Cracovia

1

Flota Świnoujście

1

• Koniec meczu! Remis w hicie kolejki. Taki wynik sprawia, że czołówka ligi jeszcze bardziej się spłaszczyła. Zapraszamy na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net. Za dzisiaj dziękuje Krzysztof Orski!

• Kosanović miał piłke meczową, ale strzelił prosto w Kasprzika!!!!

• I od razu druga żółta dla Niedzieli! Flota kończy w dziesiątkę.

• Kontra Floty, ale słabo wykończona. Piłkę przejęli obrońcy.

• Żółta kartka dla Niedzieli za ostre wejście w Puzigace.

• Za Nwaogu wchodzi Arifović

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy

• Zaczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu!

• Ależ było blisko!! Kasprzik broni strzał głową z bliskiej odległości!!!

• Zaskakujące uderzenie Saidiego z ostrego kąta. Będzie korner.

• Żółta kartka dla Kasprzika za prowokowanie kibiców.

• Cracovia zamyka Flotę w ich polu karnym, ale poza kilkoma stałymi fragmentami gry nie ma profitu.

• Wrzutka Patryka Fryca wylądowała prosto w rękawicach Pilarza.

• Żółta kartka dla Bernhardta.

• Zmiana we Flocie. Za Olszara wchodzi Opałacz.

• Cracovia ruszyła do ataku! Co z tego wyjdzie?

• Wrzutka Puzigacy do Boljevicia, ale w trudnej sytuacji napastnik Cracovii nie dał rady czysto trafić w piłkę.

• Saidi podawał do Boljevicia, ale było to podanie niecelne. Piłka w rekach Kasprzika.

• Budziński został wyrzucony do boku i jego dośrodkowanie wyszło za bramkę.

• Próba podania Saidiego do Budzińskiego, ale piłka ląduje w rękach Kasprzika.

• Odważne ataki gości dały skutek. Kwadrans do końca i mecz zaczyna się od nowa!

• GOOOOOL!!!! Po dośrodkowaniu piłke z bliska do bramki Pilarza pakuje Aleksander!!!!! Remis w Krakowie!!!

• Flota atakuje coraz odważniej. Podopieczni trenera Kafarskiego nie mają nic do stracenia.

• Niepewna interwencja Pilarza, który wypuścił piłkę z rąk. Ostatecznie jednak nie ma zagrożenia pod bramka gospodarzy.

• Dośrodkowanie Jasińskiego wylatuje na aut bramkowy.

• Poprawka. Na boisku leżał Olszar a nie Aleksander :)

• Na boisku lezy Aleksander, który ucierpiał w starciu z Dąbrowskim.

• I mamy zapowiadana zmianę.

• Żółta kartka dla Dąbrowskiego.

• Trener Stawowy posłucha kibiców. Saidi już gotowy do wejścia.

• Dośrodkowanie Bodzionego dobrze wybija Żytko.

• Kibice domagają się wejścia Saidiego na boisko skandując "Saidi, Saidi". Czy trener Stawowy posłucha fanów krakowskiego zespołu?

• Zejdler nie doszedł do wrzutki z prawej strony.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie uderzał Olszar, ale piłkę zablokowali obrońcy!

• Soczyste uderzenie Danielewicza na ciało przyjął jeden z obrońców Floty. Mogło być groźnie.

• Tym razem akcja Nwaogu, ale bez strzału. Od bramki zacznie Pilarz.

• Szarża Bartłomieja Niedzieli zakończyła się efektowną wywrotką bez udziału zawodników Pasów.

• Zmiana we Flocie. Za Nnamaniego wchodzi Aleksander.

• Godzina gry za nami. Jak na razie obraz gry nie uległ zmianie. Dalej atakuje Cracovia.

• Dzisiejszy mecz ogląda 8295 kibiców.

• Po składnej akcji uderzył Danielewicz, ale prosto w Kasprzika.

• Z dystansu uderzył Danielewicz, piłka po rykoszecie nieznacznie minęła bramkę Floty. Będzie jeszcze jeden korner. Z niego jednak nic nie wyszło.

• Drybling Bernhardta, ale będzie tylko korner dla Cracovii.

• Bodziony uderzył, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Żytko faulował Nwaogu. Będzie rzut wolny z około 25 metrów.

• Niezła wrzutka Puzigacy. W polu karnym wywraca się Boljević, ale gwizdek sędziego milczy. Kibicom nie podoba się taka interpretacja arbitra.

• Wrzutkę Niedzieli pewnie złapał Pilarz.

• Nie było zagrożenia. Jednak teraz mamy rzut wolny i okazję na wrzutkę dla gości.

• Ofiarna interwencja Kosanovicia i będzie korner dla Floty, która przycisnęła w tym fragmencie meczu.

• Kosanović zagrywa na uwolnienie, piłka leci w kierunku Boljevicia, ale ten jest na spalonym.

• Cracovia gra wysokim pressingiem, gubi się Flota, która wybija piłkę na aut.

• Zbyt mocne podanie do Boljevicia. Od bramki zaczyna Kasprzik.

• Faulowany Puzigaca. Grę wznowi Cracovia.

• Zaczynamy drugą połowę! Od środka zaczyna Flota!

• Zmiana w Cracovii. Za Dudzica wchodzi Zejdler.

• Zawodnicy już wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy meczu!

• W przerwie meczu trójka dzieci strzelała rzuty karne Matko Perdijiciowi. Każdy z młodych kibiców trafił do bramki!

• Koniec pierwszej połowy! Cracovia zasłużenie prowadzi 1-0. Na drugie 45 minut zapraszamy za około kwadrans.

• To sie tak musiało skończyć. Cracovia przez całą pierwszą połowę atakowała i w końcu strzeliła upragnionego gola. Flota musi ruszyć do przodu. Tymczasem arbiter doliczył 1 minutę do pierwszej połowy.

• GOOOOOL!!!!! Ależ bomba Boljevicia z dystansu!!!! Piłka od słupka wpada do bramki Floty!!

• Ogłuszające gwizdy na stadionie. Ewidentnie na czas gra Grzegorz Kasprzik.

• Wrzutka Puzigacy i tym razem centymetrów zabrakło Boljeviciowi, żeby umiescić piłkę w siatce Floty!!

• W dobrej sytuacji znalazł się Bartłomiej Niedziela, ale strzelił prosto w Pilarza.

• Z dystansu uderzył Danielewicz. Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę bramki Kasprzika.

• Akcja Bernhardta, który wpadł w pole karne i następnie wstrzelił piłke na piąty metro. duże zamieszanie, ale ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy Floty.

• Niezłe dośrodkowanie Puzigacy, centymetrów brakło Dudzicowi żeby trafił w piłkę.

• Zza pola karnego uderzył Dąbrowski, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką Floty.

• Drybler Puzigaca minął dwóch przeciwników, ale sie zatrzymał na trzecim.

• Cracovia gra bardzo niedokładnie w ataku, ale solidnie w obronie. Zawodnicy floty nie maja praktycznie okazji pod bramką Pilarza.

• Kosanović z rzutu wolnego ustrzelił dzieci na sektorze rodzinnym...

• Żółta kartka dla Niewiady za faul na Dudzicu.

• Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Brakuje w ostatnich minutach składnych akcji podbramkowych.

• Niedziela chciał podać do Nwaogu, ale piłkę przejął Kosanović.

• Olszar uderzył płasko zza pola karnego, ale czujny jest Pilarz.

• Żytko faulował Nwaogu, ale nie będzie kary indywidualnej.

• Dąbrowski uderzył z dystansu, ale prosto w Kasprzika.

• Niedziela próbował uderzyć z dystansu, ale strzał został zablokowany.

• Budziński uderzył z dystansu i tyle generalnie wystarczy o tym powiedzieć. Bardzo niecelna próba.

• Ćwiartka meczu za nami. Jak na razie lepsze szanse miała Cracovia, która nieznacznie przeważa.

• Bernhardt wykłada piłkę do Danielewicza, który upadając oddaje strzał. Poradził sobie jednak Kasprzik. To mógł być gol!!

• Dobra interwencja w obronie Kosanovicia i Cracovia buduje kolejny atak pozycyjny.

• Dośrodkowanie Olszara, które się zmieniło w centrostrzał niewiele minęło bramkę Pilarza! Było gorąco!

• ciekawe rozegranie rzutu wolnego, było trochę zamieszania, ale w końcu defensywa Cracovii oddaliła zagrożenie.

• Faulowany Niedziela. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Floty.

• Bernhardt uderzył zza pola karnego. Piłkę odbił do boku Kasprzik, ale tam stał Dudzic. Skrzydłowy Pasów strzelił jednak bardzo niecelnie!!

• Nykiel zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Pilarza.

• Uspokoiła się nieco gra, chociaż generalnie cały czas w ataku jest Cracovia. Teraz na spalonym złapany został Dudzic.

• Żółta kartka dla Dudzica za faul na Nwaogu.

• Dośrodkowanie Nykiela okazało się zbyt głębokie, nikt z partnerów do niego nie doszedł.

• Wspaniała dwójkowa akcja Budzińskiego z Boljeviciem. Budzik wychodzi sam na sam z Kasprzikiem, ale strzela prosto w bramkarza Floty! To powinien być gol!!

• Główkował Nwaogu, ale 10 metrów od bramki Pilarza.

• Bernhardt pada przed polem karnym Floty, ale gwizdek sędziego milczy.

• Danielewicz zagrywa na pamięć, na... aut.

• Pierwsze celne uderzenie w tym meczu. Strzelał Bernhardt, ale na posterunku jest Kasprzik.

• Nwaogu źle przyjął piłkę i w efekcie strata Floty. Pierwsze minuty stoją pod znakiem niedokładności.

• Niedokładna piłka do Niedzieli i od autu grę wznawia Puzigaca.

• W odpowiedzi akcja Nykiela prawą stroną, ale ostatecznie faulował przeciwnika.

• Pasy grają aktywnym pressingiem, ale Flota jest w stanie przeprowadzić akcję ofensywną. Zatrzymany jednak został Nnamani.

• Od początku ogłuszający doping dla gospodarzy.

• Zaczynamy!! Od środka grę wznowili piłkarze Pasów!

• Minuta ciszy ku pamięci Krzysztofa Leśniaka.

• Sędzia dzisiejszego spotkania, Tomasz Radkiewicz, wyprowadza obie jedenastki na boisko. Za chwile zaczynamy mecz!!

• Zraszacze nawadniają murawę stadionu Cracovii.

• Murawa pustoszeje. Zawodnicy schodzą do szatni. Do rozpoczęcia meczu pozostało około 10 minut.

• Kibice powoli zbierają się na stadionie, jednak jak na razie frekwencja nie powala. Tradycyjnie liczbę fanów podam pod koniec meczu. Nie ma natomiast kibiców ze Świnoujścia.

• Piękna piłkarska pogoda w Krakowie. Świeci słońce, jest niedziela, dochodzi 19.00. Nic tylko grać w piłkę na najwyższym poziomie!

• Na boisko wybiega pierwsza jedenastka Pasów.

• To spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu zespołów. W tej kolejce swój mecz wygrał bydgoski Zawisza. Punkty za to straciła Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Zarówno Cracovia jak i Flota mają szansę na awans na pozycję wicelidera z małą stratą do lidera z Niecieczy. Emocje gwarantowane!!

• W ramce po lewej stronie są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska zawodników rezerwowych obu ekip.

Flota Świnoujście: Kupczanko, Aleksander, Arifović, Gilewicz, Kieruzel, Opałacz, Szałek.

Cracovia: Perdijić, Marciniak, Ntibazonkiza, Steblecki, Szeliga, Żołądź, Zejdler.

• Rozgrzewka piłkarzy Floty

• Na boisku trwa rozgrzewka zawodników Floty Świnoujście. Rozgrzewają się także rezerwowi gracze Pasów. Wyjściowa jedenastka tradycyjnie na przedmeczowy rozruch uda sie nieco później.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży w Krakowie! Już za około 35 minut rozpocznie się pojedynek na szczycie 1. ligi pomiędzy Cracovią a Flotą Świnoujście. Zapraszamy do pozostania z nami i śledzenia najszybszej relacji LIVE!