0

Jagiellonia Białystok

0

• Dziękuję za uwagę i żegnam.

• Cracovia w tym meczu przeważała, ale nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji i na swoje konto może zapisać sobie tylko jeden punkt.

• VIsnakovs zagrywa do Szałachowskiego, a ten strzela w obrońcę! Koniec meczu!

• Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka opuszcza plac gry, Kaczmarek o bramki.

• Hosek trafiony stopą w głowę. Kaczmarek biegnie po piłkę.

• Strzał Boljevica i pewnie łapie Sandomierski.

• Norambuena ukarany żółtą kartką!

• Faul na Bartczaku, będzie rzut wolny z 18. metrów! Czy do piłki podejdzie Boljević?

• Visnakovs uderza na bramkę i Boljević dobija w boczną siatkę! 4 minuty doliczone do tego spotkania.

• Popisowa klepka zawodników Jagiellonii, ale Dzalamidze zostaje złapany na spalonym.

• Kontuzjowany Porębski zostaje zmieniony przez Arzumanjana.

• Skurcze łapią zawodnika Jagielloni, na boisko wchodzą nosze.

• Potężna bomba Boljevica, Sandomierski odbija nad siebie i piłka uderza w poprzeczkę!

• Wrzutka Frankowskiego z kornera, futbolówka przechodzi całe pola karne i wychodzi za linię końcową.

• Centra w pole karne i Hosek główkuje na rzut rożny.

• Dośrodkowanie w pole karne i znowu futbolówkę łapie bramkarz Jagi.

• Niesygnalizowany strzał Szałachowskiego, piłka po rykoszecie pada na piąty metr gdzie w woleja uderza Bokjević! Piłka zmierza tuż koło słupka, ale pięknie broni Sandomierski!

• Strzał z dystansu i pewnie łapie piłkę Kaczmarek.

• Podanie na dobieg do napastnika Cracovii, Van der Biezen dopada do piłki, ale arbiter wskazuje pozycję spaloną. Wściekły Holender.

• Dzalamidze wpada z piłką w pole karne, oddaje strzał i trafia w obrońcę. Chwilę później poprawia jego kolega, ale skutecznie broni Kaczmarek.

• Bartczak atakuje nakładką rywala. Faul.

• Żytko powstrzymuje Dzalamidze przy linii bocznej i w efekcie od bramki wznawia Kaczamarek.

• Dzalamidze ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Visnakovs wychodzi w sytaucji sam na sam, decyduje się mijać bramkarza i ta sztuka mu się nie udaje!

• Żółta kartka dla Pejovica.

• Świetna akcja Cracovii zostaje zakończona strzałem z woleja VIsnakovsa! Piłka przechodzi nad poprzeczką po ruykoszecie od zawodnika Jagi.

• Visnakovs zagrywa wzdłuż linii bramkowej, ale z piłką mija się Szałachowski!

• Matulevicius zostaje zmieniony przez Visnakovsa.

• Struna próbuje zagrać długą piłkę w stronę napastników, ale wybija wyżej niż dalej.

• Maciej Makuszewski z dziecinną łatwością wbiega z piłką na 14. metr i oddaje groźny strzał, który świetnie broni Kaczmarek!

• Tomasz Frankowski zmienia Grzegorza Rasiaka.

• Uderzenie obok bramki Kaczmarka.

• Luka Pejović zmienia ukaranego żółtą kartką Pawła Nowotkę.

• Mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale trafiony zostaje... napastnik Jagielloni - Grzegorz Rasiak!

• Nawotczyński fauluje rywala 4 metry przed polem karnym i zostaje ukarany żółta kartką.

• Świetne dogranie z głębi pola w szesnastkę gości, głową uderza Van der Biezen i broni Sandomierski!

• Paweł Nowotka fauluje taktycznie Van der Biezena i otrzymuje żółtą kartkę.

• Dzalamidze oddaje strzał z kąta, piłka odbija się od poprzeczki, następnie od słupka... i nie wpada do bramki! Ależ uderzenie!

• Faul na Nowotce przy polu karnym Jagiellonii.

• Kupisz przebija piłkę głową do Dzalamidze, ten wychodzi w sytuacji sam na sam, ale arbiter liniowy wskazuje pozycję spaloną.

• Van der Biezen wychodzi na czystą pozycję, stara się dograć do lepiej rozstawionych kolegów, ale zostaje zablokoway i mamy korner.

• Dośrodkowanie w pole karne, Nawotczyński mija się z piłką, a ta trafia pod nogi Rasiaka, który z najbliższej odległości uderza niczym przedszkolak i futbolówka ląduje w rękach Kaczmarka!

• Bardzo słabe dośrodkowanie w wykonaniu Suarta i piłka ląduje za linią końcową z dala od bramki Sandomierskiego.

• Van der Biezen fauluje rywala w ofensywie. Goście wznawiają spod własnej bramki.

• Szansa dla Jagi, ale w ostatniej chwili piłkę za linię końcową wybija Hosek!

• Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii i Nawotczyński fauluje Rasiaka.

• Mateusz Żytko skutecznie się zastawia i wywalcza rzut rożny dla Cracovii.

• Za mocne podanie Dzalamidze i Cracovia wznawia z autu.

• Lekka mżawka nad Krakowem.

• Zaczynamy drugą połowę! Obie drużyny w niezmienionych składach.

• Za niedługo początek drugiej połowy.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• W pierwszej połowie zdecydowanie w akcjach ofensywnych przeważała Cracovia. Śmiałe poczynania gospodarzy przełożyły się n kilka strat, które zostały zamienione na groźne kontry w wykonaniu Jagiellonii. Żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich okazji i do przerwy mamy 0:0 licząc, że druga odsłona przyniesie jakieś gole.

• Zamieszanie w polu karnym i sytuacje wyjaśnia Van der Biezen, chwilę później niecelny strzał zawodnika Jagi i koniec pierwszej połowy.

• Żółty kartonik dla Suarta po faulu na Dzalamidze. Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Żytko ukarany żółta kartką za agresywny wślizg w nogi rywala.

• Matulevicius świetnie atakuje Gusica, blokuje piłkę, ale ta spada ponownie pod nogi obrońcy Jagi.

• Van der Biezen stara się zagrać na skrzydło, ale wybija piłkę w aut.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale wszystko wyjaśnia Nawotczyński, a chwilę później Suart.

• Strzał Dzalamidze i piłka przechodzi obok dalszego słupka.

• Świetne zagranie Bartczaka do Struny, ten odgrywa w stronę bramki do Matuleviciusa, ale napastnik Cracovii zamiast wziąć piłkę próbuje ją przepuścić do Van der Biezena i cała akcja zostaje zmarnowana.

• Matulevicius zostaje faulowany wychodząc na czystą pozycję, ale wcześniej Litwin znajdował się na pozycji spalonej.

• Van der Biezen uderza z ostrego kąta prosto w ręce golkipera Jagi.

• Boljević zmienia kontuzjowanego Radomskiego.

• Szałachowski rusza skrzydłem, wychodzi na czystą pozycję, ale arbiter odgwizduje wspalonego!

• Dośrodkowanie w pole karne i po główce Szałachowskiego faulowany zostaje Sandomierski.

• Na trybunach pojawili się ochroniarze. Jak na razie kibice próbowali sforsować odzielający ich od siebie płot. Goście schowali flagę "Jaga wita gospodarzy". Ochrona na razie spycha kiboli Cracovii. Jaga forsuje ogrodzenie

• Podanie w pole karne do Matuleviciusa, ale w porę z bramki wychodzi Sandomierski.

• Błąd Sandomierskiego, bramkarz Jagi wychodzi z bramki i wybija piłkę pod nogi Van der Biezena, ale Holender nie trafia z dystansu do pustej bramki!

• Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Bartczaka, ale Dzalamidze skutecznie blokuje Szałachowskiego.

• Centra w pole karne, Van der Biezen główkuje i piłka spada pod nogi Szałachowskiego, który nieczysto trafia w piłkę!

• Struna nie porozumiał się z Szałachowskim i piłka ląduje za linią boczną.

• Kontratak Jagielloni zostaje zakończony niecelnym dośrodkowaniem Norambueny, piłka przechodzi obok słupka.

• Wrzucenie piłki na 5. metra, ale Matuleviciusa ubiega Nowotka.

• W pierwszych dwudziestu minutach gospodarze prawie cały czas przebywali na połowie Jagi, teraz goście powoli dochodzą do głosu.

• Po dośrodkowaniu z kornera Kaczmarek wznawia z piątego metra.

• Van der Biezen fauluje w ofensywie, a była szansa na stworzenie zagrożenia.

• Suart uderza w mur z rzutu wolnego.

• Szałachowski zagrywa na trzeci metr, Struna upada po kontakcie z Nowotką, ale arbiter nakazuje kontynuować grę.

• Świetne zagranie Van der Biezena na skrzydło do Szałachowskiego, skrzydłowy centruje w pole karne, ale tam skutecznie przerywa Gusić.

• Matulevicius póki co opuszcza murawę, ucierpiał w pojedynku główkowym.

• Kupisz fauluje Hoska w polu karnym Cracovii.

• Kupisz ściera się w polu karnym z Hoskiem i arbiter odgwizduje przewinienie zawodnika z Białegostoku.

• Szansa dla Cracovii, ale Matulevicius podając trafia w obrońcę.

• Nowotka fauluje Hoska podczas wyprowadzania piłki.

• Bartczak traci piłkę po podaniu od Struny. Akcja Jagi zostaje zakończona nieudanym strzałem Tymińskiego.

• Po kolejnym wrzuceniu piłki w pole karne z rzutu rożnego, główkuje Hosek.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego i piłkę łapie Kaczmarek.

• Cracovia wysokim pressingiem już na połowie rywala. Przed chwilą ładnie wślizgiem piłkę odebrał Nawotczyński.

• Cracovia nietypowo w niebieskich wyjazdowych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Pierwszy gwizdek na "El Passo"!

• Do rozpoczęcia meczu pozostało kilka minut.

• Zawodnicy obu drużyn zeszli już do szatni, aby przebrać się w trykoty meczowe.

• Obie drużyny pojawiły się już na murawie, a kibice powoli gromadzą się na trybunach.

• Do bramki Jagielloni powraca Grzegorz Sandomierski, który został wypożyczony z Genk. Po jego odejściu w bramce białostoczan w rundzie jesiennej pojawiali się aż trzej bramkarze. Na ławce rezerwowych znajdzie się Tomasz Frankowski zastąpiony przez Grzegorza Rasiaka.

• Tak jak zapowiadano przed meczem Dariusz Pasieka zdecydował się na ustawienie z dwoma napasnitkami. Wykartkowanego Ntibazonkizę dzisiaj zastąpi Sebastian Szałachowski.

• Cracovia: Kaczmarek, Suart, Hosek, Nawotczyński, Żytko, Radomski, Bartczak, Struna, Szałachowski, Matulevicius, Van der Biezen. Ławka zmienników: Drzewiecki, Szeliga, Kosanović, Nykiel, Visnakovs, Boljević, Budziński.

• Dzisiejsi goście: Sandomierski, Gusić, Nowotka, Bandrowski, Makuszewski, Kupisz, Dzalamidze, Norambuena, Tymiński, Porębski, Rasiak. Rezerwowi: Ptak, Burkhardt, Pejović, Frankowski, Arzumanyan, Seratlić, Gigauri.

• Mamy już informację o wyjściowych jedenastkach na dzisiejszy mecz!

• Witam państwa na relacji live prosto z obiektu Cracovii przy ul. Józefa Kałuży w Krakowie. "Pasy" podejmą dzisiaj Jagiellonię Białystok.