• Straus odbiera piłkę Marciniakowi, Florek wychodzi sam na sam, ale wypuszcza sobie za daleko piłkę!

• Nakoulma wchodzi między obrońców Cracovii, wychodzi sam na sam z Kaczmarkiem, ale zostaje zatrzymany przez golkipera Cracovii!

• Rok Straus ukarany zostaje żółtą kartką za faul w nogi rywala.

• Strzał Jonczyka z bliskiej odległości broni Kaczmarek!

• Za Bembena wchodzi Płonka.

• Za Gołębiewskiego wchodzi Sobczak.

• Za Dudzica wchodzi Rupa.

• Nawotczyński traci piłkę w narożniku i zostaje zmuszony faulować.

• Dudzic uderza na bramkę po zagraniu Stebleckiego, ale trafia prosto w Banasia.

• Dobra akcja Cracovii, ale wrzutkę partaczy Florek.

• Za Gasparika wchodzi Jonczyk.

• Kolejna zmiana zabrzan. Za Pazdana wchodzi Szymura.

• Zmiana w Górniku za Kwieka wchodzi Nakoulma.

• Na boisku pojawia się Sebastian Steblecki zmieniający Bartczaka.

• Groźny strzał Mączyńskiego zmierza do bramki przy samym słupku, ale świetnie spisuje się Wojciech Kaczmarek!

• Florek fauluje na połowie przeciwnika.

• Samotna akcja Strausa zostaje zakończona niecelnym strzałem Bojlevica.

• Puzigaca dośrodkowuje prosto w ręce bramkarza Górnika.

• Dośrodkowanie Marciniaka wyłapuje Kaczmarek.

• Kwiek fauluje Bartczaka.

• Za wysoko podniesiona noga Thomika i wznowi Cracovia.

• Soczysty strzał Kosanovica z rzutu wolnego broni golkiper zabrzan!

• Szansa dla "Pasów"! Z sześciu metrów uderza Bartczak, ale świetnie broni Pesković.

• Zmiana w Górniku za Dancha wchodzi Banaś.

• Za Gąsińskiego wchodzi Kaczmarek.

• I Mateusz Florek za Andrzeja Niedzielana.

• Puzigaca za Strunę.

• Zmiany w drużynie Cracovii. Za Hoska, Nawotczyński.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Jak na razie w Krakowie wygrywa Górnik, obie drużyny miały po kilka szans na strzelenie większej ilości bramek. Mimo prowadzenia zabrzan, mecz można uznać za wyrównany. W przerwie szykuje się kilka zmian.

• Koniec pierwszej połowy!

• Dudzic chcąc zagrać do Boljevica podał Borysowi w ręce.

• Mocny strzał Kwieka broni Gąsiński.

• Wszystkie gole na razie padają po stałych fragmentach gry. Wszystkie zostały strzelone głową.

• GOOOOOOOOOOOL!! 2:1 dla zabrzan! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Mączyńskiego, głową wykończył Gołębiewski!

• Żytko przestawia sobie piłkę na lewą, nogę oddaje strzał, ale zostaje zblokowany wślizgiem. Będzie rzut rożny.

• Dudzic po błędzie w obronie Górnika biegł z piłką w sytuacji trzy na trzy! Minął dwóch defensorów, ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką!

• GOOOOOOOOL!! Nie, nie ma! Dośrodkowanie Boljevica głową wykończył Niedzielan, ale arbiter liniowy uznał, że napastnik Cracovii znajdował się na pozycji spalonej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1! Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Boljevica doskonale głową wykończył Jan Hosek!

• Dudzic ruszył z piłką prawą stroną, ale zamiast zagrać do Bartczaka oddał piłkę przeciwnikowi.

• Gołębiewski wyrzuca na stronę Marciniaka, ale piłka opuszcza plac gry.

• Mocna piłka posłana do Thomika od Dancha wychodzi na aut bramkowy.

• GOOOOOOOOOOOOL!! 1:0 dla Górnika! Po dośrodkowaniu w pole karne najwyżej do piłki wyskoczył Marciniak i umieścił futbolówkę w siatce Gąsińskiego!

• Straus fauluje Dancha na trzydziestym metrze od bramki.

• Na lewym skrzydle nabiega Marciniak, ale zamiast dośrodkować wybił w trybuny.

• Niedzielan wyprowadza piłkę z przed pola karnego i zostaje faulowany przez Pazdana.

• Nieupilnowany Kwiek oddaje strzał z 10. metrów, ale piłka minimalnie mija bramkę!

• Bemben z rzutu wolnego podaje piłkę do Thomika, ale ten nie zdołał do niej dobiec i z piątki wznowi golkiper Cracovii.

• Dudzic przyjmuje piłkę, ale szybko zabiera mu ją Bemben.

• Błąd Nykiela naprawia Kosanović, ale piłka i tak wylatuje poza linię boczną.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego minimalnie przelatuje obok nogi Bartczaka.

• Nykiel dośrodkowuje na głowę do Żytki ten celnie wycofuje do Bartczaka, ale strzał pomocnika Cracovii zostaje zatrzymany przez stojącego na słupku obrońcę!

• Piękna bomba Kosanovica z 25. metrów zostaje wybroniona przez Borysa!

• Dudzic zabiera się z piłką między pomocnikami Górnika, ale zostaje sfaulowany.

• Długa piłka do Gołębiewskiego zostaje przerwana przez Hoska.

• Niedokładne zagranie Kwieka i Gąsiński wznowi z piątego metra.

• Bemben biegnie po linii pola karnego wycofuje na 15. metr, ale tam najszybciej znalazł się Bartczak.

• Niedzielan wychodzi wysoko pressingiem, ale obrońcy Górnika zachowują zimną krew i nadal rozgrywają między sobą piłkę.

• Kosanovic zagrywa długą piłkę do Niedzielana, ale "Wtorek" znajduje się na pozycji spalonej.

• Dośrodkowanie Bembena głową przerywa Hosek.

• Krakowianie spokojnie rozgrywają na własnej połowie.

• Trener Pasieka dokonał jednej zmiany przed zejściem z rozgrzewki, od pierwszych minut za Radomskiego gra Żytko.

• Po dośrodkowaniu w pole karne głową uderza Thomik, ale nie trafia w bramkę.

• Górnik naciera na krakowian. Gołębiewski uderza z szesnastki, ale zostaje zblokowany przez Kosanovica.

• Zaczynamy pierwszą połowę sparingu Cracovii z Górnikiem Zabrze!

• W Cracovii z opaską kapitana wystąpi Bartłomiej Dudzic, a w Górniku Adam Danch.

• Zawodnicy wychodzą na murawę.

• Nad Krakowem deszczowa aura! Piłka może zachowywać się nienaturalny sposób o utrudni pracę zwłaszcza bramkarzom.

• Wyjściowa jedenastka Górnika: Borys, Pazdan, Gołębiewski, Kwiek, Thomik, Przybylski, Marciniak, Bemben, Danch, Gasparik, Mączyński Zmiennicy: Michalak, Steuer, Banaś, Szymura, Nakoulma, Płonka, Kucza, Wodecki, Jonczyk, Król, Sobczak

• "Pasy" wystąpią w składzie: Gąsiński, Nykiel, Hosek, Kosanovic, Struna, Radomski, Bartczak, Dudzic, Straus, Boljevic, Niedzielan Ławka rezerwowych: Kaczmarek, Nawotczyński, Puzigaca, Żytko, Steblecki, Żołądź, Rupa, Florek

• Już za trochę ponad 5 minut w Krakowie rozpocznie się sparing pomiędzy Cracovią, a Górnikiem Zabrze.