Cracovia

2

Górnik Łęczna

0

• Koniec meczu w Krakowie! 3 punkty zasłużenie do konta dopisze sobie Cracovia, która w tym meczu była drużyną lepszą i przede wszystkim skuteczną. Dziękujemy za udział w naszej relacji Live i zapraszamy na następne!

• Mateusz Żytko w ostatniej chwili przerwał dobrą akcję gości.

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej części tego meczu.

• Wspaniała próba lobu w wykonaniu Suvorova!! Tylko znakomita interwencja Prusaka zapobiegła utracie gola!!

• Suvorov wychodził sam na sam, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i dobrym wyjściem akcję przerwał Prusak.

• Owacja na stojąco dla schodzącego Boljevicia, za niego na boisku zameldował się Budziński.

• W polu karnym Irie odegrał piłkę do Szałachowskiego, ten uderzył piłkę kopniakiem rodem z filmów kung-fu, jednak czujny w bramce był Pilarz.

• Okres minimalnej przewagi gości, którzy częściej zaczeli gościć na połowie krakowian. Czy nie za późno?

• Waleczny kapitan Pasów jednak wraca na boisko.

• Po raz kolejny na boisku leży Szeliga, jednak wydaje się, że tym razem konieczna już będzie zmiana. Kapitan Cracovii boisko opuścił na noszach.

• Niezłe dośrodkowanie Boljevicia, jednak Strauss nie doszedł do tej piłki.

• Zmiana także w zespole Pasów, Zejdler schodzi a wchodzi Steblecki.

• I wchodzący zawodnik już otrzymał żółtą kartkę za ostry faul.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Za bohatera ostatniej akcji wchodzi Ropiejko.

• Jakby na zaprzeczenie moich słów oglądaliśmy wspaniały strzał Pesira zza pola karnego!! Krakowian uratowała poprzeczka!!

• Na boisku w Krakowie coraz bardziej pachnie trzecią bramką dla gospodarzy!

• W zamieszaniu po kolejnym rzucie rożnym piłkę na 5 metrze otrzymał Boljević, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany!!

• Nykiel spróbował akcji ofensywnej, jednak obrońcy wybili piłkę na rzut rożny po którym groźnie uderzał Strauss.

• Tempo gry wyraźnie opadło, Cracovia spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia i od czasu do czasu stara się groźnie atakować.

• Żółtą kartką ukarany Tymosiak za brzydki faul w środku boiska.

• Po zgraniu piłki klatką piersiową przez Suvorova strzelał Dudzic, ale tuż obok bramki!

• Kolejna zmiana w zespole gości. Za Oziemczuka wchodzi Zuber.

• Po rzucie wolnym pewnie piłkę wyłapał Pilarz.

• Ależ rajd Boljevicia! Przeszedł dryblingiem trzech przeciwników, wpadł w pole karne i oddał strzał, który nogą obronił Prusak! Piękna akcja!

• Zółta kartka dla Kosanovicia za faul taktyczny.

• Zmiana w Cracovii. Za Bernhardta wchodzi Suvorov.

• Głową strzelał Szałachowski, jednak piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Pilarza.

• Wydaje się, że druga bramka dla krakowian powinna uspokoić mecz, gdyż zawodnicy Bogdanki nie mają zbyt wielu argumentów na doprowadzenie choćby do remisu.

• Zmiana w zespole gości. Za Ricardo na boisko wchodzi Tymosiak.

• GOOOL! Boljević pewnie strzela karnego kompletnie myląc bramkarza gości!!!! Już 2-0!

• Faulowany w polu karnym Zejdler, będzie jedenastka!!

• Łukasz Zejdler miał dużo miejsca i czasu na dokłądne dośrodkowanie, jednak ostatecznie zrobił to fatalnie.

• W polu karnym ładnie uwolnił się Bernhardt, jednak strzelił prosto w bramkarza!

• Kosanović z wolnego trafia w słupek!! Ależ strzał obrońcy z Krakowa!

• Żółtą kartką ukarany Midzierski, będzie rzut wolny.

• Zejdler wrzucił piłkę w pole karne, tam był Bernhardt, ale uprzedzili go obrońcy.

• Groźne uderzenie Ricardo z ostrego kąta, jednak piłka mija bramkę Krzysztofa Pilarza.

• Zza pola karnego uderzał Pesir, ale niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze wracają już na boisko, za chwile rozpoczynamy drugą połowe spotkania.

• Jak do tej pory jesteśmy świadkami ciekawego, lecz jednostronnego spotkania w Krakowie. Bogdanka ewidentnie przyjechała tutaj po remis i przez praktycznie całą pierwszą połowę się broniła. Czy po przerwie taktyka zespołu z Łęcznej się zmieni? Odpowiedź na to pytanie poznamy za niecałą godzinę. Na dalszą część relacji zapraszamy po przerwie.

• Sędzia zakończył pierwszą część meczu.

• Na bramke Pilarza uderzał Irie, jednak niecelnie.

• Sędzia doliczył 2 minuty.

• Piłkarze Cracovii dopieli swego, przez całą pierwszą połowę atakowali i ich próby w końcu okazały się skuteczne. Mamy gola do szatni.

• GOOOL! Uderzenie Straussa odbił Prusak, jednak piłka wpadła wprost pod nogi Boljevicia, który z łatwością umieścił futbolówkę w pustej już bramce!

• Szarża Bernhardta w polu karnym, będzie rzut rożny.

• Strzał Szałachowskiego z trudem odbił Pilarz! To było bardzo dobre uderzenie byłego piłkarza Cracovii!

• Kosanović dobrze przerwał nieźle zapowiadającą się kontrę Bogdanki.

• Dobry, mocny strzał Kosanovicia, z najwyższym trudem piłkę do boku odbił Prusak, chwile później kolejna próba młodego Serba przeleciała tuż obok okienka bramki gosci!

• Rzut wolny dla piłkarzy Cracovii z około 35 metrów. Faulowany był Dudzic.

• Znakomite podanie do Zejdlera, którego w ostatniej sekundzie ubiegł Prusak. Po zderzeniu obaj wymagają interwencji lekarskiej, ale już wszystko w porządku.

• Nieporozumienie pomiędzy piłkarzami Cracovii, w efekcie strzał Dudzica został zablokowany przez obrońców.

• Przerwa w grze, na boisku leży leży ponownie Szeliga.

• Strzał Szeligi zza pola karnego także przeleciał nad bramką Prusaka. Cracovia ewidentnie chce strzelić w tej połowie przynajmniej jednego gola.

• Boljević w polu karnym odegrał do nadbiegającego Bernhardta, którego strzał przeleciał jednak nad poprzeczką. To była najlepsza okazja do strzelenia gola w tym meczu!

• Wrzutka Nykiela ląduje prosto w rękach bramkarza Bogdanki.

• Na boisku chwilowo spokojnie, Pasy starają się konstruować spokojnie swoje akcje, natomiast goście uważnie się bronią.

• Bernhard do Dudzica, ale jednak napastnika Cracovii ubiegł Sergiusz Prusak.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Rok Strauss. Będzie rzut wolny z około 30 metrów od bramki Pilarza.

• Pierwsza groźna kontra gości, na bramkę popędził Szałąchowski, jednak jego strzał został zablokowany, będzie rzut rożny.

• Wygląda jednak na to, że kapitan Cracovii powróci zaraz do gry.

• Na boisku leży Szeliga, który padł na murawę przez nikogo nie atakowany.

• Ostro wzięty w kleszcze Strauss, sędzia apeluje do piłkarzy o łagodniejszą grę.

• Ni to strzał ni to dośrodkowanie Kosanovicia ląduje w rękach bramkarza gości.

• Zawodnicy Bogdanki nie są w stanie wyjść spod dobrego pressingu Cracovii w związku z czym starają się rzucać dalekie piłki w strone Oziemczuka bądź Szałachowskiego, jednak jak na razie ta taktyka nie przynosi im żadnego powodzenia.

• Piłkarze Pasów cały czas w natarciu, zamykają przeciwnika na ich własnej połowie boiska.

• Dobra wrzutka Dudzica została w ostatniej chwili przecięte przez wracającego obrońcę, będzie korner.

• Głośne gwizdy na stadionie, kibice twierdzą, że faulowany z boku pola karnego był Zejdler. Sędzia pozostał jednak niewzruszony.

• Strzału głową próbował Dudzic, jednak po raz kolejny bez rezultatu bramkowego.

• Jak do tej pory lepsze wrażenie na boisku sprawiają gospodarze, którzy są w stanie przedostać się w obręb pola karnego Zielono-Czarnych, jednak nic wielkiego z tego nie wynika.

• Po pierwszym rzucie rożnym w tym spotkaniu strzelał Strauss, jednak ponad bramką.

• Próba dośrodkowania Boljevicia, jednak bramkarz gości zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

• Na strzał z 35 metrów zdecydował się Kosanović, jednak jego próba była nieudana i Prusak nie musiał w tej sytuacji interweniować.

• Jak na razie gra toczy się w środku boiska, obie drużyny starają się zdobyć ten rejon boiska i przeprowadzić swoją akcję.

• Ciekawostką jest fakt, że w dzisiejszym spotkaniu trener Wojciech Stawowy zdecydował się na roszady w ustawieniu swojej drużyny. Sławomir Szeliga gra jako środkowy obrońca, natomiast Krzysztof Nykiel wciela się w rolę prawoskrzydłowego.

• Rozpoczynamy spotkanie, pierwsza piłka dla gości!

• Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilkę przywitanie obu ekip i losowanie stron.Z głośników rozbrzmiewa hymn Cracovii.

• Zawodnicy obu ekip schodzą już do szatni aby wysłuchać ostatnich wskazówek trenerów. Na trybunach przybyło kibiców, jednak frekwencja jest niższa niż na poprzednich spotkaniach rozgrywanych na stadionie przy ulicy Kałuży. Brak niestety jest kibiców gości.

• Na stadionie w dalszym ciągu trwa rozgrzewka obu zespołów, do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut.

• Cracovia

• Dodatkowym smaczkiem dzisiejszego meczu będzie niewątpliwie występ w zespole gości Sebastiana Szałachowskiego, którego poprzednim klubem była właśnie Cracovia. Doświadczony zawodnik nie wspomina jednak miło swojego półrocznego pobytu w Krakowie, rozegrał w ciągu tego czasu tylko 8 spotkań i nie strzelił ani jednego gola. Już po rozwiązaniu kontraktu w jednym z wywiadów stwierdził gorzko, że w Cracovii dobry jest tylko stadion. Czy dziś Sebastian Szałachowski przyczyni się do porażki swoich byłych kolegów?

• Kibice Cracovii liczą w dzisiejszym meczu na zwycięstwo swoich ulubieńców, którzy w poprzedniej kolejce zostali pokonani w Grudziądzu. Fani Zielono-Czarnych liczą z kolei na podtrzymanie dobrej passy jaką ostatnio mają ich zawodnicy, którzy nie zaznali goryczy porażki już od 5 spotkań.

• Zawodnicy Bogdanki już są obecni na murawie gdzie rozgrzewają się pod czujnym okiem trenerów. Zawodnicy Pasów na razie pozostają w szatni, rozgrzewkę przeprowadzają tylko bramkarze krakowskiej drużyny.

• Składy wyjściowe obu zespołów widoczne są już w ramce po lewej stronie ekranu a tymczasem podaje nazwiska zawodników, którzy zasiądą na ławkach rezerwowych obu ekip. Bogdanka Łęczna: Socha, Pielach, Wojdyga, Tymosiak, Gamla, Ropiejko, Zuber.

Cracovia: Skrzeszewski, Danielewicz, Dąbrowski, Puzigaca, Steblecki, Suvorov, Budziński.

• W Krakowie dobra pogoda do grania w piłkę, pierwsi kibice już zjawiają się na stadionie aby spędzić ten wieczór emocjonując się grą na, miejmy nadzieję, wysokim poziomie.

• Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Kałuży w Krakowie. Już za 45 minut rozpocznie się mecz IX kolejki I ligi pomiędzy miejscową Cracovią a Bogdanką Łęczna. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji Live z tego spotkania!