• KONIEC MECZU! CRACOVIA UCIEKA ZE STREFY SPADKOWEJ!!!

• Struna zostaje ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL!!!! 3:0! Fenomenalna akcja Pasów, a strzelcem gola Andraz Struna!!

• Steć za Frankowskiego i jest to ostatnia zmiana w tym meczu.

• Ostatnia zmiana Pasów. Krzywicki za Ntibazonkizę.

• W sytuacji sam na sam znajduje się Ntibazonkiza! Saidi uderza lewą nogą, Sandomierski bardzo dobrze broni!

• Kolejna kontra Pasów, ale Ntibazonkiza za wcześnie zdecydował się na podanie.

• Bardzo dobra okazja na 3:0 dla Cracovii, ale Suvorov nie dogadał się z Struną.

• Grzyb bardzo dobrze uderza z dystansu, z problemami broni Kaczamrek, ale tego czego nie wybroni golkiper Pasów to uratuje Radomski.

• Druga zmiana Jurija Szatałowa. Struna za Szeligę.

• Jaga stara się zmienić rezultat, ale najpierw w rywala uderzył Kupich, a później Grzyb niecelnie zagrywa na aut bramkowy.

• Visnakovs ponownie strzela, tym razem z drugiej części pola karnego. Szamotulski broni z problemami.

• Sprytnie wykonany rzut rożny i Visnakovs uderza w rywala z 14 metrów.

• Goście starają się atakować, ale Cracovia ma bardzo zwarte szeregi obronne i Kaczmarka w bramce.

• Jaga szybko wznawia z rzutu wolnego, Seratlic dośrodkowuje, ale Kaczmarek łapie piłkę bez problemów.

• Kolejna zmiana Jagiellonii. Makuszewski za Burkhardta.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Bartczak uderza głową! Szamotulski świetnie broni strzał z bliskiej odległości!

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Za Dudzica wchodzi Visnakovs.

• Seratlic stara się dograć w pole karne na nabiegającego Frankowskiego, ale zagrywa bardzo niedokładnie i Kaczamrek wznawia od bramki.

• Klich opuszcza murawę w asyście fizjoterapeutów.

• Rzut wolny dla Jagiellonii zostaje wykonany przez Grzyba, który trafia w Klicha.

• Kolejna dobra interwencja Kaczmarka po kolejnym strzale z dystansu.

• Cracovia wykonuje to co robi najlepiej. Kolejny kontratak zostaje zakończony strzałem Ntibazonkizy. Saidi nie trafił jednak w bramkę.

• Żółtą kartkę obejrzał Sławomir Szeliga za faul na środku boiska.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0! Po świetnym kontrataku Pasów, piłkę w siatce umieszcza Suvorov, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Szamotulskim!

• Groźnie pod bramką Pasów, ale dośrodkowanie zostaje zablokowane przez Kosanovica.

• Burkhardt uderza z 25 metrów, ale Kaczmarek zachowuje spokój i dobrą interwencją ratuje kolegów przed stratą bramki.

• W tej części meczu to Jagiellonia rzuca się rywalom do gardeł. Strzał z dystansu zostaje wyłapany przez Kaczmarka.

• Frankowski wykonuje rzut wolny, ale dośrodkowanie jest za słabe.

• Pan Trochimiuk rozpoczyna drugą połowę!

• Zmiana zawodnika w drużynie Jagiellonii. Na placu gry pojawił się Ermin Seratlic zastępujący Latę.

• Piłkarze są na murawie, ale mecz jeszcze się nie zaczyna.

• Piłkarze obu drużyn ponownie pojawili się na murawie.

• Cracovia prowadzi 1:0 w niezwykle ważnym spotkaniu podczas gdy ich rywale z dołu tabeli przegrywają swoje mecze. Liczymy na równie dobrą drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza połowa została przedłużona o 2 minuty, a żółtą kartkę obejrzał Klich.

• Kupisz walczy w narożniku, ale Suart nie pozwala mu na dobre dośrodkowanie.

• Spojenie! Saidi Ntibazonkiza technicznym strzałem uderza z narożnika pola karnego, ale piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką! Przepiękne uderzenie!

• Po słabym dośrodkowaniu Cracovia rusza z kontratakiem, który zostaje przerwany przez faul Kupisza.

• Klich mija Grzyba i ponownie uderza z 20 metrów. Ponownie się nie udało.

• Ntibazonkiza napędza kolejny atak. Burundyjczyk krótko zagrywa do Klicha, a ten uderza z 20 metrów. Szamotulski nie musi interweniować.

• Cracovia rusza z kontratakiem po rzucie rożny, ale nierozważnie zachowuje się Dudzic Jagiellonia przejmuje piłkę.

• Frankowski dostaje świetną piłkę! Z bramki wychodzi Kaczmarek i zażegnuje niebezpieczeństwo wybiciem za pole karne. Bramkarz Cracovii leży na murawie razem z napastnikiem Jagi.

• Hermes bezradnie fauluje Klicha, ale żółtej kartki nie obejrzał. Kibice głośno protestują, a Klich póki co opuszcza plac gry.

• Dobra okazja do gola zostaje zmarnowana przez Klicha, który niedokładnie zagrał do Ntibazonkizy. Jaga rusza z kontrą, ale zmuszona zostaje do wycofania piłki.

• Kosanovic świetnie rozrzuca do Suvorova. Mołdawian mija rywala i uderza na bramkę. Piłka ląduje bezpiecznie w rękach Szamotulskiego.

• Frankowski wychodzi sam na sam z Kaczmarkiem, ale mądrze zachowuje się golkiper gospodarzy i łapie piłkę! Franek i tak był na spalonym.

• Zza pola karnego uderza Ntibazonkiza, ale Szamotulski spisuje się bardzo dobrze i sparuje piłkę po za szesnastkę.

• Ten gol jest zastrzykiem pozytywnej energii dla Pasów! Nadal grają ofensywnie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Klich pokonuje rywala technicznym strzałem z rzutu wolnego! 1:0 dla Cracovii!

• Ntibazonkiza sprytnym dryblingiem mija rywali i zostaje faulowany na 17 metrze od bramki!

• Kosanovic próbuje podania za obrońców. Do jego zagrania ledwo co dochodzi Suvorov i jego strzał zostaje wyłapany przez Szamotulskiego.

• Szeliga zostaje faulowany przez Burkardta i Cracovia będzie wykonywać rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Jak na razie to Cracovia utrzymuje się przy piłce dyktując rywalowi swój styl gry.

• Klich dośrodkowuje z prawej strony, piłka przelatuje przez całe pole karne i trafia pod nogi Ntibazonkizy! Burundyjczyk miał sporo czasu, ale przestrzelił!

• Szybkie wznowienie i Suvorov wrzuca piłkę na głowę Dudzica! Napastnik Pasów ponownie nie trafił w bramkę!

• Ntibazonkiza popisuje się atrakcyjną sztuczką techniczną, ale udaje mu się wywalczyć tylko aut.

• Rzut wolny dla Jagiellonii z 35 metrów. Po słabym zagraniu Burkardta myli się Suvorov, jednak jego błąd naprawia Kosanovic.

• Zawodnicy Pasów nadal utrzymują się przy piłce na połowie rywala. Strzał z 15 metrów oddaje Ntibazonkiza, ale zostaje zblokowany przez Norambuene.

• Pomocnik Cracovii został przeniesiony za linię boczną, gdzie jest teraz opatrywany.

• W akcji ofensywnej w twarz uderzony zostaje Ntibazonkiza. Pan Trochimiuk znajdował się bardzo blisko, ale nie zareagował!

• Pierwsza sytuacja dla Jagi. Dośrodkowanie z rzutu rożnego jest jednak niecelne i piłka zostaje wybita z dala od bramki.

• Groźna akcja gospodarzy! Po błędzie defensywy gości na czystej pozycji znajduje się Klich, który dogrywa do dobrze rozstawionego Dudzica, ten jednak musiał uderzać wślizgiem i w efekcie nie trafił w bramkę.

• Suart próbuje długiego podania górą do Dudzica, ale napastnik Cracovii nie zdążył dobiec do piłki.

• Jaga rusza z kontratakiem. Burkhardt uderza z dystansu, ale piłka ledwo co dotoczyła się w ręce Kaczmarka.

• Goście zaczynają się gubić w wyniku wysokiego pressingu. Po niedokładnym zagraniu dryblingiem rusza Suvorov i uderza na bramkę. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Pierwszy faul w tym spotkaniu. Nie przepisowo postąpił Ntibazonkiza.

• Cracovia od razu przechodzi do ofensywy. Jagiellonia nie wyszła jeszcze z własnej połowy.

• Zaczynamy!

• Piłkarze Pasów mimo grania na własnym obiekcie ubrani są w czarne stroje.

• Zawodnicy obu drużyn wyszli już na murawę!

• Na trybunach zasiedli już prawie wszyscy kibice. Na zapełnienie stadionu w tym meczu liczyć jednak nie możemy.

• Do pierwszego gwizdka pozostało zaledwie 6 minut!

• Arbitrem tego spotkania będzie pan Radosław Trochimiuk z Mazowieckiego ZPN-u.

• Znamy już składy obu drużyn.

Cracovia: Kaczmarek, Szeliga, Bartczak, Dudzic, Klich, Kosanovic, Ntibazonkiza, Radomski, Suart, Mierzejewski, Suvorov.

Rezerwa: Gąsiński, Giza, Bolievic, Struna, Trivunovic, Visnakovs, Krzywicki.

Jagiellonia: Sandomierski, Skerla, Pejovic, Kupisz, Hermes, Lato, Norambuena, Frankowski, Grzyb, Burkhardt, Arzumanyan.

Rezerwa: Słowik, Kascelan, Steć, El Mehdi, Makuszewski, Kijanskas, Seratlic.

• W szeregach Jagiellonii widoczne jest rozluźnienie. Zawodnicy podczas rozgrzewki śmieją się i dużo rozmawiają. Inaczej jest w drużynie gospodarzy. Skupieni na walce o utrzymanie gracze Pasów milczą.

• Na murawie są już zawodnicy gospodarzy.

• Na rozgrzewce pojawili się gracze z Białegostoku. Z drużyny Pasów póki co rozgrzewają się tylko bramkarze.

• Witamy na stadionie przy ulicy Józefa Kałuży! Już za godzinę w tym miejscu odbędzie się mecz pomiędzy Cracovią, a Jagiellonią. Stawką tego spotkania będzie byt krakowian w Ekstraklasie i bój białostoczan o europejskie puchary!