bartosz Biel zastąpił Stebleckiego.

• Kamil Szymura za Jakuba Piątka.

• Gospodarze nie odpuszczają i szukają drugiego gola. Spokojnie wymieniają między sobą piłkę na połowie rywali i czekają na kolejny błąd defensywy.

• Jaka Kolenc w miejsce Tomasza Cywki.

• Lewicki ukarany kartką za ostry faul na rywalu.

• Chrobry dokumentuje przewagę liczebną prowadzeniem. Po słabym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wydawało się, że GKS Tychy oddalił zagrożenie. Wystarczyła jedna piłka zwrotna, a w szesnastce gości został Michał Ilków-Gołąb, który znalazł się przed Konradą Jałochą i strzelił gola.

• GOOOOOOOL! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB!

• Gospodarze starają się znaleźć sposób na dotarcie do pola karnego rywali, ale niewiele z tego wynika. Zbyt dużo niedokładności z ich strony.

• Ilków-Gołąb napomniany żółtą kartką za ostre potraktowanie rywala.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Bez bramek, ale z czerwoną kartką dla obrońcy GKS-u.

• Niespecjalnie widać, żeby Chrobry grał jednego zawodnika więcej. Ostatnie minuty to próby GKS-u.

• Cywka strzela po rożnym, ale rywale z pola wybijają futbolówkę.

• W ostatniej akcji Bougaidis wybił piłkę jakby składając się do przewrotu w tył.

• K. Piątek zatrzymany w szesnastce Chrobrego.

• GKS cofnięty. Chce przetrwać końcówkę.

• Steblecki długo czarował w polu karnym. W końcu się zaplątał i stracił piłkę.

• Lebedyński ukarany kartką za faul.

• Chrobry zwietrzył szansę na sukces. Atakuje. Przed chwilą piłka trafiła w boczną siatkę.

• MACHAJ! Bardzo mocny strzał z prawej nogi. Piłka minęła mur, ale również prawy słupek. Nie ma gola.

• Piłkarz był strasznie zdziwiony decyzją, ale długo nie protestował.

• CZERWONA KARTKA! NEDIĆ WYLATUJE Z BOISKA ZA FAUL PRZED SZESNASTKĄ.

• Nieporozumienie w Chrobrym. Skrzydłowy miał wybiec do piłki a został. Strata.

• A po rożnym faul na Bougaidisie w jego szesnastce.

• Niebezpieczny rykoszet po wrzutce Grzeszczyka. Piłka spadła tuż nad poprzeczką. Róg.

• Presja ma sens. GKS podszedł wysoko i wywalczył rożnego. Za linię z piłką wyszedł bramkarz.

• Kartka dla Cywki. Wcześniej minimalnie niecelny strzał GKS-u.

• Próba długiego zagrania do Lebedyńskiego - za mocna.

• Po kornerze zakotłowało się w polu karnym Chrobrego. Bramki jednak nie ma.

• Piłka w polu karnym GKS-u, ale nie ma strzału.

• Trwa niezbyt ciekawa walka między pomocnikami. Sporo wybić, niewiele grania po ziemi.

• Chrobry odzyskuje równowagę w środku pola. Dłużej się utrzymuje, częściej przebywa na obcej połowie.

• Jęk zawodu na ławce Chrobrego. Machaj źle odegrał w polu karnym.

• Strzał gości z dystansu - bardzo nieudany.

• Szarża Żytka zakończona odbiorem piłki w szesnastce.

• Leszczyński łapie piłkę po dośrodkowaniu.

• Chrobry ewidentnie zepchnięty do defensywy. Na razie wyłącznie się broni.

• Chwila przerwy w grze, bo ucierpiał jeden z gospodarzy.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Od razu ofensywnie goście.

• Chrobry na pomarańczowo-czarno, GKS na biało.

• W Głogowie dziś przyjemna, wiosenna pogoda. Jest słonecznie.

• Zespół Derbina ostatnio pokonał Radomiaka 1:0. Z kolei Chrobry spuścił z tonu. Zremisował z Miedzią 0:0.

• Dla GKS ten mecz jest szansą na zrównanie się punktami z wiceliderem, Górnikiem Łęczna. "Wystarczy" wygrać.

• Ławka rezerwowych Chrobrego: Bieszczad, Stolc, Praznovsky, Dziąbek, Kolenc, Kowalczyk, Piła.

• Ławka rezerwowych GKS Tychy: Odyjewski, Paprzycki, Moneta, Biel, Nowak, Połap, Kargulewicz, Szymura, Norkowski.

Chrobry - GKS Tychy LIVE! Gospodarze liczą na przełamanie

Chrobry - GKS Tychy LIVE! Gospodarze liczą na przełamanie ©Karina Trojok

Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy ONLINE. Gospodarze zajmują odległe miejsce, ale pałają żądżą zemsty za wysoką porażkę z jesieni. Chcą też przerwać swoją ostatnią kiepską serię. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Chroby Głogów - GKS Tychy ONLINE

Chrobry nie wygrał meczu od przeszło miesiąca. Po dwóch porażkach bezbramkowo zremisował z Miedzią Legnica. To wszystko sprawiło, że osunął się na trzynaste miejsce. Na dziś nie grozi mu ani spadek, ani tym bardziej walka o coś więcej.

GKS chciałby awansować i to najlepiej bez grania baraży. Tę wiosnę ma więcej niż przyzwoitą. Wygrał pięć razy, a po dwa razy remisował i przegrywał. Ostatnio pokonał Radomiaka Radom 1:0, przerywając jego serię czterech zwycięstw.

Damian Nowak, napastnik GKS: - Mecze są dla nas świętem i cieszymy się, że możemy w nich występować. Teraz będzie ich naprawdę dużo. W osiem dni zagramy trzy spotkania. To pokaże czy jesteśmy na tyle silną drużyną, żeby bezpośrednio awansować do Ekstraklasy. Ja wierzę, że tak będzie i zrobimy wszystko, żeby udowodnić to na boisku

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Tychy - Chrobry 4:0 (1 liga, 16.10.2020)

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - na stronie i w aplikacji IPLA TV. Dostęp jest bezpłatny. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00 - zapraszamy!